DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1062388  autor: Skik
 12 sty 2019, 17:16
Wczoraj Eragon znalazł mi bardzo fajny telefon tak, że moja Narzeczona mi pozazdrościła i dziś pytam w jej imieniu, stąd osobny temat.

Telefon równierz najlepiej ok 6.5, ale w przedziale 6-7 cali.
Głowne kryterium to aparat, jak najlepszy.
Dalsze w ważności kryterium to bateria.

Poza tym chyba nic. Telefon sluzy właśnie do zdjęć, internetu, fb itp

Kwotowo górny limit 2000, ale gdyby to było 1500 to super, a 1000 to i na skrzynke wódki zostanie :D

Mysli o A9, ale opinie o nim jednak do najlepszych nie nalezy
 #1062480  autor: vonski
 13 sty 2019, 18:58
Może się uda znaleźć Samsunga S8+?

Co do A9 to wg GSMAreny:
Really disappointing image quality, particularly for a phone that's advertised for its camera prowess.

A sample zdjęć to potwierdzają