DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1062426  autor: nevada92
 13 sty 2019, 00:36
Poszukuję telefonu z dobrą baterią i dualSIMem. To dwa główne kryteria wyboru. Oczywiście im szybszy, lepszy procek, więcej ramu czy pamięci wewnętrznej, tym lepszy.

Chciałbym wybrać coś z cennika T-Mobile, bowiem tam planuje przedłużyć umowę.

W oko wpadły mi takie modele jak:
- Huawei Mate 20 Lite
- Samsung Galaxy A7
- Motorola Moto X4

Z tej trójki najlepiej prezentuje się chyba Huawei? Ewentualnie co byście innego polecili z cennika T-Mobile (abo max 80zł, cena telefonu po zniżkach przy przedłużeniu powiedzmy, że do 200 zł).
 #1062496  autor: kathumax
 13 sty 2019, 20:54
Na rynku (w miarę pewny sklep) kosztuje ponad 1300 pln - tu wychodzi podobnie, nawet może trochę mniej (realna wartość tego abo w porównaniu z prepaidem to < 30 pln - reszta rata za telefon) + masz bezproblemowe rozbicie na raty.
Więc jeśli chcesz abonament - to nie jest zła propozycja. Sam telefon też spoko.
 #1062511  autor: nevada92
 13 sty 2019, 23:21
kathumax pisze:
13 sty 2019, 20:54
Na rynku (w miarę pewny sklep) kosztuje ponad 1300 pln - tu wychodzi podobnie, nawet może trochę mniej (realna wartość tego abo w porównaniu z prepaidem to < 30 pln - reszta rata za telefon) + masz bezproblemowe rozbicie na raty.
Więc jeśli chcesz abonament - to nie jest zła propozycja. Sam telefon też spoko.
Abonament to dla mnie najlepsza forma spłaty telefonu ;) Jeśli chodzi o ten model, to czytałem opinie i są różne, ale jednak w zdecydowanej większości są te pozytywne, a jakiejś sensownej alternatywy, przynajmniej w T-Mobile brak. W innych sieciach przy przeniesieniu numeru, z tego co się starałem zorientować, też kiepsko. Także chyba mój wybór padnie na Mate 20 Lite. Dzięki.