DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1062435  autor: LiderSowa
 13 sty 2019, 11:00
Hej, mam do wyboru Iphone 7 32 GB lub Samsung A8. Zależy mi na tym aby telefon był przede wszystkim niezawodny, działał płynnie i robił przyzwoite zdjęcia. Oba telefony są w podobnej cenie (Iphone powystawowy). Według was ktory telefon będzie lepszym wyborem?

Dzięki za odpowiedź
 #1062444  autor: Eragon
 13 sty 2019, 13:10
Szczerze?
Żadnego z tych bym nie wybrał.
Jeśli iPhone powystawowy to automatycznie odpada a ten A8... jedni chwalą, inni mówią że typowa Samsungowa ścinka...
Między młotem a kowadłem.

:smt006
 #1062446  autor: iphoneski
 13 sty 2019, 13:23
Uważam podobnie, te na wystawach są katowane na wszelkie możliwe sposoby, do tego cały czas pod gniazdkiem i nagrzane czyli bateria pewnie błaga „wymień mnie!!!” A ten samsung to taki typowy średniak także o niezawodności możesz raczej zapomnieć. Gdyby ten iPhone był jeszcze na gwarancji to bym go wybierał bo jak coś nie będzie działać to walniesz jakąś ściemę w autoryzowanym serwisie że zrywa połączenia albo coś tam i dostaniesz nowy.
 #1062460  autor: kathumax
 13 sty 2019, 16:14
A8 to świetny telefon, najlepszy obecnie obok G6 w swoich granicach cenowych, więc na twoim miejscu brałbym bez zastanowienia. B. dobre wykonanie, świetny ekran, b. dobry aparat, lepsza niż dobra bateria - nie ma się do czego przyczepić.
Chyba, że komuś przeszkadza, że to Samsung....

Powystawowe sobie odpuść, bo to z reguły złom.
 #1062475  autor: kathumax
 13 sty 2019, 18:28
marcz123456 pisze:
13 sty 2019, 17:50
A8 to bubel jak reszta Samsungów A/J
Porażająca głębia argumentów.....
Mniej więcej na poziomie: Xiaomi/Huawei/OnePlus to chińska tandeta.
 #1062481  autor: vonski
 13 sty 2019, 19:00
marcz123456 pisze:
13 sty 2019, 17:50
A8 to bubel jak reszta Samsungów A/J
Z całą pewnością żadnego "A" w rękach nie miałeś. Nowych "J" raczej też...
 #1062483  autor: marcz123456
 13 sty 2019, 19:14
Racja. Nie miałem i nie chcę mieć. A8 startował z ceny blisko 2k, teraz jest za 1100 zł.
 #1062488  autor: kathumax
 13 sty 2019, 20:05
marcz123456 pisze:
13 sty 2019, 19:14
Racja. Nie miałem i nie chcę mieć. A8 startował z ceny blisko 2k, teraz jest za 1100 zł.
LOL, to rzeczywiście wiarygodne są te twoje "porady"....
 #1062489  autor: marcz123456
 13 sty 2019, 20:09
Po prostu uważam że w tej cenie można mieć inne lepsze telefony. Ten niczym specjalnym się nie wyróżnia. 2k to była żałosna cena, a teraz no cóż, widać ile realnie jest warty.

Choć z drugiej strony niewiele tańsze są żałosne A6/+ :lol:
 #1062497  autor: kathumax
 13 sty 2019, 21:07
Czyli nie znasz telefonu, nie wiesz jak jest zrobiony, nie wiesz jak działa, jakie robi zdjęcia - to skad wiesz, że są lepsze w tej cenie? Bo samsung a nie xiaomi?

Serio, jak ktoś zadaje takie pytanie to potrzebuje rozsądnej porady przed podjęciem (zapewne) istotnej dla niego decyzji finansowej. Więc jak nie masz o czymś pojęcia - to po prostu się nie wypowiadaj zamiast rzucać jakieś bezsensowne teksty i wprowadzając ludzi w błąd.

I oczywiście że jest polecany TERAZ, kiedy kosztuje 1200, a NIE BYŁ polecany jak kosztował 2000 - bo to nie segment premium, gdzie cena jest mniej istotna. Podobnie zresztą jest z innymi telefonami (G6, V30) - A2 za 1000 to świetny telefon, a jakby kosztował 1500 - nikt by na niego nie spojrzał, V30 za 3500 to żart - za 1800 świetna propozycja.
A w cenie ok. 1200 pln obecnie nic lepszego od A8 czy G6 się nie dostanie (nowy, w sklepie).

I już pisałem czy się wyróżnia (do tego wystarczy go poużywać kilka dni) - przeglądnij sobie wątek....
 #1062565  autor: Eragon
 14 sty 2019, 17:47
To może w celu rozwiania wszelkich wątpliwości przytoczę recenzję redakcyjnego kolegi:
https://www.telepolis.pl/artykuly/testy ... 018?page=1

I chociaż mam ogromne obawy względem Samsunga, tak jestem pewny że jak za tą cenę jest to conajmniej dobry zakup. Osobiście więc polecam Ci zakupić go przez internet lub w inny sposób ale tak byś miał te 2 tygodnie na bezproblemowe oddanie. 10 dni starczy Ci byś zauważył pierwsze bolączki sprzętu, o ile wystąpią.

:smt006