DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1062443  autor: user11
 13 sty 2019, 12:49
Szanowni użytkownicy!

Proszę o radę. Co kupić za 500-600 PLN po Jiayu S3 3GB?

Moje wymagania:
- nowy telefon,
- minimum 3GB,
- szybki, płynny soft i wsparcie,
- nie na Mediateku,
- dobra bateria,
- zakup w Polsce lub Chinach (gdzie najtaniej).

W sieci znalazłem takie modele:
Xiaomi Redmi 5 3/32GB
Xiaomi Redmi 5 Plus Dual SIM 3/32GB
Xiaomi Redmi S2 3/32GB
Xiaomi Redmi 4X
Xiaomi Redmi Note 5A
Honor 7A
LETV LeRee Le 3
Xiaomi Mi A2 Lite
Nubia V18 / 4000mAh / 4GB Ram / 64GB Rom
NUBIA M2 GLOBAL 5.5' 4GB/64GB amoled
ZTE nubia Z17 lite 6 GB Ramu 64GB
Leeco Cool1
Lenovo K5 Pro 4/64 Snap 636 Global B20 Android 8.1

Który będzie najlepszy? Proszę o opinie i propozycje.
 #1062448  autor: Eragon
 13 sty 2019, 13:40
Redmi 5/ Redmi 5 Plus/ Mi A2 Lite

Z tej trójki bym wybierał.

:smt006
 #1062574  autor: Lawrence72
 14 sty 2019, 18:55
Z modeli które wypisałeś skupiałbym się głównie na Xiaomi a konkretnie na modelu A2 Lite. Do wymagań które wypisałeś nadałby się bardzo dobrze: czysty andek, dobra optymalizacja a i sama bateria jest pojemna 4000 mAh. Sam aparat jest też na dobrym poziomie jak na ten budżet.
 #1062908  autor: FKS_91
 18 sty 2019, 18:02
Ja osobiście też bym raczej wchodził w A2 lite. Dobra wydajność + połączenie czystego androida i baterii 4000mAh w tym budżecie cenowym całkiem nieźle się prezentuje.