DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1062317  autor: tehmal
 11 sty 2019, 18:34
Idź do T-Mobile.pl

ja po przejściu z PLAY na PLAT NEXT (3m) przeniosłem się do T-Mobile.pl
2gi numer mam w Orange ( rwk, tak trzymam bo numer fajny 600X33XX3, szkoda go, a i pakiety z doładowania ważne rok, jak pieniądze - fajna sprawa, ogólnie mógłbym być w orange)

w T-Mobile.pl za 30zł masz nielimitowane data na video z yt, 10giga i nolimit na rozmowy.

Pracuję w Czechach, więc czerpanie danych w roamingu jest dla mnie ważne.
w T-Mobile dostanę 500mb (jako osobny pakiet) i powużej tych 500mb, czerpanie wynosi 15zł za każdy gigabajt.
w Orange wygląda tak. Że w pakiecie za 25zł masz to samo co u góry tylko internet 15giga bez supernet (który absorbuje date na video) i niema mms, roaming 2giga z dopłatą 19zł za całe 2giga...jednak za każde kolejne 1giga trzeba zapłacić 40zł....

w PLAY NEXT sb 45zł z limi do 3.2giga z dopłatą 20zł, potem 32zł za 1 giga...
Dorogo jak ch...
PLAY jest drogie i technicznie ułomne (zwłaszcza zagranicą)
 #1062330  autor: adacomp
 11 sty 2019, 22:02
Mając już Plush, przenosisz inny numer do Plush i go polecasz.
Na nowym numerze dostajesz na 3 miesiące rozmowy i sms/mms za 0zł oraz 5GB na 30 dni z polecenia.
Na Plushu polecacym też dostaniesz 5GB na 30dni.
Ot cała taka "wielka tajemnica"
http://www.plushbezlimitu.pl/polec