DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #620605  autor: bed
 17 mar 2013, 03:06
Witam,

Mam pytanie. Czy nadal w Play (na kartę) jest coś takiego jak strefa taniego internetu? Zastanawia mnie to, bo kupując pakiet internetowy zdarzało mi się często korzystać z zasięgu Plusa i Orange, a kasy mi nie ubywało, chociaż w regulaminie jest napisane: "W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej , Użytkownik otrzymuje możliwość aktywacji określonego limitu na transmisję danych do wykorzystania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej P4, przy wykorzystaniu ustawień APN Internet".

I jak to jest?
Mam nadzieję, że temat wrzuciłem w odpowiednie miejsce.
Z góry dziękuję za odpowiedź(-dzi) :)

 #620608  autor: darek638
 17 mar 2013, 06:25
Sieć Telekomunikacyjna P4 to sieć własna Play oraz sieć partnerów roamingowych(Plus, Orange). Rozróżnienie na sieć własną oraz obcą jest tylko chyba w Play Online gdzie możesz korzystać tylko z nadajników własnych Play. Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę.

Nigdy więcej Play.

 #620609  autor: Sig
 17 mar 2013, 07:05
Oferta telefonu stacjonarnego w Play także działa tylko na sieci macierzystej.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #620645  autor: bed
 17 mar 2013, 11:04
Z tego co pamiętam, wycofano się z rozróżniania stref taniego i nie taniego internetu. Jeszcze chyba "za czasów", kiedy nie było możliwości korzystania z zasięgu Orange.

Poza tym nawet po zakupie pakietu, w Play24 pojawia się informacja o ilości transferu tylko w "Promocyjnych MB", a nie w "Promocyjnych MB w strefie taniego Internetu".

B7+ B1 + B3 + B20 Orange (QAM256 MIMO 2x2):
https://www.speedtest.net/result/a/6024915549.png
 #1061814  autor: adbadbad
 07 sty 2019, 00:24
U mnie jest coś takiego.
Zastanawia mnie kiedy transfer liczony jest w strefie taniego internetu w Play a kiedy jako "TRANSMISJA DANYCH KRAJ"?

Obrazek