DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1060313  autor: jarosz99
 26 gru 2018, 21:51
Obecnie posiadam 4 numery w Play, umowa się już skończyła, warunki przedłużenia są raczej niekorzystne, więc myślę nad zmianą operatora.
Na dwóch kartach musi być co najmniej 10 gb internetu, a dwa pozostałe numery (dla moich rodziców) potrzebują tylko nielimitowanych rozmów.
Interesuje mnie raczej abonament, bo nie chce mi się bawić w oferty na kartę.
Myślałem nad NJU mobile i zastanawiam się czy da się stworzyć coś takiego: 29 zł + 9 zł (2 numery z internetem) i 19 zł + 9 zł (2 numery z rozmowami). Wyszłoby wtedy 66 zł/mies. + ewentualnie jakieś opłaty za SMSy.
Czy znajdę coś lepszego i czy w ogóle da się w taki sposób stworzyć ofertę w NJU?
 #1060315  autor: poziom
 26 gru 2018, 22:08
Da rade. Tylko nie dostaniesz takiego mixu na jednym koncie abonenckim w nju.
2 faktury i dwa konta do obsługi online musisz założyć - drobna niedogodność.

Lepszej oferty w abo nie znajdziesz. Dodatkowy plus w nju to pełny RLAH.
 #1061470  autor: zzibi2
 04 sty 2019, 13:13
Do rozważenia:

Virgin Mobile rodzinny= cztery nr tel za 72,5 (ciut drożej)
w tym każdy nr ma:
no limit rozmowy komórki i stacjonarne
no limit SMS/MMS
internet 20 GB (lub 1,87 w ramingu)
 #1064344  autor: teder
 04 lut 2019, 12:09
Z nju jest kłopot jesli przenosisz, bo nie ma mołziwości podania daty od kiedy numer ma zostać przeniesiony. Albo czekac u obecnego i przejść na kartę a potem nju,albo przenosić przed koncem umowy i placić karę.
Chyba,że ktoś coś innego wymyślił.
 #1066009  autor: slv_slv
 22 lut 2019, 19:14
@teder
Nie prawda, nju nie moze blokowac numeru (poza jednym przypadkiem ale o tym pozniej). To Ty decydujesz keidy nowy operator ma zabrac numer od nju. Z racji tego ze w ramach umowy nie otrzymales znadnego bonusu wiec umowe zrywasz bez okresu wypowiedzenia. Numer przenoszony jest "jutro".

Przypadek kiedy nju blokuje numer to:
- numer aktywowales w nju np 1 stycznia,
- 2 stycznia w Playu zleciles jego przeniesienie do Playa
- nju zwolni numer po 3 dniach zaslaniajac sie wewnetrzymi procesami z aktywacja numeru.

tak bylo w moim przypadku.

Co do propozycji - zobacz Plusha z abonamentem. Ma RLAH i jedno konto dla 4 kart.

Pozdrawiam
Slawek