DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1059923  autor: aizet
 20 gru 2018, 17:49
Witam
Znalazłam na portalu aukcyjnym złoty numer idealny dla mojej firmy. Numer jest nowy nie używany ale jest obecnie zarejestrowany na osobę prywatną i abym mogła go zarejestrować na siebie musimy podpisać cesję w oddziale orange. Niestety mieszkamy w odległości ok 600km co oczywiście odpada.
Stąd moje pytanie czy jakiś operator udostępnia zdalną zmianę abonenta?
A może macie jakieś inne pomysły w jaki sposób przepisać numer na odległość.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Karolina
 #1059956  autor: Remington
 21 gru 2018, 07:54
Zdalnie może pozwalają operatorzy wirtualni lub submarki. Warto też sprawdzić czy upoważnienie notarialne by nie wystarczyło.
 #1060000  autor: forum_tg
 21 gru 2018, 16:40
Pełnomocnictwo notarialne wystarcza o czym jasno informują przepisy Ale bądź pewna że w większości salonów powiedzą że nie można, bo prawo jest dla nich obce Nie znają się
Jeden email do uke i problem rozwiążesz
Jednakże nie chce mi się wierzyć że sprzedawca wspomnianego numeru załatwi dla Ciebie takie pełnomocnictwo
 #1061219  autor: aizet
 02 sty 2019, 18:23
Dziękuje za podpowiedzi. Po sprawdzeniu kilku wirtualnych operatorów sytuacja wygląda następująco:
Vikings wysyła kuriera do nowego właściciela,
Lajtmobile obecny właściciel wyrejestrowuje a nowy poprzez ich stronę rejestruje na siebie,
Lycamobile kupujemy nowy starter na poczcie rejestrujemy a następnie wysyłamy pismo mailem i w ciągu 48h zmieniają nr na nowym starterze.

Jak uda mi się przerejestrować napiszę co wybrałam i jak to wyglądało w praktyce
 #1064244  autor: Remington
 03 lut 2019, 11:51
Jeśli to prawda to idealne dla oszustów. Biorą sprzęt, potem robią cesję na nieświadomego człeka i bye.