DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1059408  autor: Mowa63
 14 gru 2018, 21:43
24bis24 pisze:
14 gru 2018, 15:36
Mowa63 pisze:
14 gru 2018, 15:05
[Tyle że np. na stronie wRodzinie nie mozna sprawdzic które ("wybrane") placowki sprzedaja zestawy startowe
Możesz zamowić darmowy starter dostawa rownież darmowa Pocztą Polską.
Zgadza się, ale bez podania numeru telefonu (którego nie mam, lub nie chcę podać), zamówienie online nie jest przyjmowane.
 #1060825  autor: Mowa63
 30 gru 2018, 20:44
W końcu kupiłem i zarejestrowałem dwie karty:

1. "plus prosto na kartę" za 5 zł + 5 zł doładowania ważność konta na rok, rozmowy po 0,19 zł / min, zagraniczne "normalnie" drogie
W salonie Plus starterów co prawda nie mieli ("akurat tego nie mamy"), ale w kiosku obok - do wyboru do koloru.

2. a2mobile udało mi się kupić dopiero w czwartej "Żabce" (po 0,10 zł / minutę)

Starterów "Fakt" nie znalazłem nigdzie, "wRodzinie" nie było na żadnej poczcie, do dystrybutora "Klucza" nie dotarłem, ale w sumie sprawa może zostać uznana na zamkniętą.
Mam spokój na rok, obie karty (plus i a2mobile) mogę w razie potrzeby doładowywać "plusem".

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi i porady!