DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1058803  autor: jarekt
 09 gru 2018, 15:16
@TomekErek, oczywiście. Do 23. grudnia (do godziny 23:59) możesz.

Jedyny moment, w którym można coś stracić za gapiostwo i opieszałość, to moment odbioru małego kodu (pierwszego kodu) w apce.

Nie zapisanie sobie tego kodu (np. w notatniku) natychmiast po jego odczycie/otrzymaniu/odebraniu może już po kilku sekundach spowodować jego utratę, bo kod znika bezpowrotnie w wyniku wykonania wielu czynności (lub powstania pewnych zdarzeń w fonie), których nie będę tu wymieniał.

Kod należy po prostu natychmiast gdzieś zapisać/zapamiętać. Inaczej mogą być kłopoty...

Zresztą ostrzega o tym wyraźnie regulamin akcji:
§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI pisze:4. Kod z wiadomości pull jest jednorazowym kodem, który należy natychmiast wykorzystać lub zapisać. W przypadku braku jego natychmiastowego wykorzystania (zapisania) kod przepada bezpowrotnie.
 #1058809  autor: TomekErek
 09 gru 2018, 15:29
Dzieki za info. Czytałem nawet krótki regulamin tej promocji no i nie było żadnej wzmianki o tym, że wygenerowany już na swietazplay.pl kod ważny jest tylko przez ileś tam godzin.

Na chwilę obecną mam jeszcze w dual simie kartę z Rebtela i ten darmowy 1GB spokojnie mi wystarcza (bo i na uczelni i w pracy i w domu mam wifi) więc 22 grudnia wyślę smsa z karty Play no i będę miał neta na kolejny miesiąc za free :D

I dopiero na koniec stycznia się będę martwić co dalej (no ale już w głowie mam MNP z Rebtela do Faktu pod koniec grudnia :p )
 #1058819  autor: jarekt
 09 gru 2018, 15:42
Dodam jeszcze dla jasności, że Drugi/Duży KOD na 5GB (otrzymany za pierwszy/mały kod podany na stronie swietazplay.pl i po wybraniu prezentu 5GB) nie musimy ewentualnie zapisywać/zapamiętywać, bo jest on już na stałe powiązany z pierwszym/małym kodem.

Jeśli Drugi/Duży KOD zgubimy jakimś cudem, to jeszcze raz podajemy pierwszy/mały kod na stronie swietazplay.pl i bez wybierania prezentu (nie będzie to nawet możliwe) od razu pojawi się ponownie kod na wybrany wcześniej prezent czyli 5GB. Nie ma również znaczenia czy KODy na dane prezenty się skończyły - KOD na nasz prezent nie przepada.

Także kluczowe jest tylko zapamiętanie pierwszego/małego kodu, który pojawił się w apce.
Oczywiście nie czekamy z wygenerowaniem Dużego KODu na 5GB do 22 czy 23 grudnia - jest limit na prezenty i już raz się wyczerpał ale na szczęście organizator i Play dorzucili kolejna pulę. Prezent odbieramy najszybciej jak się da. No chyba, że jesteśmy mocno niezdecydowani, a mały kod mamy tylko jeden...
 #1058890  autor: Ryszard Lubicz
 10 gru 2018, 06:11
A mi nadala wyskakuje " odebrales juz swoj voucher" chociaz zadne gb nie doszly. P24 najnowsza wersja, zgody wyrazone I nic. Zglaszalem na fb do Play I nie potrafia mi pomoc. Bok nawet mi dal 10 zl rekompensaty ale 5gb jak nie bylo tak nie ma.

Grażynko wybacz...
 #1058921  autor: jarekt
 10 gru 2018, 14:15
Obecnie wyczerpały się kolejny (drugi) raz KODy na 5GB.
Dzisiaj wbijałem ponad 30 KODów na 5GB i wszystkie numery dostały po kilkudziesięciu sekundach 5GB (i 3 SMSy).

@Vieslaw, przy odbieraniu KODu zniżkowego na FlixBusa powinien być link do regulaminu ze szczegółami (ja nie odbierałem, ani nikt z rodziny więc nie mam do niego w tym momencie dostępu).
Pewnie jest ważny do minimum 23 grudnia, ale regulamin może to rozszerzyć na dłuższy okres albo nawet bezterminowo (tak było np. w zeszłym roku z Tidalem na 3 miesiące na Święta - KOD ma ważność bezterminową).
 #1058999  autor: zoltan666
 10 gru 2018, 23:38
jarekt pisze:
09 gru 2018, 15:16
Jedyny moment, w którym można coś stracić za gapiostwo i opieszałość, to moment odbioru małego kodu (pierwszego kodu) w apce.

Nie zapisanie sobie tego kodu (np. w notatniku) natychmiast po jego odczycie/otrzymaniu/odebraniu może już po kilku sekundach spowodować jego utratę, bo kod znika bezpowrotnie w wyniku wykonania wielu czynności (lub powstania pewnych zdarzeń w fonie), których nie będę tu wymieniał.

Kod należy po prostu natychmiast gdzieś zapisać/zapamiętać. Inaczej mogą być kłopoty...

Zresztą ostrzega o tym wyraźnie regulamin akcji:
§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI pisze:4. Kod z wiadomości pull jest jednorazowym kodem, który należy natychmiast wykorzystać lub zapisać. W przypadku braku jego natychmiastowego wykorzystania (zapisania) kod przepada bezpowrotnie.
Właśnie zauważyłem, że ten kod jest do odczytania także w Play24 w Wiadomościach.
 #1059029  autor: jarekt
 11 gru 2018, 10:16
Jak na razie była tylko jedna mała pula i się wyczerpała już 5 dni temu po kilkunastu godzinach od startu promocji (2. dnia promocji).
Myślę, że jeszcze dorzucą.


---edit---
UWAGA!!! - nie było niespodzianki i 5GB z tej promocji przedłuża SKUTECZNIE stare GB, które mieliśmy na koncie.
Sprawdzone i potwierdzone na kilkunastu numerach.

Więc nie tylko dostajemy 5GB gratis, ale oszczędzamy np. 5zł na dodatkowy pakiet MB/GB potrzebny do przedłużenia swoich uzbieranych GB na kolejny miesiąc czyli do stycznia.

Pozostaje więc jeszcze kwestia czy tak zsumowane GB, a przynajmniej te 5GB z tej promo, zostaną skutecznie przedłużone za miesiąc, gdy je spróbujemy przedłużyć do lutego (i potem na kolejne miesiące) innymi MB/GB, np. pakietem 600MB/5zł.
 #1059252  autor: babcia77
 13 gru 2018, 12:47
Ryszard Lubicz pisze:
13 gru 2018, 10:01
Po tygodniu bojów z Play ,wreszcie pakiet mi wskoczył. Jak rozumiem jest on bezterminowy?
Nie wiem czy miałeś "najnowszą| wersję aplikacji". Ja dziś rano sprawdzałem i kodów nie było. Aplikacja niby najnowsza. A godzinę temu w Google Play pojawiła mi się aktualizacja Play24. Zainstalowałem i dostałem kody od ręki.

Co ciekawe mam podpięte 9 numerów z czego 8 to abonamenty. Na każdy dostałem kod promocyjny. Jedyny numer na kartę został przeniesiony z Folx i po wyczerpaniu bonusów za przeniesienie (200 GB głównie) nie był doładowany. Mimo to dało się wysłać SMS-a aktywacyjnego z kodem na 8036 i po kilkudziesięciu sekundach dostałem zwrotnie informację o aktywacji pakietu. Ważny 30 dni czyli do 12.01. Plus info że po wyczerpaniu pakietu 5 GB można nadal do końca terminy ważności korzystać z neta z lejkiem.