DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1058929  autor: Pawelek0787
 10 gru 2018, 15:36
Cześć,

mam pytanie o najtańszą aktualnie ofertę na rynku dla następujących warunków:

- rozmowy nolimit na komórki i stacjonarne
- brak używania smsów i internetu
- możliwość włączania pakietu na odległość (przez infolinię, aplikację) lub samoodnawialność pakietu, bo chcę tę ofertę sprawić innej osobie.

Czy jest coś tańszego od Pakietu Rozmowy w a2mobile? I czy ten pakiet sam się odnawia?
 #1059652  autor: bora1410
 17 gru 2018, 12:53
Mam pytanie odnośnie tej sieci. Czy ta oferta za nielimitowane połączenia za 10 złotych to jest promocja czasowa czy już tak jest od dawna i powinna zostać. Szukam dla starszej osoby tylko nielimitowanych rozmów na komórki i stacjonarne, bo teraz płaci za telefon prawie 30 zł miesięcznie. Czy poza a2mobile znajdę coś lepszego, chodzi mi o zasięg Plusa, Play lub Orange. Pozdrawiam
 #1059655  autor: Remington
 17 gru 2018, 13:27
Promocja bezterminowa, czyli obowiązuje do odwołania. W praktyce, nawet jak odwołają to pozostanie dla tych co ją zdążą aktywować.

Jeśli do 100 minut to można a2mobile wziąć bez pakietu (cena minuty to 10 gr). W Orange za 9 zł jest pakiet 120 minut. Jeśli do 300 miesięcznie, to w zasięgu Playa masz pakiet Mini 9 w Virgin Mobile.

No i jest jeszcze promo z przeniesieniem numeru do Play-Fakt na 5 miesięcy - dają 500 zł do wykorzystania, które starczy na 3333 minut, a po 5 miesiącach poszukać nowej oferty.
 #1059656  autor: forum_tg
 17 gru 2018, 13:27
Jest od dawna. Nie zakładam żeby zbyt szybko zniknęła.
 #1059663  autor: darekka
 17 gru 2018, 15:35
RBMenergy pakiet nolimit(komórki+stacjonarne)odpalony raz za 20zł i przedłużanie go co 30dni(ostatniego dnia ważności) pakietem 100minut za 10zł. I tak co miesiąc. Doałdowanie i pełna obsługa nie wymaga dostępu do karty SIM(instalujesz u Siebie Play24, dopisujesz numer i ustawiasz aby kody SMS przychodziły na Twój numer).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1076236  autor: andx
 16 lip 2019, 12:34
Witam, do tej pory było a2m za 9,90, ale jak wiadomo coś kombinują. Jest jeszcze jakaś oferta na karte dla seniora, rozmowy bez limitu, jak najtaniej?