DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 9 z 19
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 19
 #1058516  autor: piotrzet
 07 gru 2018, 11:02
Na to na 99% nie masz co liczyć

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1058601  autor: babeo
 07 gru 2018, 21:27
Ten portal jest niebywałej ewenementem. Władze pytają się użytkowników o kierunek zmian, następnie wprowadzają je po swojemu i pozostają głusi na głosy krytyki. Normalnie czad :lol:
 #1058635  autor: jovi123
 08 gru 2018, 09:06
babeo pisze:
07 gru 2018, 21:27
Ten portal jest niebywałej ewenementem. Władze pytają się użytkowników o kierunek zmian, następnie wprowadzają je po swojemu i pozostają głusi na głosy krytyki. Normalnie czad :lol:
Lepiej nie mogłeś tego ująć , na zastrzeżenia większości użytkowników odpowiadają przemądrzalstwem i samouwielbieniem jak to im rośnie i przyrasta a "brzydkość" zmian tłumaczą takimi banałami że ręce opadają.
 #1058641  autor: WellDone
 08 gru 2018, 09:43
Szczerze mam nadzieję, że ktoś z konkurencji wykorzysta moment budując forum z prawdziwego zdarzenia i będzie można na dobre pożegnać się z tym portalem...

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1058685  autor: pawcio1978
 08 gru 2018, 17:28
Jak wejdę na smartfonie na forum poprzez skrót to nie ma Nieprzeczytanych Postów.

@babeo a miało podobno być tak pięknie :D
 #1058690  autor: TomLee
 08 gru 2018, 17:43
Da się tak zrobić, aby ta linijka z nieprzeczytanymi postami i nowymi postami dostępna była zawsze u góry strony? Bo jak się czyta jakiś post i potem chce się przejść do kolejnego, to trzeba klikać wstecz wiele razy lub całkowicie wychodzić z forum i wchodzić jeszcze raz.
 #1058706  autor: pantin
 08 gru 2018, 19:17
Dalej problem z zapisaniem profilu po kliknięciu przycisku Wyślij.
Kod: Zaznacz cały
 Informacja Podana wartość jest za mała.
Podana wartość jest za mała.
Podana wartość jest za mała.
 #1058720  autor: dagonPL
 08 gru 2018, 19:57
pawcio1978 pisze:
08 gru 2018, 17:28
Jak wejdę na smartfonie na forum poprzez skrót to nie ma Nieprzeczytanych Postów.
U mnie to samo

Twitter @FonRuchalFest
 #1058798  autor: Robin560
 09 gru 2018, 14:14
nie mogę zaktualizować profilu wyskakuje mi błąd podana wartość jest zbyt mała.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1058908  autor: vonski
 10 gru 2018, 11:31
LuiN pisze:
04 gru 2018, 11:56
Tak, na iPhone'ach od wersji 5 w górę wygląda dobrze. Na jeszcze mniejsze ekrany najlepszym rozwiązaniem będzie tapatalk. Sprawdziliśmy statystyki wejść i nie było sensu schodzić jeszcze niżej z kompatybilnością. Inna sprawa, że skórka nie jest naszego autorstwa i ta akurat robiła najmniejsze problemy z małymi ekranami.

A kiedy ten Tapatalk "będzie"? Bo forum widać, można przeglądać, ale zalogować się dalej nie da...
 #1058910  autor: LuiN
 10 gru 2018, 11:51
Wybaczcie, że tak zbiorczo i bez cytowania, ale do rzeczy. Niektóre poprawki forum wrzucaliśmy na gorąco, takie jak uszczelnienie blokady przed koreańskim spamem czy np. w piątek brakujący link do "Twoje posty". Zmieniliśmy też szerokość kolumny z tytułem na listingach tematów, sposób chowania się i wysuwania belki menu w widoku mobilnym, jak i weszło sporo innych drobnych poprawek.

Inne rzeczy, wraz np. ze zmianą wielkości awatarów, mają zostać uruchomione w większej aktualizacji - trwają ostatnie testy, nie chcemy by po update'cie coś się rozjeżdżało. Temat Tapatalka okazał się nieco trudniejszy niż sądziłem, ale stale go podbijam w IT i wpisywanie treści przez aplikację ma działać.
 #1058911  autor: Remington
 10 gru 2018, 12:50
Za to "Aktywne tematy" można spokojnie wyrzucić. Przejrzałem trochę dyskusji w necie o tym i nikt nie wie do końca jak ta funkcja działa :).
 #1058970  autor: 3G
 10 gru 2018, 20:26
Parę rzeczy zostało poprawionych, za co dziękuję, ale wciąż parę nie działa albo mocno irytuje:
- "pierwszy nieprzeczytany post" wprawdzie przenosi gdzie trzeba, ale pokazuje sam tekst - żeby zobaczyć autora, trzeba przewinąć
- kliknięcie na dany temat przenosi do pierwszej strony, co jest bez sensu - lepiej by było do pierwszego nieczytanego postu albo na ostatnią stronę
- czarny rozwijany pasek od góry zupełnie niepraktyczny - zajmuje pół strony, a nic takiego w nim nie ma, dwie wiadomości na krzyż (dlaczego akurat te miałyby kogoś interesować?), korzysta ktoś w ogóle z niego?
- chyba najgorsze - na telefonach forum chodzi jak żółw - chyba nie powiecie mi, że S7 edge czy nawet LG G4 to jakaś prehistoria, a Opera to wynalazek? Przypominam, że mówimy o forum, a nie np. o wymagających grach.
- układ wszystkiego na stronie głównej to jeden wielki chaos - ogromne kafle, jedne wielkie, inne mniejsze, porozrzucane w dziwnych miejscach (trzy wiadomości z lewej i jedna wielka z prawej by ciut niżej było odwrotnie itp.), przeplatane reklamami, raz starsze, raz nowsze... na samej górze śmieciowe informacje sprzed tygodnia... Naprawdę do tego dążyliście? Przecież to wygląda jakby Wam się przypadkiem wszystko rozwaliło.
- logowanie na forum - wystarczy, że się opuści forum na parę minut i trzeba się logować od nowa...

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1058976  autor: pawcio1978
 10 gru 2018, 20:42
@3G nie wiem jak u innych, ale u mnie nie trzeba ponownie logować się (ew. logowanie po usunięciu cookies).
 #1059033  autor: piotrzet
 11 gru 2018, 10:32
Czy nie ma możliwości ustawienia w nieprzeczytanych postach tak aby po kliknięciu w temat, w którym są nowe posty od razu przenosiło do nich, a nie do pierwszej strony? Albo obok tematu dodać osobno "przejdź do najnowszego posta"? Bo tak trochę bez sensu klikać żeby przejść na pierwszą stronę, a dopiero później do posta.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1059044  autor: pawcio1978
 11 gru 2018, 12:04
Nadal nazwy działów (np. Promocje i Bonusy) rozjeżdżają się w dół na smartfonie.
 #1059066  autor: kpc211
 11 gru 2018, 17:50
Nie będę prezentował roszczeniowej postawy, tylko po prostu zgłoszę swoje sugestie.

1. "Odfiksowanie" tej górnej czarnej belki. Z rzeczy, które są tam dostępne, podczas używania forum korzysta się rzadko. A zabiera ona masę miejsca. Czuję się tak, jakbym cofnął się w czasie i wrócił do czasów IE6.

Ewentualnie wprowadzenie możliwości, by ją sobie odfiksować fakultatywnie.

2. Zmniejszenie avatarów wyświetlanych przy postach na forum. Na żadnym forum, jakie znam avatary nie są tak gigantyczne. Zabierają one mnóstwo miejsca i dominują nad treścią postów.

@LuiN: Ja się nie dziwię ludziom, że narzekają. Można to było albo samemu wcześniej dopracować (dostrzeżenie problemu z marnowaniem powierzchni ekranu nie jest chyba jakąś skomplikowaną rzeczą), albo wypuścić betę i dać ją najpierw ludziom do zgłaszania uwag, i dopiero po zrealizowaniu tych zgłoszeń wdrożyć to "na produkcję".

Niektórzy sugerują włączenie możliwości powrotu do starego wyglądu. Rozumiem, że to nie jest możliwe zapewne z powodu braku kompatybilności starego theme'u z obecną wersją oprogramowania forum. Ale... skoro to jest po prostu phpBB3, to może po prostu... zainstalować defaultowy theme z phpBB3 (to się chyba ProSilver nazywa) i włączyć możliwość wyboru theme'u w panelu użytkownika? On jest dopracowany i nie marnuje miejsca na ekranie. Ktoś w którymś poście wskazywał na forum bez-kabli.pl, gdzie właśnie z niego korzystają, jako dobry przykład.
 #1059069  autor: marcin19883
 11 gru 2018, 18:10
Zauważyłem ostatnio, że zarejestrowami nie muszą wpisywać CAPTCHA za każdym razem, gdy chcą dodać komentarz. Zmiana na plus. Teraz tylko TAPATALK i jakoś da się używać.
 #1059103  autor: mp107
 11 gru 2018, 22:36
piotrzet pisze:
11 gru 2018, 10:32
Czy nie ma możliwości ustawienia w nieprzeczytanych postach tak aby po kliknięciu w temat, w którym są nowe posty od razu przenosiło do nich, a nie do pierwszej strony? Albo obok tematu dodać osobno "przejdź do najnowszego posta"? Bo tak trochę bez sensu klikać żeby przejść na pierwszą stronę, a dopiero później do posta.
Klikając na "gwiazdkę" przenosi do pierwszego nieprzeczytanego posta.

Co nie zmienia faktu, że wchodząc w "Nieprzeczytane posty" i klikając na nazwę tematu logicznym i wygodniejszym rozwiązaniem byłoby przejście do nieprzeczytanego postu, bo taki jest cel tej strony.
 #1059261  autor: Pijo
 13 gru 2018, 14:11
neotele pisze:
06 gru 2018, 21:38
3G pisze:
06 gru 2018, 21:22
Ufo atakuje pisze:
06 gru 2018, 13:43
Nie widze opcji przeglądania swoich napisanych postów. W staryej wersji była..
viewtopic.php?f=6&t=127636#p1056143
To jest coś innego :evil:
Podany tam link: search.php?search_id=egosearch
pokazuje jedynie tematy, w których się dyskutowało.
Jeśli chce się odnaleźć własną wypowiedź, a temat jest popularny i ma np. 100 stron, to nie jest łatwo ją odszukać.
Podbijam. Na starym forum to była jedna z podstawowych opcji z jakiej korzystałem. Strasznie brakuje tej funkcji.
  • Strona 9 z 19
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 19
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 19