DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1056880  autor: Cisu80
 24 lis 2018, 20:58
Witam, planujemy wraz z narzeczoną zakup nowych telefonów. Ja do tej pory użytkuje Motorole moto z play natomiast narzeczona miała moto g5s plus ale niestety ją rozbiła :D
Budżet jaki chcemy wydać to od 1000 zł do 1500 zł. Chyba że trafi się coś naprawdę dobrego to damy i 2000 zł. Oczywiście jest to cena za jeden telefon. :wink:
Czego oczekujemy? Przede wszystkim aparat, to jest nasz główny wyznacznik, zdjęcia muszą być bardzo dobre, dobrze aby bateria też była w miarę spoko, oczywiście pewnie i tak będą ładowane w nocy ale żeby dotrzymały do tej nocy po całym dniu użytkowania :wink:
Bajery typu nfc, czytniki itd itp nie są koniecznością.
Kolejna ważna rzeczą jest wygląd telefonu, mnie osobiście podobają się bezramkowe telefony. Hmm co jeszcze by dodać? Ogólnie oczekujemy aby telefon po paru tygodniach/miesiącach nie mulil :roll:
PS. Narzeczonej podoba się Moto G6 Plus.
 #1057188  autor: FKS_91
 26 lis 2018, 15:48
Jeśli chodzi o aparat to ja bym pewnie szukał coś pokroju P20 lub S8. Odnośnie wydajności oba telefony spokojnie na dłuższy czas powinny wystarczyć.
 #1058454  autor: tattared
 06 gru 2018, 19:24
Trzymając się "niższego" budżetu ja polecam Xiaomi Mi Mix 2 - ponieważ są całkowicie bezramkowe, świetnie zagospodarowane telefony bez notcha, który mnie osobiście jakoś nie podchodzi. Bardzo dobre foto, zarówno główne jak i te do selfie, choć do przedniego obiektywu na dole trzeba się przyzwyczaić. Hardware potężny, jak to w Xioami, ciągłe, skuteczne wsparcie. Smartfon na MIUI 10 prezentuje się kapitalnie. Bateria jest wystarczająco dobra, aby wytrzymać nawet skrajnie intensywny dzień.
 #1058457  autor: kathumax
 06 gru 2018, 19:55
Polecanie Mi Mix 2 komuś, dla kogo najwazniejszy jest doobry aparat jst mocno średnim pomysłem - zdjęcia są dość przeciętne, nocne wręcz słabe.
Jeśli to aparat ma być głównym wyznacznikiem, to poszukajcie - w zależności od tego, ile ostatecznie będziecie chcieli wydać - G6, S8, OnePlus 6, Mi 8, może P20 (ale tu akurat przednia kamera jest średnia), . Czyli coś w okolicach tego- albo zeszło- rocznego flagowca.
 #1058579  autor: Lawrence72
 07 gru 2018, 18:15
Podzielam zdanie przedmówcy, pod względem aparatu jest OK ale to wszystko, nie spodziewałbym się jakiś wielkich rewelacji. Pod względem aparatu śmiało wchodziłbym w S8 przy czym zaakceptować trzeba będzie mankament w postaci baterii. Z tańszych a sprawdzonych modeli pozostaje G6, bo OP6 będzie nie do wyjęcia w tym przedziale cenowym.