DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1054959  autor: kompleksowy
 20 lis 2018, 13:50
Witam
Będę przenosił na siebie firmowy numer telefonu.
Czekam na kontakt ze strony operatora. Wiem że obecna umowa jest na czas nieokreślony.
To moja pierwsza komórkowa cesja.
Na co mam zwrócić uwagę w czasie procedury przenoszenia. Jakie warunki powinienem starać się wynegocjować i zapisać w umowie. Od jakich zapisów się chronić?
Telefony w rodzinie mamy w innych sieciach więc nie chcę na długo wiązać się z Orange.
Chciałbym umowę na czas nieokreślony z prostą procedurą przenoszenia do kolejnych operatorów. Nie wiem czy z Orange pozostanę dłużej niż miesiąc lub dwa. Na nowym smartphonie mi nie zależy.
Proszę o istotne uwagi związane z cesją i nową umową.
 #1055791  autor: slv_slv
 21 lis 2018, 10:27
WItaj

Piszesz ze umowa na firme jest juz na czas nieokreslony a wiec przenies ten numer na oferte na karte. To da Ci swobode decydowania co dalej. Ja proponuje od razu wizyte w salone Play i bezposrednie przeniesienie do FaktMobile. Dostaniesz 500zl i 70GB na 5 miesiecy za darmo.

Pozdrawiam
Slawek
 #1057673  autor: slv_slv
 29 lis 2018, 19:59
do wyboru do koloru, zacznij od Rebtela za 0zł z no-limitem i 1GB internetu miesiecznie, na prv moge podeslac zaproszenie - dostaniesz 15zl ;)

Jak nie to Plush (ew Nju) za 25zl masz naprawde wypasiona oferte.

Pozdrawiam
Slawek