DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1052613  autor: miichal17
 18 lis 2018, 18:00
Cześć, szukam telefonu dla siostry. Ma być prezent, wiek gimnazjalny. Zależy mi na dobrym aparacie fotograficznym, pamięć minimum 3/32 GB.
Budżet - 700 zł.
 #1054307  autor: Lawrence72
 19 lis 2018, 21:13
W tej cenie najbardziej optymalnie prezentuje się Redmi Note 5. Ekran 5,9 pamięć 3/32GB. Duży plus to bardzo pojemna bateria, jedna z najlepszych w tym segmencie. Co do aparatu jest ok chociaż jakość zdjęć po zmroku lub w słabszym oświetleniu nie będzie jakaś rewelacyjna.
 #1054916  autor: gramacz
 20 lis 2018, 10:47
Zdecydowanie dla dziewczyny LeRee Le S3 lub LeEcoo Cool. Telefon robi bardzo dobre zdjęcia jak na budżetowca, lepsze od Redmi note 5, jest bardzo wydajny i tani.

LeEco Cool1 dual Coolpad 4GB+32GB
Cena: $97.99
Kupon: 11BGC1

W czarny piątek może znów by do kupienia poniżej 370 złotych
 #1054978  autor: miichal17
 20 lis 2018, 15:56
Właśnie myślałem nad note 5, jestem ciekaw jak aparat się tam sprawdza.
A co powiecie o mi a2 lite? Albo honor 9 lite?

Kolega @gramacz nie przekonuje mnie ta firma.
Telefon też chce kupić w Polsce.
 #1054989  autor: Eragon
 20 lis 2018, 17:14
Mi A2 lite gorszy od RN5 chociaż ma czystego Andka. No ale to ani zaleta ani wada właściwie.
Fanem honorów nie jestem, ale z tego co widzę, również gorszy od Rn5.
Zresztą, to są lajty...

:smt006
 #1054992  autor: miichal17
 20 lis 2018, 17:59
Ogólnie na tym telefonie raczej gry nie będą odpalane. Bardziej będę aplikacje takie jak: Instagram, Messenger, Snapchat, FB. No i będę robione zdjęcia.
 #1055037  autor: kathumax
 20 lis 2018, 21:47
Jak kupujesz dla dziewczyny (i jeszcze w jej wieku), to weź pod uwagę przede wszystkim rozmiar - duże telefony są po prostu niezbyt wygodne w obsłudze.
W tej cenie praktycznie żaden nie robi naprawdę przyzwoitych zdjęć, więc jeśli to jakość zdjęć jest priorytetem możesz poszukać Zenfone 3. Starszy, ale wystarczająco wydajny, a zdjęcia dużo lepsze niż A2l czy RN5.
 #1055911  autor: Lawrence72
 21 lis 2018, 19:24
A2 Lite wypadnie gorzej od Redmi Note. Jedyne plusy to czysty andek i w ewentualnie styl "notche" jeżeli by bardziej podchodził pod Twoje wymagania. Poza tym warto brać Redmi 5. Pod względem aparatu nie będzie wielkich rewelacji jak to w tej cenie ale jakość zdjęć w dzień jest solidna.
 #1056135  autor: miichal17
 22 lis 2018, 19:23
Dobra dwa modele zostały do wyboru.
RN5 czy honor?
Który zrobi lepsze zdjęcia? :)
Ps.
A może honor 7x?

@edit
Wybrałem note 5 dzięki :)