DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 20
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20
 #1050398  autor: 2000adam
 16 lis 2018, 07:01
Mam jeden nr nowy aktywny i na nim 1 miesiąc za przeniesienie i 3 miesiące promocyjne. Dzisiaj przeniosłem drugi numer i pobrało mi od razu 45 z karty . Nie przyznało mi 1 miesiąca za zaproszenie i 6 miesięcy za przeniesienie . Złożyłem reklamacje . Psu na budę z takimi promocjami
 #1050400  autor: matjas12
 16 lis 2018, 07:18
Jak przenosiliście numer z innej sieci to musieliście dodatkowo zamawiać kartę SIM, czy po wysłaniu wniosku kurier z karą i umową przyjechał? U mnie po wysłaniu z aplikacji wniosku o przeniesieniu numeru, sprawdzeniu możliwości i terminu przeniesienia przyszedł mail, żeby zamówić kartę SIM.
 #1050408  autor: TheArt
 16 lis 2018, 08:19
I to by było na tyle można się rozejść, obecnie dali pseudo promocję przez 6 miesięcy pół ceny dla przenoszących i 3 miesiące dla nowych więc opcja nieopłacalna, czas przenosić numery z Play do innej sieci xD.

junak1934 pisze:Ponowię pytanie: Czy subskrypcja może się włączyć po zeskanowaniu kodu i braku kasy na koncie (na kredyt) ?

Chodzi o to, czy istnieje możliwość ścigania mnie za x razy 45 PLN, jeśli nóż widelec miałbym nie dostać miesięcy za free, bo mi się np. karty pomyliły ze starego i nowego regulaminu promocji ?
Jeśli nie będzie środków na karcie to opłaty nie pobierze a subskrypcja nie włączy się.
 #1050483  autor: matjas12
 16 lis 2018, 19:26
Do tych co już przenieśli numer. Po jakim czasie od wizyty kuriera numer się Wam przeniósł? Kiedy skanowaliście kod, zaraz po otrzymaniu karty, czy było trzeba jeszcze czekać, aż ostatecznie potwierdzą przeniesienie? Zgoda na przeniesienie jest, ale chcę maksymalnie odroczyć termin aktywacji subskrypcji, bo mam jeszcze trochę pakietu GB na przenoszonym numerze, a nie chcę też wypaść z promocji.
 #1050489  autor: Robin560
 16 lis 2018, 20:03
junak1934 pisze:Z innej beczki.

Niepokoi mnie punkt z Cennika Oferty Play Next

Warunkiem koniecznym do aktywacji Subskrypcji jest:
1.1 posiadanie karty płatniczej;
1.2 wyrażenie zgody na pobranie Opłaty startowej z karty płatniczej;
1.3 wyrażenie zgody na cykliczne płatności kartą płatniczą za Subskrypcję;
1.4 aktywacja karty SIM/USIM;
1.5 posiadanie na karcie płatniczej kwoty pieniężnej równej co najmniej sumie wysokości opłaty startowej oraz opłaty za Subskrypcję;
1.6 brak zaległości wobec Operatora (brak zapłaty za Subskrypcję pomimo jej włączenia)

Junak1934
ad 1.1 a netflix hbo go spotify itd. to działają inaczej niż play next? tam jakoś nikt nie dziwi się że należy podpiąć kartę płatniczą z założenia ma być to wygodne dla użytkownika
ad 1.2 można zapłacić opłatę startową gotówką przy wybraniu nowego numeru
ad 1.3 jak nie zapłacisz to nie możesz korzystać można anulować subskrypcję w aplikacji po tym numer jest aktywny na 90dni
ad 1.4 co jest nie tak? nowy numer : rejestracja w salonie i skanowanie kodu qr w aplikacji przenosisz numer: kurier przywozi ci papiery podpisujesz i skanujesz kod qr
ad 1.5 prawdopodobnie jak nie masz środków na karcie to będzie odmowa i zawieszenie subskrypcji jak tak się boisz tak o swoje finanse to wyrób sobie kartę wirtualną i przelewaj tam po te 45/22.5
ad 1.6 opłata pobierana jest za miesiąc z góry więc nie ma mowy o jakiejś zaległości bo taka powoduje przerwanie subskrypcji
ad a z tym kredytem to poleciałeś za granice fantazji nie pobierają ani grosza do przodu
używam karty next od samego startu 26.10 na koncie nic nie mam zarezerwowane ani zaplanowane po wykorzystaniu darmowych 3 miesięcy prawdopodobnie przeniosę numer i po problemie z twoim kredytem.
ps. co jest? to samo jest z rebtel "należy podać kartę to be to pewnie oszukują i kradną" nie rozumiem tego. :D

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1050500  autor: matjas12
 16 lis 2018, 20:38
tiopex pisze:O polnocy. Dzisiaj zeskanowalem karte i napisali ze 17.11 bede mial juz numer w next. Ciekaw jestem czy dostane jeszcze te 6 miesiecy za free, czy juz za 22,5
Jak do 15-go zamówiłeś i podpiąłeś kartę to na bank masz 6m za free :)
 #1050506  autor: pewues
 16 lis 2018, 21:06
matjas12 pisze:Do tych co już przenieśli numer. Po jakim czasie od wizyty kuriera numer się Wam przeniósł? Kiedy skanowaliście kod, zaraz po otrzymaniu karty, czy było trzeba jeszcze czekać, aż ostatecznie potwierdzą przeniesienie? Zgoda na przeniesienie jest, ale chcę maksymalnie odroczyć termin aktywacji subskrypcji, bo mam jeszcze trochę pakietu GB na przenoszonym numerze, a nie chcę też wypaść z promocji.
U mnie miało być przeniesienie na drugi dzień (w nocy po otrzymaniu i zeskanowaniu karty), a faktycznie się wydłużyło o dobę dłużej. Bo raz, że kurier się bardzo opóźnił i był dopiero przed 19, a dwa, że potem na dodatek status śledzenia zanim się zaktualizował, to było może przed 21, a bez tego nie da się zeskanować karty w apce. W efekcie podobno dostali zgodę od poprzedniego operatora na przeniesienie dopiero o 7 rano następnego dnia, co wydłużyło cały proces (tak mi odpisali na pytanie na czacie). Nie wiem, czy gdybym mógł zeskanować kartę wcześniej, to udałoby się przenieść pierwotnej nocy, ale to możliwe, no chyba że to tylko ściema i jakiś błąd systemu. Inna sprawa, że ta pierwsza, wstępna zgoda na przeniesienie raczej jak widać nie jest ostatecznie wiążąca i być może muszą ją potem powtarzać jeszcze raz.

Ale w efekcie darmowa 6-miesięczna subskrypcja na dwóch numerach dziś w nocy się uruchomiła (16.11), a więc niby już po promocji, a więc potwierdziło to ich zapewnienia o liczeniu się jednak daty wnioskowania.

Co więcej, dodam, że te 2 numery mam na siebie - a więc jednak dało się, ale robiłem je na różne maile, karty płatnicze i na dwóch różnych telefonach.
 #1054337  autor: mkkot
 19 lis 2018, 23:08
Takie pytanie uświadamiająco-retoryczne. Czy po RBM Siema nie macie wrażenia, że kolejne oferty Play są coraz bardziej niedorobione? Z tego co doczytałem w Play Next brak historii połączeń, volte, vowifi i jest problem z MMS-ami. Pytanie co jeszcze nie działa, a o czym się przekonamy niebawem.
 #1054900  autor: adik
 20 lis 2018, 10:15
za 7 darmowych miesięcy jestem w stanie na takie niedogodności przymknąć oko, tak samo jak i w Rebtel za inne problemy.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #1055524  autor: pavesi
 21 lis 2018, 06:54
Jakiś czas temu brałem nowy numer dostałem 3 miesiące gratis .
15 listopada czyli w ostatni dzień promocji przeniosłem numer z plusa aby uzyskać 6 miesięcy gratis . Konsultant zapewniał że liczy się data złożenia wniosku a nie zeskanowanie karty.
Cały proces przebiegł pomyślnie 15 listopada zleciłem kuriera .
20 listopada doszła karta zeskanowałem numer dzisiaj właśnie karta się aktywowała i niestety nie ma bonusa , chcą pobrać 45 zł , jako że nie ma na tej karcie takiej kwoty mogę tylko odbierać połączenia .
Napisałem na czat zapytanie o ten bonus ciekawe co mi odpiszą .
 #1055801  autor: wasylek
 21 lis 2018, 10:50
pavesi pisze:Jakiś czas temu brałem nowy numer dostałem 3 miesiące gratis .
15 listopada czyli w ostatni dzień promocji przeniosłem numer z plusa aby uzyskać 6 miesięcy gratis . Konsultant zapewniał że liczy się data złożenia wniosku a nie zeskanowanie karty.
Cały proces przebiegł pomyślnie 15 listopada zleciłem kuriera .
20 listopada doszła karta zeskanowałem numer dzisiaj właśnie karta się aktywowała i niestety nie ma bonusa , chcą pobrać 45 zł , jako że nie ma na tej karcie takiej kwoty mogę tylko odbierać połączenia .
Napisałem na czat zapytanie o ten bonus ciekawe co mi odpiszą .
no to może dlatego że już wcześniej miałeś numer z promocją?
Ponieważ jak nie zadziałała promocja 6 miechów za darmo to powinna być promocja 6 miesięcy za połowę ceny a nie za 45zł.
 #1055820  autor: 24bis24
 21 lis 2018, 12:32
wasylek pisze:Ponieważ jak nie zadziałała promocja 6 miechów za darmo to powinna być promocja 6 miesięcy za połowę ceny a nie za 45zł.
skoro jedna nie zadziałała to nie zadziała druga.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1055822  autor: pavesi
 21 lis 2018, 12:45
Tak mi odpisali że jeżeli miałem już jedną promocję to nie łapie się na drugą gratisową ani za połowę ceny.
Twierdzą że nie ma możliwości aby ktoś mógł skorzystać z dwóch takich promocji na jeden pesel.
  • Strona 12 z 20
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20