DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1027863  autor: galtom
 22 paź 2018, 11:03
Panie, Panowie,

znajomy z UK (nie mówi po Polsku) chciałby wiedziec jak z komórki, moze najtaniej dzwonic do UK na numery stacjonarne i komórki - kontakt z rodzicami wiec aplikacje typu Skype to Skype odpadają.

Z czego najwygodniej i najtaniej korzystac w telefonie komórkowym?

Pozdrawiam,
Galtom
 #1027959  autor: amigo007
 22 paź 2018, 15:18
Telegrosik to też opcja. Ale cena to 0,49zł/min na komórki, trochę drogo. Choć taniej niż np. 2zł standardowo u operatorów. Ja osobiście korzystam z tańszego alenumer.pl Na komórki do rodziny z Niemiec, mam po 0,29zł/min (jedynie do sieci E+ jest drogo). Cena na komórki do Wielkiej Brytanii to tylko 0,19pln/min. Taniej raczej nigdzie nie znajdziesz. Oczywiście do tego niezbędny jest prepaid z bardzo tanimi/ nielimitowanymi minutami na stacjonarne. A doładowanie konta na stronie alenumer.pl jest bardzo proste. Jak ktoś jest w plus/orange to można nawet połączeniem premium doładować. A po zainicjowaniu połączenia system alenumer najpierw mówi nam ile mamy PLN na koncie. A po wybraniu danego numeru, ile mamy do niego minut.
 #1027971  autor: amigo007
 22 paź 2018, 17:06
Toś autorowi podpowiedziała. 2x drożej na komórki UK (39gr/min vs 19gr/min), niż korzystając z alenumer.pl. I jeszcze trzeba zamówić najpierw kartę sim lycamobile. Z alenumer korzystamy z każdej sieci, potrzebne są tylko tanie/bezpłatne minuty na stacjonarne.
 #1027972  autor: Dorotea
 22 paź 2018, 17:17
Starter Lycamobile bez problemu można dostać w kiosku i na miejscu zarejestrować. Korzystałam więc polecam co sprawdzone. Z alenumer.pl nie korzystałam.
 #1028016  autor: pavesi
 23 paź 2018, 04:51
skype 64 zł za miesiąc po zapłacie rezygnujesz i dostajesz drugi miesiąc gratis .
bez limitu na stacjonarne i komórkowe wychodzi 32 zł miesięcznie .
 #1028118  autor: galtom
 23 paź 2018, 17:20
Dzieki wszystkim, przekazuje

Pozdrawiam,
Galtom
 #1034427  autor: Remington
 08 lis 2018, 20:58
Rebtel. Specyficzne działanie i nie polecam procesu przenosin, ale niskie ceny (no limit 20zł/mies. lub połączenia po 8-16 gr/min) i możliwość dzwonienia z karty SIM, apki mobilnej oraz innych wcześniej ustawionych numerów.
 #1050592  autor: lord_kr
 17 lis 2018, 01:39
Sugeruję angielską karte prepaid z no-limitem np Lebare. Za 10 funtów. Angielskie opy FUP traktują dość łagodnie więc daje to możliwość kilku miesięcy nielimitowanych polączeń w roamingu.