DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1034414  autor: kefas198
 08 lis 2018, 18:24
Witam,

Mam umowę w t-mobile do 24 czerwca 2019 roku. Zostały mi jeszcze dwie raty za telefon.
Dostałem dziś pismo z t-mobile o zmianie warunków, a co za tym idzie - jeśli ich nie akceptuję to mogę wypowiedzieć umowę.

Zastanowił mnie ostatni akapit, w którym jest napisane, że TM może dochodzić roszczenia wynikającego z przyznanej ulgi.
Jak to w praktyce? Mogę wypowiedzieć i przejść na kartę (i spłacić pozostałe dwie raty) /lub aneksować w grudniu z SUK bez telefonu/ czy jednak muszę zostać do końca czerwca w umowie za 100zł

Otrzymane pismo: https://1drv.ms/b/s!AuMCwhJ3IieR8lFsGAABnmkRwa3D
 #1034416  autor: kefas198
 08 lis 2018, 18:34
Przeczytałem i wiem, że będzie inaczej po prostu wyglądać przedłużenie umowy "trwały nośnik itp" - ale zastanowiło mnie zdanie: "W przypadku braku akceptacji powyższych zmian, mogą Państwo wypowiedzieć umowę, której dotyczy niniejsze pismo, do dnia 18.12.2018(...)"

/edit: to odpowiedź na wiadomość, która została usunięta/
 #1034444  autor: Karlos20
 08 lis 2018, 23:27
To ostatnie zmiany wynikające z przepisów prawa (na korzyść operatorów). Zerwanie umowy w tym wypadku grozi koniecznością zwrotu udzielonej ulgi dla T-Mobile (kara umowna).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1050199  autor: kokos-
 14 lis 2018, 20:36
Karlos20 pisze:To ostatnie zmiany wynikające z przepisów prawa (na korzyść operatorów). Zerwanie umowy w tym wypadku grozi koniecznością zwrotu udzielonej ulgi dla T-Mobile (kara umowna).
Orange takie samo pismo przysłało.