DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 55
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 55
 #1033880  autor: Pablo70
 06 lis 2018, 19:48
darekka pisze:Dziś się za n-tym razem dodzwoniłem i podczas rozmowy wysłano mój wniosek MNP złożony 4 października. Wedle przekazanych mi informacji do 72 godzin powinno dojść do MNP-czekam do max końca 9 listopada i zobaczymy czy się MNP dokona.
Dodzwoniłeś się na ten numer 786097975 ?U mnie albo nie odbierają albo niedostępny.Dostałem nową kartę sim w miejsce niby pomylonej i ponad tydzień czekam na jej aktywację.
 #1033881  autor: Remington
 06 lis 2018, 19:52
Od wczoraj bawię się Rebtelem. Połączenia działają, net osiąga w LTE 10Mbps. Dzwonienie z apki działa doskonale, zarówno po WiFi jak i po danych komórkowych. Dzwonienia przez nr wdzwaniany nie testowałem. Jestem jeszcze ciekawe jakości połączeń międzynarodowych.

I dzisiaj po miesiącu oczekiwania dostałem SMS-a, że już dziś nr będzie przeniesiony. Po chwili korektę, że jednak jutro.

Wątpliwości proceduralne (brak weryfikacji tożsamości) i prawne (brak jednoznacznego cennika) pozostają.
 #1033884  autor: darekka
 06 lis 2018, 20:16
Cudem dodzwoniłem się na infolinie 786 090 000-też wiele prób dało komunikat o niedostępności abonenta, a jak już działał ten numer to z 15 razy był zajęty, aż w końcu udało się.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1033896  autor: BigDaddy
 06 lis 2018, 21:25
Remington pisze:Jestem jeszcze ciekawe jakości połączeń międzynarodowych.
Witam.
Dzwoniłem kilkukrotnie na stacjonarkę i komórkę w DE - jakość bdb.
 #1033901  autor: Remington
 06 lis 2018, 21:57
Jaką minimalną kwotą można doładować u nich konto na połączenia międzynarodowe? W apce iOS widzę tylko 50 zł, ale jest wyszarzone i nie daje się doładować.
 #1034067  autor: Remington
 07 lis 2018, 08:48
Czyli pewnie jakiś błąd w iOS. Dzięki.

No i nr mi przenieśli :)

Usługi są ciekawe:
- pakiety rozmów do każdego kraju lub na cały świat, Niemcy to koszt 20 zł/mies.
- dzwonienie z aplikacji identyfikując się swoim numerem Rebtel
- możliwość tworzenia numerów wdzwanianych (stacjonarnych) będących aliasami numeru na jaki chcemy zadzwonić (chcemy zadzwonić do znajomego za granicą, tworzymy mu alias w postaci polskiego numeru stacjonarnego, na który możemy się wdzwaniać ze swojego numeru Rebtel lub innego jaki zdefiniujemy w rebtelowskim panelu - u odbierającego prezentuje się nr, z którego dzwonimy)

No i wszystkie opłaty i zasilenia realizuje się z karty, co jest standardem za granicą. Nie ma co siać paniki w tej kwestii.
 #1034151  autor: BigDaddy
 07 lis 2018, 14:19
Remington pisze:- pakiety rozmów do każdego kraju lub na cały świat, Niemcy to koszt 20 zł/mies.
Dodam że jeden tydzień do Niemiec za free + USA całkowicie za free. :D
 #1034217  autor: pantin
 07 lis 2018, 15:25
U mnie wreszcie coś się dzieje. Dostałem SMSa na przenoszony numer, że wniosek został zaakceptowany i niby dzisiaj nastąpi przeniesienie.
 #1034315  autor: pantin
 08 lis 2018, 14:11
No i numer w nocy (ok. 3 godz.) został przeniesiony. Odbieranie SMSów działa od razu.

Aplikacja Rebtel zainstalowana na smartfonie (dzięki temu można również dzwonić z tego numeru), karta SIM siedzi w klasycznym myPhone 7300.
 #1034318  autor: rymi
 08 lis 2018, 14:20
pantin pisze:Aplikacja Rebtel zainstalowana na smartfonie (dzięki temu można również dzwonić z tego numeru), karta SIM siedzi w klasycznym myPhone 7300.
Chcesz powiedzieć, że w ten sposób można uzyskać to co w T-Mobile jest jako Tandem [tylko, że w T-mobile są dwie karty SIM i można gadać albo z jednego numeru albo z drugiego - przydatne np. dla mechanika (w pracy kijowy tel aby nie martwić się o niego, a po pracy odpalamy smartphone :-) )]
 #1034319  autor: Remington
 08 lis 2018, 14:21
Remington pisze:Usługi są ciekawe:
...
- dzwonienie z aplikacji identyfikując się swoim numerem Rebtel
W apce ustawiamy, czy chcemy dzwonić przez nr dostępowy, przez WiFi czy dane komórkowe, można też wybrać by apka sama wybrała najlepszy sposób. Świetnie to działa, szczególnie w połączeniu z numerem dostępowym (apka wybiera za nas numer), możemy w ten sposób dzwonić z telefonów, których numery ustawimy w panelu internetowym, a nie tylko z tego jednego co jest w Rebtelu).
 #1034320  autor: pantin
 08 lis 2018, 14:31
rymi pisze:
pantin pisze:Aplikacja Rebtel zainstalowana na smartfonie (dzięki temu można również dzwonić z tego numeru), karta SIM siedzi w klasycznym myPhone 7300.
Chcesz powiedzieć, że w ten sposób można uzyskać to co w T-Mobile jest jako Tandem [tylko, że w T-mobile są dwie karty SIM i można gadać albo z jednego numeru albo z drugiego - przydatne np. dla mechanika (w pracy kijowy tel aby nie martwić się o niego, a po pracy odpalamy smartphone :-) )]
Działa tylko dzwonienie z aplikacji z tego numeru. Jak wyłączysz "stary" telefon z kartą SIM to będzie, że abonent jest nieosiągalny. W aplikacji na smartfonie natomiast będziesz miał nieodebrane połączenie (na ten numer).
 #1034370  autor: darekka
 08 lis 2018, 15:13
Dzś przeniesiono mój numer(po 1,5 dnia od przypomnienia telefonicznego, że od 4 października czekam cierpliwie) ale jak i u żony nie dało się dzwonić ani smsować(odbieranie sms i poł. głosowych działało) więc ok. 9:20 dodzwoniłem się na infolinie gdzie w kilka chwil odblokowano numer do końca. Wszystko działa, a net nawet całkiem nieźle bo przekracza 50Mb/30Mb z pinkiem 70-80ms.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1034384  autor: Pablo70
 08 lis 2018, 15:56
Jest na forum ktoś komu wyłączono wcześniej dostana kartę sim i przysłano zamiennik ?I ten zamiennik działa ?Bo u mnie nadal jest problem z aktywacją.Wczoraj udało mi się cudem dodzwonić na tą infolinię.Gość stwierdził, że numer nie działa bo nie ma podpiętej karty płatniczej.Ta została na starym zdezaktywowanym numerze.Wysłał mi linka żeby ją dodać do nowej karty sim ale jest błąd podczas zapisywania karty.Wobec tego problem został przekazany "wyżej" i miał być wczoraj rozwiązany.Oczywiście tak się nie stało.Dzisiaj za to dostaję sms z informacją, ze dostałem nową kartę sim i mam w aplikacji dodać kartę płatniczą.Tylko jak mam dodać kartę do konta jak podczas logowania należy podać PIN który przychodzi na numer a numer jest nieaktywny.Ręce opadają.

Może ktoś miał podobną sytuację i ma receptę jak ją rozwiązać ?
 #1034389  autor: motyl27
 08 lis 2018, 16:18
Zamówiłem kartę z nowym numerem i jak dobrze rozumiem zalogować do aplikacji można dopiero po otrzymaniu karty SIM ?
Aplikacja wita mnie komunikatem:
"Podaj numer aby potwierdzić że to ty"
Moja karta zamówiona w poniedziałek to jeszcze parę dni czekania pewne.
 #1034399  autor: jamto02
 08 lis 2018, 17:03
Zamówiłem drugą simkę na tą sama kartę. Będzie już ze 3 tyg jak nie przysyłają. Powoli tracę nadzieję że przyślą. Tak długo teraz się czeka? czy jednak nie mam szans na drugą?
 #1034421  autor: patrix-83
 08 lis 2018, 20:29
Skoro tak wychwalacie co poniektórzy REBTEL to ja wam powiem co ja z nimi przechodzę:
w nocy z dnia 29/30.10 operator AERO2 wyłączył i oddał mój numer do REBTEL w ramach przeniesienia numeru do nich i do tej pory te TĘPAKI bo inaczej ich nazwać nie można nie aktywowali go na numerze tymczasowym tylko po prostu numer zawisł u nich w systemie, po protu go chomikują.
Sprawa rzecz jasna trafiła już do UKE jako prośba o interwencje prezesa UKE do operatora REBTEL a to co tam opisałem wraz z żądaniem wypłaty odszkodowania za zwykłe "skrojenie" mi numeru przez REBTEL ma wielkość kartki A4 włącznie ze skanami ich odpowiedzi na zgłoszenia które były tak naprawdę kopiami treści mojego zgłoszenia a nie odpowiedzią na zgłoszenia albo jakiś bełkot po angielsku bo w sumie napisałem z 10 zgłoszeń na żadne nie otrzymując pomocy. Dziś jest 8.11 a numer przeniesiony nadal nie aktywny, policzcie ile to dni od 30.10 już trwa! Czekam na stosowaną reakcję UKE i reprymendę dla nich za naruszenie przepisu dotyczącego kwestii przenoszenia numerów gdzie przerwa w świadczeniu usług może wynosić maksymalnie 24h a nie 10 dni.

Nie wiem też co się stało z ich aplikacją ale od kilku dni przestała pokazywać stan internetu oraz nie można w niej dokupić dodatkowych paczek neta, Wy też tak macie???

Czy zauważył ktoś z Was nowo przenoszących numer do REBTEL że teraz nie pojawia się elektronicznie wniosek o przeniesienie do podpisu online po wypełnieniu formularza na stronie i danych karty płatniczej tylko pokazuję się informacja że przyjdzie ten wniosek w e-mailu i należy go podpisać elektronicznie po czym nic na e-maila nie przychodzi???

Dajcie znać jak to wygląda u Was.
 #1034422  autor: darekka
 08 lis 2018, 20:39
Ja swoje opisałem w sprawie MNP- ponad miesiąc czekania od wniosku z 4 października. 6 listopada telefon na infolinie podczas którego wysłano wniosek MNP, po 36 godzinach(dziś po północy) numer wyłączony przez poprzedniego operatora i aktywowany w Rebtel. Jedyny problem to nie działające poł.wychodzące i smsy ale po 9ej rano wystarczył telefon na infolinie aby odblokowano to w 2 minuty. Żadnych innych cyrków-wszystko śmiga(net nawet ponad 50Mb/30Mb).

Aplikacja w moich 2 przypadkach wszystko pokazuje poprawnie-przeinstaluj u siebie na nowo :!:

P.S. u żony było identycznie ale bez telefonicznego przypomnienia o MNP(zareagowali na email w tej sprawie-reszt jak wyżej) i sądzę, że u większości numer przeniesiony trzeba ręcznie odblokować telefonicznie

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 28 z 55
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 55
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 55