DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 51 z 91
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 91
 #1028646  autor: czaj09
 26 paź 2018, 10:04
Zgadza się. 3 i 4 miesiąc na bonusie jedziesz bo konto za doładowane 100zł ma ważnosc 120 dni wychodzacych połączen.Ja sobie w Pinku obmysliłem schemat:doładowanie- 50żł(ten miesiac uzytkowanie na bonusie tylko 9gb) potem doładowania kolejne miesiące 30,30,30 (trzydziestki to miesiąće z netem bez limitu za 45zł (3x dokładanie po 15 zl z tej pierwszej 50stki do 30 =45ż)) . Potem znowu wbicie 50zł i jazda tylko na bonusie- czyli bonus 9gb +3 x 4gb (bonus z trzydziestek)=12gb +9gb= 20 pare gb w miesiącu "piećdzisiątki", następnie znowu 3 x trzydziestki czyli 3x miesiąc bez limitu za 45 żł i tak wkoło.
 #1028669  autor: Dorotea
 26 paź 2018, 12:25
Andrzej311 pisze: W redbull mobile to i tak już historia.
Obrazek
Obrazek
Zainspirowałeś mnie do dalszych testów PiNK. Postanowiłam sprawdzić, czy uda się to przebić. Kto wie, może PiNK jest lepszy niż te podejrzane aukcje z Allegro i 1 TB z oferty Play :)

Test zakończę w niedzielę po godzinach szczytu (chyba, że wcześniej pojawi się lejek) więc jeśli ktoś obawia się, że ceny starterów wzrosną ma czas, aby nabyć po przyzwoitej cenie. Jednak nie sądzę, aby tak się stało, dla wielu użytkowników DIL kwota 45 zł za Internet jest wręcz zaporowa :D
3G pisze:Naprawdę uważasz, że wg mnie Play czerpie wiedzę o zużyciu danych z tego co ludzie piszą po forach? :-D Po prostu takie informacje mogą zachęcić innych użytkowników, a jeśli hard userów będzie już odpowiednio dużo to i lejki będą wcześniej ;-)
Nie wiem co uważasz, pisałam ogólnie. Bardzo wątpię, żeby moje informacje szczególnie na coś wpłynęły. Dzielę się, bo od tego jest forum, gdyby każdy trzymał wszystko dla siebie, to nie można byłoby niczego się dowiedzieć.
darekka pisze:Co do dyskusji dotyczącej terminu ważności starterów na, których operator nie nadrukował takiej daty to z zasady należy przyjąć, że nie ma on terminu ważności i nie może go operator skasować.
Nie mam takiej pewności wygranej w UKE. Widziałam w sieci zdjęcia PiNK-ów zamówionych ze sklepu Play i tam w kopercie oprócz startera była jeszcze jakaś ulotka informacyjna, a w niej być może wzmianka o ważności. Z kolei sprzedawcy z Allegro mogą też celowo usuwać tę nalepkę z datą. Poza tym każdy starter ma kod kreskowy i być może jest w nim zawarta data ważności (spotkałam się z tym w niektórych kosmetykach). Pełno sprzecznych opinii, przykładowo informacja z forum Play: https://forumplay.pl/showthread.php/128 ... post130969
Często wypisują tam bzdury, ale w bezterminowe startery nie chce mi się wierzyć. W jednym chyba wszyscy jesteśmy zgodni - przeterminowane i bez wyraźnie oznaczonej daty ważności lepiej szybko aktywować.
 #1028688  autor: Andrzej311
 26 paź 2018, 15:27
Dorotea pisze:Zainspirowałeś mnie do dalszych testów PiNK. Postanowiłam sprawdzić, czy uda się to przebić. Kto wie, może PiNK jest lepszy niż te podejrzane aukcje z Allegro i 1 TB z oferty Play :)
Dorotea testuj dalej. Zobaczymy kiedy wskoczy lejek. Mnie się nie chciało wtedy już do 2TB dobijać.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2018, 19:04 przez Andrzej311, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1028907  autor: Dorotea
 27 paź 2018, 16:43
Andrzej311 pisze:Dorotea testuj dalej. Zobaczymy kiedy wskoczy lejek. Mnie się nie chciało wtedy już do 2TB dobijać.
DIL jednak nie miał sztywnego ograniczenia prędkości tak jak PiNK. Przy 70/20 Mbps nie tak łatwo przebić 1 TB. Ale skoro zapłaciłam, zamierzam poznać możliwości tej oferty :)
 #1028929  autor: Karlos20
 27 paź 2018, 19:38
stobczyk1985 pisze:czy do się z tego Zmigrować do PINK
Nie, to taryfa głosowa z bonusem internetowym i stanem darmowym w Play - edycja specjalna dla wolontariuszy WOŚP.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1031725  autor: goral2099
 30 paź 2018, 13:06
Też znalazłem w GD. W sklepie było kilkanaście sztuk. Wziąłem sobie - może się za jakiś czas przyda. Także są do zdobycia jeszcze. :)
Ostatnio zmieniony 30 paź 2018, 15:37 przez goral2099, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1031972  autor: Dorotea
 31 paź 2018, 09:39
Tak jak obiecałam wynik wielkiego testu PiNK. Taryfa Play Internet na Kartę 19 zł, nadajnik nie na wsi tylko mniej więcej w środku sporego miasta, ostatni dzień transfer trwał całą dobę, aby wywołać ewentualny lejek w godzinach szczytu, ale nie udało się :-D

Wynik: ponad dwa terabajty, nie cały transfer jeszcze zliczony, bo to się dzieje z dużym opóźnieniem :)

Obrazek

Zaznaczam, że ten sam nadajnik nie cacka się z DIL tylko ostro nakładał mi lejki na nim więc DIL musi miec dużo niższy priorytet niż PiNK. Reasumując: PiNK is the best :)


EDIT:
Podliczyło, 2111 GB i lejka nadal brak :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 paź 2018, 12:36 przez Dorotea, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1031998  autor: Karlos20
 31 paź 2018, 12:55
Ja bym się tym nie chwalił, bo i tam nałożą od grudnia lejki...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1032002  autor: Dorotea
 31 paź 2018, 13:13
A dlaczego teraz, kiedy DIL jeszcze jest i nadajnik zdradza objawy przeciążenia lejka nie ma w PiNK? Zresztą jak Play zacznie rozdawać lejki w PiNK to karta pójdzie do szuflady, świat nie skończy się :) Zobaczymy co będzie. Raczej podejrzewam spadek zainteresowania szemranymi ofertami na Allegro i zakup starterów PiNK.

1 TB, czy 2 TB to nie jest moje normalne zużycie, mieszczę się w 100-300 GB. Celem testu było poznanie granic możliwości PiNK, czyli transfer do lejka. Nie udało się w niego wejść. W zasadzie test należałoby powtórzyć, ale szkoda mi już kasy :)

W ruch poszedł InK i Noce bez Limitu (jedyna zaleta InK). Na jedną sesję 124 GB, to tylko transfer kontrolny, czy czasem jakiś lejek nie wskoczy po 100 GB (nie powinien, ale kto ich tam wie...). InK ma pełny upload, a nie przycięty do 20 Mbps jak PiNK, co jest dla mnie ważne.

Obrazek
 #1032016  autor: Andrzej311
 31 paź 2018, 14:49
goral2099 pisze:Też znalazłem w GD. W sklepie było kilkanaście sztuk. Wziąłem sobie - może się za jakiś czas przyda. Także są do zdobycia jeszcze. :)
Co to jest GD????
Dorotea pisze: 1 TB, czy 2 TB to nie jest moje normalne zużycie, mieszczę się w 100-300 GB. Celem testu było poznanie granic możliwości PiNK, czyli transfer do lejka. Nie udało się w niego wejść. W zasadzie test należałoby powtórzyć, ale szkoda mi już kasy :)
Dorotea dzięki za test. Moje zużycie też nie wynosi 1TB lub więcej. Co miesiąc zużywam od 90 GB do max 200 GB. Wcześniej robiłem test na DiLu, ale odpuściłem po 1,2 TB szkoda czasu lejek się nie pojawił :mrgreen:
 #1032021  autor: tehmal
 31 paź 2018, 15:09
Dorotea pisze:A dlaczego teraz, kiedy DIL jeszcze jest i nadajnik zdradza objawy przeciążenia lejka nie ma w PiNK? Zresztą jak Play zacznie rozdawać lejki w PiNK to karta pójdzie do szuflady, świat nie skończy się :) Zobaczymy co będzie. Raczej podejrzewam spadek zainteresowania szemranymi ofertami na Allegro i zakup starterów PiNK.

1 TB, czy 2 TB to nie jest moje normalne zużycie, mieszczę się w 100-300 GB. Celem testu było poznanie granic możliwości PiNK, czyli transfer do lejka. Nie udało się w niego wejść. W zasadzie test należałoby powtórzyć, ale szkoda mi już kasy :)

W ruch poszedł InK i Noce bez Limitu (jedyna zaleta InK). Na jedną sesję 124 GB, to tylko transfer kontrolny, czy czasem jakiś lejek nie wskoczy po 100 GB (nie powinien, ale kto ich tam wie...). InK ma pełny upload, a nie przycięty do 20 Mbps jak PiNK, co jest dla mnie ważne.

Obrazek
Na czym ty wybiłaś te 2TB?
  • Strona 51 z 91
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 91
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 91