DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 20 z 55
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 55
 #1027701  autor: TomLee
 21 paź 2018, 10:47
Ja mam trochę inne odczucia. Gdyby ten pakiet Rebtela kosztował np 10 zł to zdecydowałbym się od razu, firma miałaby jakiś przychód i jakoś tam wyszłaby może na plus. A w modelu za 0 zł obawiam się szybkiego zakończenia działalności albo poważnych awarii w funkcjonowaniu sieci.
 #1027706  autor: darekka
 21 paź 2018, 11:22
Istnieje ryzyko nieopłacalności tej oferty(specyfika naszego rynku i naszej specyficznej mentalności) ale Rebtel ma przygotowaną opcję awaryjną-zmianę zasad po 30 dniach od ogłoszenia np. wprowadzenia odpłatności za darmowy pakiet lub do innych zmian.

Gdyby od początku była opłata nawet te 10zł. to tempo wzrostu bazy klientów nie byłoby tak dynamiczne(cały czas ogłaszają, że zostakli zasypani zamówieniami), a dając za 0zł. budują sporą bazę klientów, którzy po przywyknięciu do operatora mogą pozostać jego klientami nawet po zmianach np.wprowadzenie odpłatności.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1027742  autor: adbadbad
 21 paź 2018, 15:22
darekka pisze:Zapomniałeś o jeszcze jednym dość, a może nader istotnym fakcie: te "ledwo" 6,94 doby gadania nonstop + "tylko" 10 tyś.SMS oraz "jedynie" 1GB internetu z "ledwo nolimitem" MMS(o ile jakiś net mamy jeszcze z pakietu) Rebtel daje za aż...0zł. 8)

Jak VIRGIN dawało za taką samą "grubą" kasę 30minut, 30SMS i 300MB neta to wszyscy zadowoleni chodzili a tu jakoś nie bardzo... :shock: -widać za darmo i tak za drogo obecnie :lol:
Dorotko, ja na nic nie narzekam że jest tylko 10 tys minut tylko informuję że to nie jest oferta no limit tylko 10000 minut jest limit :)
 #1027749  autor: Yorgso
 21 paź 2018, 15:57
Odnośnie braku odbierania wiadomości SMS
Kartę którą dostałem aktywowali po około 3 dniach, wszystko działało oprócz odbierania SMS i raportu doręczenia. Wysłałem zgłoszenie emilem do pomocy (piątek wieczorem), dostałem numer zgłoszenia i info że pracują od poniedziałku do piątku czyli kicha co najmniej do poniedziałku.
Dziś rano odbieranie sms nie działało, postanowiłem pobawić się darmowymi pakietami na 7 dni, włączyłem pakiet do U.K jako że mam tam znajomych, testując okazało się że na komórki dzwonić się nie da (komunikat o braku środków), wyłączyłem tą subskrypcję. Następnie na fonie zainstalowałem WhatsApp już się miałem zastanawiać jak potwierdzę numer kiedy przyszedł sms weryfikacyjny. I teraz pytanie, co odblokowało sms-y przychodzące ? Technicy rebtela pracujący w niedziele ? Włączenie i wyłączenie darmowego pakietu do U.K ? Instalacja WhatsApp ? Karta się musiała odstać kilka dni ? Jeśli ktoś ma problem z odbiorem sms to może przetestować to u siebie, nic to nie kosztuje. Potwierdzenie dostarczenia sms też działa prawidłowo.
Jeszcze jedno na koniec, jak doładować za 5zł ? W apce jest taka opcja ale po jej wybraniu przenosi do innego okna wyboru gdzie już tylko od 20zł wzwyż są kwoty.
 #1027762  autor: wss123
 21 paź 2018, 16:53
u mnie z kolei karta działała zaraz po dostarczeniu jej przez kuriera (przysłali gdzieś po tygodniu od rejestracji). Działają połączenia, sms i internet. Nie można za to ustawić MMS-ów. Konfiguracja automatyczna z podanego na ich stronie numeru nie przychodzi. Ręczne wpisanie apn skutkuje tym ze wysyłany mms jest "mielony" w nieskonczonosc. Nie wysyła sie ani nie pokazuje sie komunikat błedu :) Trzeba go ręcznie usunac. Tu mały detal - numer MNC 06 w apnie MMSowym, który podają jest odrzucany przez androida. Jak macie to ustawione (u tych których mms oczywiscie działa) ? Telefon mam na dual sim, ktoś mający podobny problem wspominał o triku z zamianą slotów kart sim przy mms-ach - ta metoda u mnie nie działa.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2018, 16:56 przez wss123, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1027763  autor: ManiacGSM
 21 paź 2018, 16:54
No ja bym sobie odpuścił na waszym miejscu czekanie na kuriera i jakieś alpejskie kombinacje. bo popłyną -na naszym rynku nie ma dla nich miejsca. Chyba ,że uzbierają jakąś pulę klientów i czar pryśnie jak zmienią cennik. i zacznie się stękanie i narzekanie...

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #1027792  autor: surface123
 21 paź 2018, 19:17
Widzę że co niektórzy lubią biadolić jak stare baby i widzieć wszystko w czarnych barwach ;)

Rebtel ma wiele kierunków na świat w dobrych cenach, i na to liczą że Polacy dokupią.

Trzeba zainstalować apke i zobaczyć co oferują ponadto.
 #1027862  autor: bobiwr
 22 paź 2018, 11:02
ManiacGSM pisze: ... jakieś alpejskie kombinacje ...
14.10 zamówienie karty jedyne potwierdzenie to "ekranik na zakończenie procesu",
- żadnych sms czy maili potwierdzających uruchomienie procesu wysyłki - ale OK czekam,
- 18.10 na mail przychodzi info "Twój abonament został aktywowany",
- 19.10 kurier wpada z kopertą - "ufamy sobie nic nie trzeba pokazywać czy podpisywać"...
Karta od razu jest aktywna. Działają rozmowy, identyfikacja, sms, mms.
Do konta została podpięta karta podarunkowa z jeszcze roczną ważnością i groszowym saldem.
Możesz mi pokazać gdzie zasłużyłem na miano "alpejskiego kombinatora"?
 #1027883  autor: adik
 22 paź 2018, 12:29
dla ciebie widzisz to nie problem dla innych jest, nigdy każdemu się nie dogodzi i tak już zawsze będzie.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #1027950  autor: jamto02
 22 paź 2018, 14:52
SIM dotarł i do mnie. Widzę logo ale nic nie działa. Jak długo mogę czekać na aktywację? Rzekomo mailem powiadamiają że już działa?
 #1027963  autor: Karlos20
 22 paź 2018, 15:45
Trzeba poczekać kilka dni roboczych od otrzymania karty. Powiadomią mailem, kiedy karta zostanie aktywowana.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1027964  autor: adbadbad
 22 paź 2018, 15:52
U mnie karta ktora dotarla do mnie we wtorek (nowy numer) nie zostala jeszcze aktywowana a karta ktora dotarla w czwartek (przenoszony numer) zostala aktywowana juz w piatek. Tyle że pod numerem tymczasowym dziala, nie ma jeszcze przeniesionego numeru...
 #1027975  autor: pantin
 22 paź 2018, 18:38
Dopóki nie naprawimy aktywacji kart SIM, wnioski o przeniesienie numeru muszą poczekać. Przepraszamy
U mnie SMSy nadal nie działają. Support milczy.

Dodano: Właśnie dostałem odpowiedź.
Dzień dobry,

Aktualnie doświadczamy problemów technicznych.
Ze względu na trudności odpowiedź na Twoje zgłoszenie może potrwać dłużej. Zapewniamy, że pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem komplikacji.
Problem powinien być rozwiązany do czwartku.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozdrawiamy,
Magdalena
Zespół Rebtel
 #1027981  autor: patrix-83
 22 paź 2018, 19:42
A czy ktoś z Was wie jak to jest z tym wykupowaniem pakietów na międzynarodowe połączenia i przedłużaniem subskrypcji na dany pakiet za 20zł??? Trzeba mieć konto w aplikacji doładowane kwotą 20zł aby subskrypcja na nielimitowane połączenia międzynarodowe np. do Wielkiej Brytanii odnowiła się na kolejny miesiąc czy może podczas odnowienia się kasa jest bezpośrednio pobierana z podpiętej karty płatniczej???

Proszę kogoś obeznanego o szczegółowe info.
 #1027993  autor: gtoni13
 22 paź 2018, 20:48
Cos sie dzieje, przed chwila po rozmowie z ciekawosci sprawdzam apke i widze.
Na nr tymczasowy przyszedl po raz pierwszy sms z haslem, w apce widze historie rozmow i
nawet ile zostalo internetu - sukces !
Nr jeszcze nie przeniesiony ! W apce wpisuje sie tymczasowy a na logowaniu przez strone dalej nic !
O ! po wpisaniu nr tymczasowego przyszedl sms i widze tak jak w apce.
Chyba trzeba zostac przy nr tymczasowym - ale jak to zrobic ?
 #1028005  autor: jutek
 22 paź 2018, 23:07
U mnie dziś naprawili SMS-y przychodzące (rano już działały) a wieczorem przysłali odpowiedź taką jak dostał @pantin.
 #1028015  autor: poziom
 23 paź 2018, 03:17
Ponowiłem zamówienie z 12 września, tzn. złożyłem zamówienie raz jeszcze.
Wczoraj dostałem... 3 karty sim kurierem DPD :lol:

Teraz loteria na którą przeniosą numer.
 #1028077  autor: edekmax12
 23 paź 2018, 11:38
Karty dotarły jedna logowała się do sieci za 2 dni aktywacja działa ,a druga nie loguje się do sieci wygląda ,że uszkodzona zamówione dwie na jedną dodaną kartę bankową dam rady zmówić jeszcze jedną.
 #1028091  autor: jutek
 23 paź 2018, 13:11
Pytanie na Fb: " Czy jak doladuj sobie numer tymczasowy na internet i minuty w roamingu. To czy jak numer zostanie przeniesiony to te pakiety też będą na tym numerze przeniesionym?"
Odpowiedź Rebtel: "nie, nie przejdą"
Pewnie wykupione środki na połączenia międzynarodowe lub pakiety międzynarodowe nie przejdą na przeniesiony numer, warto mieć to na uwadze.
  • Strona 20 z 55
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 55
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 55