DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1027636  autor: mago112
 20 paź 2018, 18:57
Witam , z racji iż dawno nie śledziłem ofert telekomów zwracam się do wasz pytaniem, gdzie teraz opłaca się wziąć abonament ? Interesują mnie w sumie 2 numery , bez limitu rozmowy sms , internetu nie musi być dużo . Może być jedna oferta z telefonem , choć słyszałem że średnio się to opłaca :)
Za wszelkie sugestie dziękuje ! :)
 #1027735  autor: Pabloeq
 21 paź 2018, 14:53
mago112 pisze:Witam , z racji iż dawno nie śledziłem ofert telekomów zwracam się do wasz pytaniem, gdzie teraz opłaca się wziąć abonament
T-mobile ma znów ofertę bez telefonu za 29,95zł/nolimit sms i mms+ 5GB (opcje umowy 6 lub 24 miesiące), jak nie wyrazisz zgód marketingowych to +5zł. Inne najniższe abonamenty u pozostałych niewirtualnych operatorów (MVNO nie polecam) z tego co widziałem wychodzą nieco drożej lub mają jeszcze mniej internetu. Popatrz na strony operatorów poprostu.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2018, 02:58 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Treść wymoderowana by zachować jasność wypowiedzi.