DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1027353  autor: schranz21
 19 paź 2018, 20:08
Witam. Prosił bym o poradę:
Jaki kupić używany telefon za ok. 200 zł ?
Wiem że to mało ale nie stać mnie w tym momencie na nic droższego, a posypał mi się ekran.
Niestety nie znam się na telefonach i nie mam pojęcia czego nawet szukać
Prosił bym o podanie jakie najlepsze modele dostanę w tej cenie

Posiadam kartę 32gb więc programy będę wgrywał na kartę

Na pewno macie rozsądniejsze pomysły :D
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Z dodatkowych funkcji chciał bym że by miał:
-NAJWAŻNIEJSZE to to, że by miał ANDROIDA
- utrzymał automapę
-aplikacji autorazyjnych (bank, kody do EA SPORTS itp)
-czasem puszczę jakąś muzyczkę
-do przeglądania neta (fejsa nie, bo nie mam :D ,ale czasem zajrzę na wykop i youtube i to tyle chyba :D
-i czasami jako radar (kompas) do znajdowania samochodu w lesie jak będę na grzybach i to chyba tyle :D
-czasem pstryknę jakąś fotkę
-p.s. kartę dodatkową mam 32gb samsung

====Będzie zwyczajnie użytkowany===========

Żadnych gier, jbl-ów i innych pierdół !!!!

Mam nadzieje że to wam wystarczy . pozdrawiam
 #1027375  autor: Eragon
 19 paź 2018, 20:59
Hm... Przeglądając olx'a , najlepsze na co możesz teraz liczyć to Redmi Note 3. Oczywiście na snapdragonie a nie mtk.

:smt006
 #1027560  autor: schranz21
 20 paź 2018, 10:43
takiego nie znajde bez zbitej szybki niestety, a szkoda bo fajny :)
A ja myślę, że by wybrać ====Huwawei p8 lite ========bo jest tego trochę, co wy na to?
Bo znalazłem w fajnym stanie, ale dostępny tylko dzisiaj - BRAĆ CZY KICHA? Wiem że tam problem z baterią ale kiedyś miałem ten tel. i dałem sobie radę z wymianą i miło go wspominam :)
BRAĆ CZY KICHA? - bo dostępny tylko dzisiaj do 15 , jak nie to idzie w wysyłkę. Prosił bym o szybką odp
 #1027670  autor: robbo2k
 20 paź 2018, 23:24
240zł LG G4 refrub z Ali w wersji USA (byc moze da sie odblokowac pasma LTE inne niz 2600).
czekam na przesyłke taki eksperyment.

http://www.robbo2k.pl Testy wideo - Poradniki jak kupić i co kupić
 #1028132  autor: Lawrence72
 23 paź 2018, 18:37
J3 wyrwiesz w tej cenie ale wydajnościowo wypada dosyć średnio. Jeżeli dorzuciłbym do czegoś w tej cenie to byłoby to Xiomi choćby nawet model 4A. Wydajnościowo wypada ok. Do wymagań które wypisałeś a są one raczej podstawowe spokojnie się nada.