DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 10 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #1025400  autor: Porazony
 12 paź 2018, 16:07
Cześć
Mam pytanie.
Czy jeśli kiedyś nie dotrzymałem warunków umowy (zepsuł mi się telefon, dostałem od kumpla inny wraz z numerem i zapomniałem opłacać) Egzekucja i już wszystko spłaciłem. Czy jeśli raz nie wywiązałem się z warunków umowy, to czy jeszcze będę w stanie podpisać umowę z Play?
Dodam, że niedotrzymana była automatycznie przedłużona umowa, telefonu też nie kupowałem - więc chyba nie ma podejrzeń o złe zamiary (zdobycie i sprzedanie telefonu). Chciałbym podpisać umowę na nielmitowany Internet, miałem chyba za 59 lub 49 pln. Drugie pytanie, właśnie sobie przypomniałem. Jestem graczem Path of Exile i w sumie zarabiam na życie sprzedająć poe currency, czy "nielimitowany" Interner mogę podpinać do komputera i grać w PoE lub inne gry, czy umowa tego zakazuje?
 #1025414  autor: kemsinenu
 12 paź 2018, 16:49
Jeśli trafiłeś do rejestru dłużników, to może być problem u dowolnego operatora z jakimkolwiek abonamentem. Może u Play najmniejszy, bo znają dokładnie historię sprawy.
Możesz dowolny internet komórkowy wykorzystać do tego celu.
 #1025420  autor: lukjac
 12 paź 2018, 17:05
na blogu Rzecznika pojawił się wpis o wyłączaniu RK - najpierw w centrum Poznaniu etapami poszczególni operatorzy będą wyłączani z RK
 #1025426  autor: neotele
 12 paź 2018, 17:39
kemsinenu pisze:Jeśli trafiłeś do rejestru dłużników, to może być problem u dowolnego operatora z jakimkolwiek abonamentem
Teoretycznie: może tak być.
Praktycznie: tylko wtedy, gdy akurat będziesz miał pecha i akurat Ciebie sprawdzą (co czynią wyrywkowo).
Najlepiej zapomnieć o abonamencie i poszukać alternatywnej oferty na kartę (co bardzo często jest znacznie korzystniejsze dla klienta, niż abonament).
 #1025433  autor: Remington
 12 paź 2018, 18:06
lukjac pisze:na blogu Rzecznika pojawił się wpis o wyłączaniu RK - najpierw w centrum Poznaniu etapami poszczególni operatorzy będą wyłączani z RK
Ciekawe, na czym dokładnie będzie to polegać. Czy abonenci Play nie będą wpuszczani tam do innych sieci, czy tylko konfiguracja będzie nachalnie pchać do sieci macierzystej. Jak ktoś ma ręczny wybór, to straci zasięg, czy wtedy będzie mieć dotychczasową sieć.
 #1025483  autor: lukjac
 12 paź 2018, 20:08
dokładnie, nie będziesz miał wtedy zasięgu dlatego jest mowa o tym aby mieć ustawiony wybór na Auto
 #1025607  autor: TomLee
 13 paź 2018, 15:02
Od jakiegoś już czasu chodzę do salonu Play, jednego z większych w moim mieście i chcę przenieść numer do Pnk. I w kółko słyszę, że nie mają starterów do przeniesienia na kartę. Jestem już tym zmęczony i wkur...ny, tak jakby wymuszali przenoszenie do abo. Ale do Play na kartę można się przenieść tylko w salonie?
 #1025804  autor: vh
 14 paź 2018, 13:24
Karta SIM abonamentowa technicznie nie różni się niczym od prepaidowej. Zajdź do tego salonu i powiedz, że chcesz się przenieść do oferty abonamentowej, a jak wyciągnie kartę SIM, to powiedz, że się pomyliłeś i miało być na kartę. W razie problemów, dzwoń w salonie od razu do biura obsługi Play. Dobrze by było, żeby za Tobą jeszcze była kolejka, to sprzedawca będzie pod presją. Zbierz kilku znajomych na akcję do zrobienia sztucznego tłumu. Możesz też zrobić transmisję z wydarzenia na Youtube! ;-)

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power
 #1025853  autor: WellDone
 14 paź 2018, 14:58
I do UWAGA! tvn :)

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1027651  autor: TomLee
 20 paź 2018, 20:19
Dzisiaj zupełnie przypadkiem byłem we Wrocławiu i w Galerii Dominikańskiej w punkcie Play bez problemu przeniosłem numer.
  • Strona 10 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10