DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 23
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
 #1008191  autor: biala1991
 18 sie 2018, 11:00
Dlaczego? bo w regulaminie nie ma o tym ani słowa :) pkt.2.3.
Użytkownik w ramach Oferty otrzymuje jednorazowy, bezpłatny Bonus w postaci doładowania, po spełnieniu warunków określonych w pkt.2.2.

Kluczowe jest tu w ramach Oferty, a co TM nazywa Ofertą mówi pkt.1.1
W okresie od 01.07.2018r. 31.07.2018r. T-Mobile Polska S.A. (zwana dalej "Operatorem") oferuje możliwość skorzystania na zasadach opisanych w niniejszych warunkach (zwanych dalej "Warunkami") z oferty "Doładowanie 10zł za wyrażenie zgód marketingowych" (zwaną dalej "Ofertą").

Definicja Oferty oznacza, że jednorazowość ogranicza się do przedziału czasowego obowiązywania danej Oferty. W ramach innej Oferty obowiązującej w innym okresie użytkownik znów może otrzymać jednorazowy :) bonus.

Ps. Asdaf, Ty nie podpowiadaj TM jak ma napisać regulamin :)
 #1008266  autor: darekka
 18 sie 2018, 17:54
Widzę, że i inni zapisy Regulaminów rozumieją jak ja- dopuki nie napiszą, w warunkach, że skorzystanie z niniejszej oferty i odebranie bonusu blokuje udział w następnych edycjach doputy będę wielokrotnie uczestniczył w nich i wymagał wydania bonusu należnego. Co oczywiste interpretacje pracowników Działu Reklamacyjnego nie są dla nikogo wiążące z powodu braku stosownych umocowań w warunkach Oferty.

Ponawiam prośbę o link do Regulaminu nowej edycji w, której dają 5zł. dla T-mobile(HEYAH podlinkowałem parę postów wcześniej).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1009055  autor: zoltan666
 23 sie 2018, 20:23
Dziś po moim zgłoszeniu i ja dostałem 10 zł. na konto z oferty lipcowej. Te 10 zł. to oczywiście niestandardowo w ramach dalszej współpracy, bo z racji tego, że już raz wcześniej z promo skorzystałem podobno kolejne 10 zł. się nie należało.
 #1009065  autor: darekka
 23 sie 2018, 21:31
Tobie również wciskają ciemnote o jednorazowości bonusu-regulamin stanowi zgoła co innego(jeden raz to się należy ale w danej edycji)-jak chcesz cebulić to teraz dają za zgody 5zł. Ja zamierzam skorzystać.

P.S. my nie jesteśmy kombinatorami tylko mamy genetycznie nabytą zdolność do poruszania się w gąszczu przepisów, warunków i innych biurokratycznych wymysłów(prawo, podatki i Regulaminy) ponieważ idąc do dowolnego Urzędu wiedza jest nam niezbędna aby nie zostać spławionych. Niejako przy okazji aby zachować kondycję z rozmysłem czytujemy i analizujemy dogłębnie oferty promocyjne operatorów. Co za tym idzie odnajdujemy w nich zapisy dla nas korzystne, które organizator oferty/promocji bez przymusu i dobrowolnie oraz po analizie(albo i nie) przez Dział Prawny umieścił, a z których nie skorzystać byłoby grzechem marnotrawstwa. Nasi dziadowie i ojcowie musieli walczyć skutecznie(pamiętny Wóz Drzymały) z urzędniczym "niedasizmem" co nam na szczęście w genach przekazali. No dobra: cebula w narodzie silna jest :smt005

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1011608  autor: zoltan666
 07 wrz 2018, 23:24
Upomniałem się o 10 zł. doładowania na innym numerze z promocji lipcowej za zgody. Podałem przybliżony termin wyrażenia zgód - koniec lipca. Otrzymałem odpowiedź, że promocja trwała od 09.02.2018 do 19.02.2018 i że wymagany był sms z zaproszeniem, a więc dlatego doładowania nie dostałem (brak smsa, inny zakres czasowy). ;) Przesłali mi także regulamin tamtej promocji.
Odpisałem, że chodzi mi o promocję lipcową i że w niej, sms zapraszający nie był wymagany. Otrzymałem odpowiedź, że promocja o której wspomniałem trwała w okresie 18.04-24.05 tego roku, a zgody wyraziłem 28.07 i dlatego bonus nie został przyznany, ale... w ramach przyjaznej polityki 10 zł. doładowania przyznali.
 #1019176  autor: michcio123
 24 wrz 2018, 09:02
Pobierze 1zł tylko wtedy jeśli wykonasz połączenie telefoniczne wyślesz smsa/mmsa lub zużyjesz więcej niż 5mb danych. Jeśli w danym dniu nie będzie aktywności na numerze to nic nie pobierze.
 #1019181  autor: vahapl
 24 wrz 2018, 10:08
@michcio123, dzięki za info. No to świetnie. A zadziała to z każdą taryfą? Bo z tego co sprawdziłem (wg. sms powitalnego) to mam Internet na kartę. Pod *9898 podaje mi tylko jaki mam stan konta i do kiedy ważny, ale nie wiem jaki plan taryfowy. Starter kupiłem na Aledrogo z samą kartą, więc nie wiem, co było pierwotnie.
 #1019520  autor: jarekt
 25 wrz 2018, 17:51
@macqmacq, bo w T-Mobile, a konkretnie w tej usłudze, nie ma żadnego RWK. Jest tylko 6 miesięcy ważności, mimo, że pokazuje rok do przodu.
Jeśli nie wierzysz, to zajrzysz do numeru po 6 miesiącach i paru dniach...
 #1019627  autor: zoltan666
 25 wrz 2018, 22:14
macqmacq pisze:
unnameduser pisze:Włącz usługę bez limitu za 1 zł dziennie i odnawiaj ją co pół roku.
A czemu co pół roku??? Trochę się już gubię w tym wszystkim... :oops:
"W przypadku, jeśli Użytkownik posiada na koncie aktywną Ofertę, ale w ciągu 6 ostatnich miesięcy nie wykonał żadnego zdarzenia płatnego, jego konto utraci ważność na połączenia wychodzące. Ponowne doładowanie konta w okresie po utracie Ważności konta przedłuży Ważność Konta do 365 dni."
 #1019796  autor: Tint123
 26 wrz 2018, 18:46
Dzisiejsza historia mojego taty w T-Mobile na kartę.
Ostatnio do taty przyszedł SMS w stylu "Włącz zgody marketingowe, a doładujemy twoje konto kwotą 5 zł". SMS został zignorowany. Dziś doładowałem konto i aktywowałem pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 10 GB za 25 zł. Po kilku godzinach T-Mobile podziękował za zgody marketingowe i doładował konto kwotą 5 PLN. Jak to możliwe? W regulaminie włączonego pakietu ani słowa o zgodach marketingowych. Dodam tylko, że już przyszedł jakiś SMS matrymonialny...
 #1025572  autor: biala1991
 13 paź 2018, 10:26
adbadbad pisze:Czy jest jeszcze jakis sposob na RWK w T-Mobile?
W TM chyba się zorientowali, że promocja "zgodowa" zgrabnie się łączy z darmowymi rozmowami w sieci i dali szlaban na RWK :) Smuteczek, nie to żebym jakoś namiętnie Januszowała, bo numer przez rok i tak przeleżał na półce ale fajnie było mieć go w kolekcji :)
  • Strona 22 z 23
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23