DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 15 z 28
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 28
 #1012414  autor: TomLee
 09 wrz 2018, 18:19
ja patrzę na datę np 20.07.2019 i wiem, że pakiet 150 dni czyli około 5 miesięcy rozpoczął się 20.07.2018r. Czyli od tej daty 5 miechów jest bonus, do około 20.12.2018 (faktycznie 2-3 wcześniej się kończy). To mi wystarcza.
 #1013767  autor: Karlos20
 14 wrz 2018, 12:44
R.Mandano pisze:Z których sieci nie da się przenieść do FAKTU - jeśli chce się dostać bonusa za przeniesienie
Dziwne pytanie. Przeniesienie dojdzie do skutku, jeśli dawca numeru wyrazi zgodę na tą operację.
Warto, aby nie mylić przeniesienia numeru z innej sieci ze zmianą taryfy wewnątrz sieci (Play). Masz numer np. w MVNO Playa, np. Virgin, Mobile Vikings - przenosisz numer. Za to otrzymasz bonus 500/50/RWK - wystarczy go włączyć. Poza tym - przenosisz numer - otrzymujesz nową kartę SIM/USIM.
Jeśli masz RBM, PNK? Zmieniając taryfę do Faktu nie otrzymasz bonusu. Zachowujesz simkę.
A z powodu pozytywnego błędu, o którym wiele razy było mowa, przenosząc numer z innej sieci do Play na Kartę, po aktywacji startera, zmiany taryfy do Faktu i włączenia bonusu za przeniesienie, otrzymasz 500/50/RWK, co nie jest zgodne z regulaminem promocji.
Tak więc warto skorzystać, gdy w salonie nie będą mieli kart Faktu na przeniesienie numeru.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1018134  autor: michaelred
 20 wrz 2018, 10:10
Dzwonilem wlasnie do salonu w duzym markecie gdzie zawsze sa kolejki z pytaniem o przeniesienie do FM. No i mi kobita powiedziala, ze oni sterterow FM nigdy nie mieli i nie zamawiali bo to jest siec wirtualna u nich tylko RBM jak cos :evil: Moje pytanko jest wiec takie. Czy jest jakis sposob aby opoznic aktywacje bonusu przy przeniesieniu Play>FM. Jakbym sie przeniosl bezposrednio do FM to karte bym sobie aktywowal np za rok i mysle bez problemu odpalil bonus a w takim wypadku Play>FM to jak to rozegrac?
EDIT: Przeniesienie do FM zalatwilem ostatecznie w salonie 2 ulice dalej w ciagu 15 min. No ale jakby ktos mial jednak na to patent to niech sie podzieli :D
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2018, 13:51 przez michaelred, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1018187  autor: w12
 20 wrz 2018, 12:59
adacomp pisze:Jest chyba ograniczenie w odebraniu BzP do 10 numerów zarejestrowanych na jeden numer PESEL.

Nie ma limitu.


Nawet nie wiedziałem że po przeniesieniu dają 20 GB z automatu. Wychodzi zatem 70 GB.

Potwierdzam również że bonus można otrzymać kolejny raz.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #1018502  autor: Karlos20
 22 wrz 2018, 01:50
adbadbad pisze:Czy oznacza to że można ten sam numer (w fakcie teraz z BzP), jesli ten sam numer przeniose do np. Plusa i potem znow do Fakt to bede mogl wlaczyc ten BzP?
Zgadza się.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1023272  autor: jarekt
 02 paź 2018, 19:13
Słuchajcie, w wątkach o przenoszeniu numeru (MNP) od jednego do drugiego opa - takim jak ten - nie używamy słowa "przenosić" gdy mówimy o zmianie taryfy (zmianie oferty/submarki, zmigrowaniu do innej taryfy/oferty/submarki).
Najlepiej w żadnym temacie w ogóle tego słowa nie używać w odniesieniu do zmiany taryfy/oferty/submarki (migracji).

Słowo "przenosić" rezerwujemy do innej operacji w tej branży: procesu MNP czyli zmiany operatora.

Więc z Play do Fakt migrujesz (to ten sam operator P4, tak samo jak dla RBM) i nie ma bonusu za przeniesienie (BzP), bo to nie przeniesienie.

Gdy tą prosta rzecz ogarniecie nie będziecie więcej pytać jak odebrać Bonus za Przeniesienie (BzP) po "przeniesieniu" numeru z OdN (Play) do Fakt :)

Oczywiście szczególny jest przypadek gdy przeniesiesz numer np. z T-Mobile do Play i BzP Ci się należy, ale go nie odbierasz tylko najpierw migrujesz do Fakt (po przeniesieniu) i dopiero odbierasz BzP (zgodnie z regulaminem po takiej sekwencji operacji BzP przepada i nie możesz go odebrać w Fakt, ale system wyjątkowo na to pozwala).
 #1023274  autor: R.Mandano
 02 paź 2018, 19:22
Czyli co zrobić - najpierw przenieść się do kogokolwiek z W-3 a potem powtórnie przenieść się BEZPOŚREDNIO do FM w salonie - jeśli oczywiście znajdę taki, gdzie mają startery FM ?
 #1025079  autor: musiolek
 11 paź 2018, 03:19
Od wielu lat mam Play Fresh i numer od początku z puli Play. Jeśli zmienię taryfę z Fresha na Play na kartę i następnie tą ofertę zmienię kodem na FAKT Mobile to czy wtedy otrzymam bonus 500/50?Przedmiotowy numer nie był nigdy nigdzie przenoszony, został przed laty włączony do sieci w najstarszej ofercie Play Karta i nie był nigdzie przenoszony. Mogę w powyższy sposób uzyskać przedmiotowy bonus od Faktu czy jednak nie obejdzie się bez przeniesienia tego numeru do W3 i późniejszego powrotu do P4?
  • Strona 15 z 28
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 28
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 28