DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1022492  autor: maniek0071
 01 paź 2018, 15:34
danusiaaa_ pisze:Ale skądś musiał mieć mój adres mailowy, nie wydaje się to podejrzane, że ja pisząc do niego wiadomość od razu dostawałam wiadomość, albo mój tata sms?

Czy jeśli telefon jest w trybie utraconym to da się wejść w kartę medyczną? Może stąd by mieli email? Chociaż teraz nie pamiętam czy podawało się tam email

I czy jeśli ja wymaże iphona to on dalej będzie w trybie utraconym? Chciałabym usunąć z niego dane jakby jakimś cudem dostali się do środka. Nie będzie się go dało lokalizować po tym, prawda?
Absolutnie nie klikaj w żadne linki. Ten Ukrainiec chciał cię podpuścić - oczywiście nie przywiezie ci żadnego iPhone'a jedynie co próbuje w tobie wzbudzić zaufanie żebyś zalogowała się przez ich stronę na fałszywą stronę apple w celu wyłudzenia danych i wylogowania telefonu. Już go nie odzyskasz - w najgorszym wypadku pójdzie na części.

Mail i numer telefonu można uzyskać mając tylko imei urządzenia na którym jest zalogowane dowolne konto icloud i dostęp do systemów apple.
 #1022494  autor: iphoneski
 01 paź 2018, 15:44
@maniek0071 Umiesz czytać? Napisałem wyraźnie, że mógł poprosić zanim został wprowadzony w tryb utracony.
 #1022505  autor: iphoneski
 01 paź 2018, 16:00
A skąd wiesz, że był ekran z kodem? To, że ty czy ja mamy ekran z kodem nie oznacza, że każdy go ma. Poza tym złodziej musiał w jakiś sposób zdobyć maila skoro go posiada. Masz lepszy pomysł?
 #1022756  autor: Remington
 01 paź 2018, 18:53
maniek0071 pisze:Mail i numer telefonu można uzyskać mając tylko imei urządzenia na którym jest zalogowane dowolne konto icloud i dostęp do systemów apple.
Wujku dobra rada, zamiast innych pouczać co mają pisać (do czego zdaje się nikt Cię nie upoważniał) napisz konkretnie jak złodziej lub znalazca zablokowanego iPhona może uzyskać adres e-mail właściciela. To bardzo ciekawe i może się czegoś nowego dowiemy. Co to znaczy "dostęp do systemów apple"?
 #1022759  autor: maniek0071
 01 paź 2018, 18:56
iphoneski pisze:A skąd wiesz, że był ekran z kodem? To, że ty czy ja mamy ekran z kodem nie oznacza, że każdy go ma. Poza tym złodziej musiał w jakiś sposób zdobyć maila skoro go posiada. Masz lepszy pomysł?
Przecież napisałem że można to po imei sprawdzić. Możesz sobie u ruskich lub chińczyków wykupić taką usługę za ok 200zł i ci przyjdzie w kilka minut na jakie konto jest zarejestrowany dany iPhone wraz z numerem telefonu.
Remington pisze:
maniek0071 pisze:Mail i numer telefonu można uzyskać mając tylko imei urządzenia na którym jest zalogowane dowolne konto icloud i dostęp do systemów apple.
Zamiast innych pouczać co mają pisać (do czego zdaje się nikt Cię nie upoważniał) napisz konkretnie jak złodziej lub znalazca zablokowanego iPhona może uzyskać adres e-mail właściciela. To bardzo ciekawe i może się czegoś nowego dowiemy. Co to znaczy "dostęp do systemów apple"?
Apple GSX - mówi ci to coś ?

A jeśli dalej twierdzisz że to nie złodzieje to niech koleżanka da ci link i się zaloguj na swoje konto :)