Telekomunikacja jak na dłoni

Nowe TELEPOLIS.PL – następne będzie forum

Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
Wiadomość
Autor

Re: Nowe TELEPOLIS.PL – następne będzie forum

Postprzez sq » 25 wrz 2018, o 23:47

parę lat temu pożegnałem komurkomanie po tym, jak zrobiła się ciasteczkowa, potem telix poszedł tą samą niechlubną drogą, ale na szczęście po głosach krytyki da się go normalnie przeglądać korzystając z strony startowej v2 (https://telix.pl/start-v2/) , a teraz Wy.
Jak pamiętam rok czy 2 lata temu, po pierwszej modyfikacji Telepolis, kwestia przejrzystości była podobnie wałkowana - niestety nikt z tego wniosków nie wyciągnął i poszło.

Do rzeczy : są obrazki, jest webowo, z trendami itd..ale czytelność? :oops: :oops: :oops: :smt006
dużym plusem, o czym już wiele głosów tutaj było - była możliwość przeglądania newsów chronologicznie - tego niestety brak i teraz cóż..przykro mówić, ale niestety nie wyróżniacie się już niczym od innych wortali, które poszły tą niechlubną drogą przed wami..mam nadzieję, że śladem przytoczonej konkurencji, zrobicie jednak coś na wzór https://telix.pl/start-v2/ - nie działa to tak dobrze jak wcześniejszy telix, ale i tak lepiej niż obecnie proponowane przez Was kafelki.

z błędów - przy próbie logowania z forum - kliknięcie dużego czerwonego przycisku na środku ekranu nic nie robi - trzeba kliknąć ten w prawym, górnym roku , natomiast po logowaniu za jego pośrednictwem, jest się przerzucanym na stronę główną, zamiast wrócić do strony, z której zaczęło się logowanie;
Siemens C35i->Siemens MC60->SE k800i->N5530XM->N 1600 ->Motorola Cliq2 (i niestety Samsung S5610) =>Jiayu G4/S5
sq
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Pochwały: 2
Model telefonu: LG G4
Sieć: play + a2

Postprzez maniek89 » 26 wrz 2018, o 12:48

Morvius napisał(a):Chciałbym widzieć miny tych najgłośniej hejtujących, gdy już projekt osiągnie finał. :) Narzekać to może każdy, nie każdy zaś potrafi dostrzegać zmiany. Mogę się założyć, że nie wyłapaliście dziś żadnych aktualizacji, jesteście tak skupieni na negatywach, a gwarantuję, że były bardzo istotne.

Piszesz o tym, że liczycie się z sugestiami, wszystkie głosy są dla nas bardzo ważne bla bla bla. Skoro tak jest, zróbcie ankietę: Jesteś za starym czy nowym Telepolis? Nie zrobicie tego, bo doskonale wiecie, która opcja wygra i choćby 100% opowiedziało się za starym wyglądem, nie wrócicie do niego, bo wyłożyliście kasę na zmiany. Fajnie, że wybieracie nowych moderatorów, coś się tu dzieje, ale z takim podejściem to niedługo pozostaniecie sami i chyba będziecie moderować się wzajemnie. Po odejściu Witka owszem, działacie, ale niestety nie idzie to w dobrym kierunku.
maniek89
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 127
Model telefonu: Xiaomi Redmi Note 4
Sieć: Virgin Mobile

Postprzez Morvius » 26 wrz 2018, o 15:35

maniek89 napisał(a):Skoro tak jest, zróbcie ankietę: Jesteś za starym czy nowym Telepolis?

To niestety nie podlega dyskusji. Ankietę zrobić mozna, ale nic nowego ona nie wskóra. Osobiście przyłożyłem rękę do nowego forum. Jako Wasz stary kompan, oraz ciągle aktywny fan naszego "domu", postarałem się klarownie przekazać informację na temat naszych próśb związanych z tym co zostawić, a co dołożyć dla naszej wygody. W kwestii forum na pewno będziemy zadowoleni. Mówię to Wam ja! :)
Klasyczny obserwator wątku.
Morvius
Moderator
Moderator

Pochwały: 87
Model telefonu: Huawei P20 PRO; Samsung S7 EDGE; Huawei P9
Sieć: Fioletowy Turbo Kisiel

Postprzez p2225 » 26 wrz 2018, o 15:38

To może jakaś wersja beta zanim będzie działało już produkcyjnie?
B7+B3+B20+QAM256:
http://www.speedtest.net/android/4030060002.png
p2225
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 1
Model telefonu: LG G6
Sieć: Orange, Nju

Postprzez Dorotea » 26 wrz 2018, o 15:41

Morvius napisał(a):
maniek89 napisał(a):Skoro tak jest, zróbcie ankietę: Jesteś za starym czy nowym Telepolis?

To niestety nie podlega dyskusji. Ankietę zrobić mozna, ale nic nowego ona nie wskóra.

Wstaw ankietę. Skoro przesądzone to trudno, ale będzie informacja zwrotna dla innych. Sama jestem ciekawa, czy jestem przewrażliwiona, czy może więcej osób odbiera zmiany podobnie.
Dorotea
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Sieć: VoIP Play

Postprzez Remington » 26 wrz 2018, o 16:55

Mnie najbardziej brakuje widoku listy wiadomości (pojawia się dopiero na wąskim ekranie).

Wystarczy dodać taki switch i niech każdy sam sobie wybierze:

Obrazek
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez aizo » 26 wrz 2018, o 17:23

Morvius napisał(a):ym widzieć miny tych najgłośniej hejtujących, gdy już projekt osiągnie finał.

Ty tak poważnie? :?
Który post jest według Ciebie hejtem? Nie potrafisz przyjać krtyki, zrozumieć, że ktoś może mieć inne zdanie?Komuś coś innego się może podobać? Mam Ci kadzić? Tą wypowiedzią mnie zaskoczyłeś.

,,Strona jest cudowna to mówiłem ja, Jarząbek Wacław,,
Połączenie nie może być zrealizowane.
aizo
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 48
Model telefonu: Ksianomi
Sieć: Plush na karcioche

Postprzez maniek89 » 26 wrz 2018, o 22:10

Morvius napisał(a):o niestety nie podlega dyskusji. Ankietę zrobić mozna, ale nic nowego ona nie wskóra.

Czyli z tym wsłuchaniem w głosy ogółu sam wiesz, jak jest. Doskonale znasz wynik takiej ankiety. Serio, można było stale polepszać jakość i zakres oferowanych treści, zamiast ingerować w to, co działało tyle lat dobrze. No ale to Wasza piaskownica, więc nic mi do tego.
maniek89
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 127
Model telefonu: Xiaomi Redmi Note 4
Sieć: Virgin Mobile

Postprzez goral2099 » 26 wrz 2018, o 22:23

Mam trzy propozycje:
1. Weźcie te dwie poziome reklamy z góry i wrzućcie je na boki, bo tam i tak pusto zostało. Przynajmniej na PC.
2.Te promowane treści na samej górze, czy co to tam jest, można by inaczej ułożyć, co by tyle nie zajmowały. Np poziomo 4-5 zmiennych kafelków ułożyć. Bo ten jeden duży i obok 4 małe są bez sensu - tylko miejsce na ekranie zajmują i trzeba przewijać.
3. Oddzielne pozycje "ostatnie komentarze" i "ostatnie na forum", żeby nie trzeba było przełączać. A jak nie ma miejsca, to wywalić np polecane tematy z dołu. No i można by to wyżej przenieść.

Są jeszcze szczegóły jak mniejsze interlinie np. Chodzi o ścieśnienie tych "ostatnich..."

Naprawdę nawet z tym wyglądem idzie to urządzić.
goral2099
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 8
Model telefonu: ASUS ZENFONE 3 ZOOM S, GPD G5A
Sieć: A2, Play, BDI, OFnK

Postprzez macc » 30 wrz 2018, o 07:09

Po zalogowaniu się na konto nie mogłem napisać posta z komórki bo skrypt forum wyrzucał błędy.
http://5.196.183.164:8500/listen.pls ->Słuchaj za pomocą winamp-<
macc
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 4
Model telefonu: vodafone, samsung
Sieć: a2 mobile

Postprzez Pajuch » 3 paź 2018, o 19:45

Gratulacje dla administracji ;)

zainteresowanie www
Obrazek

tutaj natomiast odwiedziny alexa Obrazek

Jeszcze troche i zwolnicie darmowych redaktorów ;)
Pomijając SS ruch -20% w ostatnim miesiącu :D

Może zamiast tego dużego kafla na głównej i czterech małych dacie tylko dwa? Dwa będą lepiej wygl;ądać bo i tak nic nie widać ;)

Jak chcecie możecie znowu wykasować bo wam wstyd albo przyjąć rzeczywistość jaka jest prawdziwe statystyki strony http://www.seomastering.com/audit/telepolis.pl/ tego narzedzia uzywaja pozycjonerzy :D no masakra polecieliscie pikiem w dół
Ostatnio edytowano 3 paź 2018, o 19:51 przez Pajuch, łącznie edytowano 2 razy
Pajuch
Stały bywalec
Stały bywalec

Pochwały: 1
Model telefonu: Fajny
Sieć: Plus play t-mobile

Postprzez R.Mandano » 3 paź 2018, o 19:53

stare Telepolis było okey - obecne to jakiś shit do sześcianiu

:twisted: :twisted: :twisted:
R.Mandano
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: E51
Sieć: Play-Orange-VM

Postprzez piotrzet » 3 paź 2018, o 20:40

Przecież tego można było się spodziewać. Sam jak wchodziłem na telepolis przy starym wyglądzie to było to 3-4 razy dziennie teraz wynosi równe 0. To samo będzie z forum już jest mniej postów niż było, a to oczywiście zasługa moderacji czyli jedni są traktowani bardziej równo od drugich. Nie wspominam już nawet o tych spamerach z którymi od kilku dni nie są sobie wstanie poradzić. Jeśli nic się nie zmieni spadki będą nadal. Ale co my się tam znamy przecież jesteśmy tylko hejterami :lol:
http://www.speedtest.net/result/a/4297134853.png
piotrzet
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Sony Xperia XZ Premium
Sieć: T-Mobile

Postprzez Remington » 3 paź 2018, o 21:30

piotrzet napisał(a):...zasługa moderacji... Nie wspominam już nawet o tych spamerach z którymi od kilku dni nie są sobie wstanie poradzić.

Nie kilku dni, ale tygodni :(.

Niestety, moderatorzy nie dysponują żadnymi narzędziami, które pozwalałyby usuwać masowe spamerskie posty. Może to robić tylko Morvius jako admin - i robi, ale trudno wymagać od niego by był całe przedpołudnie non stop na posterunku. Wdrożenie nowego portalu bez jednoczesnych zmian na forum trochę popsuło nam pewne sprawy techniczne i sytuację rozwiąże dopiero zmiana mechanizmu forum, na którą i my czekamy.
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez jarekt » 3 paź 2018, o 21:40

Czy ktoś mógłby przesłać mi na PW fotkę z wyglądem nowego forum (choćby wersji niedorobionej alpha) - w sensie printscreena obejmującego przynajmniej jeden post?
Nie pisnę ani słowa i nie skomentuję, choćby mi serce pękało (mogę też podpisać NDA).
Chcę się psychicznie przygotować :).
Ja (częściowo zmuszony przez te wszystkie babole i utrudnienia) na razie robię sobie wolne od forum i Telepolis.
Tutaj więcej info: https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=94141&start=30#p1011827
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sieci komórkowe