Telekomunikacja jak na dłoni

Nowe TELEPOLIS.PL – następne będzie forum

Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
Wiadomość
Autor

Re: Nowe TELEPOLIS.PL – następne będzie forum

Postprzez sa » 20 wrz 2018, o 20:39

Dorotea napisał(a):Dawne Telepolis mogłam oglądać na procesorze 1.6GHz. Teraz to absolutnie niemożliwe. Szkoda, że nie zostawiliście możliwości przełączania się na stary widok. Wtedy byłby wilk syty i owca cała.

Sea monky i powinno zadziałać u mnie na starym lapku z vistą i procku co prawda mocniejszym bo core duo 1,9 ale normalnie się ładuje i logować się można.

A propo strony już nieco szybciej główna się ładuje ale nadal za wolno ,choć przynajmniej przeładowanie w komentarzach szybsze już jest niż było.Teraz zróbcie coś z tymi informacjami bo ciągłe oglądanie reklam starych informacji i artykułów sprzed miesiąca(i starszych) jest średnio fajne,czy one na serio muszą być na pierwszym planie? :roll:
sa
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 42
Model telefonu: SE Cedar ,Nokia 206
Sieć: OFnK,oDnowa,RBMsiema.pl.Fakt

Postprzez pawcio1978 » 20 wrz 2018, o 21:17

Problem z poprawnym logowaniem, gdy nie ma usuniętych ciasteczek
pawcio1978
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Pochwały: 1

Postprzez MPUltra » 21 wrz 2018, o 14:18

Nie mogę pisać postów na Tapatalk (wg TT jestem zalogowany, ale forum myśli, że nie, nie mam też dostępu do subskrybowanych tematów, PW, etc.) Tylko tu jest problem, reszta forów działa.
MPUltra
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez WellDone » 21 wrz 2018, o 18:12

Ja niestety pożegnałem się z portalem telepolis. Odpalam tylko po to, żeby zalgować się na forum (bezpośrednio do forum raz działa, raz nie.)

Czytelność jest absurdalna, nie znoszę tego pudelkowego stylu. Szkoda, wielka szkoda.
WellDone
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Model telefonu: iPhone 8
Sieć: Play

Postprzez forum_tg » 22 wrz 2018, o 20:36

od wczoraj mam problemy z logowaniem przez FF. coś wiadomo dlaczego tak może być? czyszczenie przeglądarki pomaga, ale nie o to chodzi.
forum_tg
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 3
Model telefonu: dual SIM
Sieć: Play, Orange

Postprzez aizo » 23 wrz 2018, o 10:42

Nowe Telepolis.
Jak tylko się pojawiła nowa www napisałem takiego posta
aizo napisał(a):Ja Was błagam!Zostawcie forum w takiej formie jaka jest!Proszę! :(

Co do strony, to jest słabo.Trudno się połapać w newsach,bije po oczach, jak jakiś portal z ploteczkami.Wiem,że wiele stron idzie w podobnym kierunku(nie znaczy, że dobrym)Ja ceniłem stare telepolis za prostotę, szybkość odszukania konkretego info bez zbędnych bajerów. teraz jest z tym gorzej. Co do komentarzy i inych zmian zobaczmy w ,,praniumm
Wiele osób się napracowało przy stronie za co im dzięki ale ciężko sie przestawić.
Widzę ,że wielu się nie podoba, ludzie często tak reagują na zmiany(ostatnio przykłada: znana strona z wynikami na żywo też zmieniła wygląda na gorsze w ostatnim czasie).

A oto odpowiedź.
Morvius napisał(a):ażam, że wyolbrzymiacie. Po prostu nie jesteście przyzwyczajeni, a z czasem z pewnością się to zmieni.

Pomyślałem, może i racja. I tak ,,testowałem,,stronę przez te kilka dni.Faktem jest,że można się przyzwyczaić ale to nie jest to. Na stare telepolis się wchodziło, zaznaczyło wybrane artykuły i się potem czytało, teraz nie jest to takie fajne.Kafelki jakieś,jak źle pojedzie zmyszka się powiększają.Storna wygląda jak portal z plotkami Zdanie podtrzymuje, zmiana niepotrzebna.Tak na prawdę nie wiem czym podyktowana.
I do tego problemy z logowaniem czy botami na forum....Za długo to trwa.
Szkoda.
Połączenie nie może być zrealizowane.
aizo
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 48
Model telefonu: Ksianomi
Sieć: Plush na karcioche

Postprzez Morvius » 23 wrz 2018, o 18:57

Problem z dłuższym ładowaniem się czegokolwiek jest nam znany. Gwarantuję wam, że to długo już nie potrwa. Proszę was o jeszcze chwilę cierpliwości.
Klasyczny obserwator wątku.
Morvius
Moderator
Moderator

Pochwały: 87
Model telefonu: Huawei P20 PRO; Samsung S7 EDGE; Huawei P9
Sieć: Fioletowy Turbo Kisiel

Postprzez TeleCypisek » 23 wrz 2018, o 19:15

Morvius napisał(a):Gwarantuję wam, że to długo już nie potrwa.

Ja też myślę, że Telepolis z tym nowym interfejsem już długo nie potrwa
;)
TeleCypisek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez jarekt » 23 wrz 2018, o 19:18

Niedobry Cypisek :)
Ja (częściowo zmuszony przez te wszystkie babole i utrudnienia) na razie robię sobie wolne od forum i Telepolis.
Tutaj więcej info: https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=94141&start=30#p1011827
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez neotele » 24 wrz 2018, o 07:59

Morvius napisał(a):Problem z dłuższym ładowaniem się czegokolwiek jest nam znany. Gwarantuję wam, że to długo już nie potrwa. Proszę was o jeszcze chwilę cierpliwości.

Zasadniczym problemem jest mało funkcjonalny wygląd nowej strony, zniechęcający do korzystania z telepolis.pl i na tym sugeruję się skupić.

Problem z dłuższym ładowaniem się (choć istotny) jest problemem drugorzędnym.
neotele
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez piotrzet » 24 wrz 2018, o 10:06

Jeśli forum będzie tak samo beznadziejne jak strona to tylko strzelacie sobie w stopę. Obecnie jak w ciągu dnia wchodziłem kilka razy na stronę tak od nowej wersji 2-3 razy w miesiącu i to widać, że nie tylko ja po liczbie odwiedzin. Kompletnie nic nie można znaleźć. Widać kolejny portal, który po zmianie starci bardzo dużo tak jak niektóra konkurencja. Tam było to samo szczególnie z forum jak dziennie było kilkadziesiąt nowych tematów tak teraz jest kilka.
http://www.speedtest.net/result/a/4297134853.png
piotrzet
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Sony Xperia XZ Premium
Sieć: T-Mobile

Postprzez Morvius » 24 wrz 2018, o 12:08

Mimo wszystko głęboko wierzę w to, że finalna wersja jednak przypadnie Wam do gustu, a obecne odczucia odejdą w niepamięć. :)
Klasyczny obserwator wątku.
Morvius
Moderator
Moderator

Pochwały: 87
Model telefonu: Huawei P20 PRO; Samsung S7 EDGE; Huawei P9
Sieć: Fioletowy Turbo Kisiel

Postprzez muddy » 24 wrz 2018, o 12:23

Pożyjemy, zobaczymy. Ze swojej strony dodam: wszelkie "ulepszenia" wyglądu polegające na zmianie czcionek na dużo większe i dodawanie nikomu niepotrzebnych obrazków kosztem ilości informacji wyświetlanej jednorazowo to bardzo zły pomysł.
Przyznaję szczerze: od czasu zmiany strony głównej przeczytałem może 3-4 artykuły, podczas gdy dawniej czytałem prawie wszystko od deski do deski. Strona jest kompletnie nieczytelna: kilka kolumn, w różnych częściach kolumny o różnym rozmiarze, linki do artykułów wydają się pokazywać w losowych miejscach (tak, korzystam z adblocka - płaciłem wcześniej za konto premium, teraz się nie da) - nie umiem się odnaleźć. Szkoda :(
MM
muddy
Stały bywalec
Stały bywalec

Pochwały: 1
Model telefonu: Samsung S7 Edge Duos
Sieć: Orange abo + T-Mobile abo biz

Postprzez asdaf » 24 wrz 2018, o 14:29

Widzę znaczącą poprawę w wyglądzie strony głównej między pierwszą wersją po zmianach a obecną. Nie podoba mi się "Najpopularniejsze wiadomości". Wisi to od "tygodni" bez najmniejszych zmian. Jeśli chcecie je zostawić to dodajcie " w tym tygodniu" albo " w tym miesiącu". W nowym forum proszę dodajcie możliwość dawania plusów za pomocną wypowiedź, dawna opcja "Pomógł".
asdaf
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Postprzez piotrzet » 24 wrz 2018, o 15:05

muddy
Dokładnie pełna racja. Do tego jeszcze zapomniałem dodać o systemie komentarzy czemu nie został zmieniony np na Disqus czy jak się to tam zwie? Przynajmniej tyle spamu nie byłoby co teraz.
http://www.speedtest.net/result/a/4297134853.png
piotrzet
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Sony Xperia XZ Premium
Sieć: T-Mobile

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sieci komórkowe