DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1018706  autor: Samsung1
 22 wrz 2018, 12:35
Witam .Ostatnio zmieniłem samsunga s5 na s7 i wkurza mnie kilka mankamentów:
1.Jak ktoś dzwoni nie pokazuje na ekranie historii połączeń/sms
2.W s5 miałem w widgetach opcje aktywne aplikacje.Wchodziłem i jednym przyciskiem kończyłem co chciałem.Tu tego nie widzę...
3.O co chodzi z tymi szkłami hartowanymi?Kupiłem i załozyłem ,ale z każdej strony brakuje lekko 1cm.Przy górnym głośniku praktycznie nie ma żadnej ochrony.Ja rozumiem że nawet zwykły s7 ma lekko zakrzywione rogi LCD ,ale czy nie mozna było dodać po 0,5cm po bokach i zakryć górny głośnik?Ma ktoś namiar na takie szkła?Nie mówię o tych 3d bo to g.... straszne.
 #1033915  autor: Morvius
 07 lis 2018, 03:05
Samsung1 pisze:1.Jak ktoś dzwoni nie pokazuje na ekranie historii połączeń/sms
Mówisz o Always on display?
Samsung1 pisze:2.W s5 miałem w widgetach opcje aktywne aplikacje.Wchodziłem i jednym przyciskiem kończyłem co chciałem.Tu tego nie widzę...
Jest to teraz w jednym menedżerze aplikacji lub pod skrótem dwóch prostokątów pod ekranem, po lewo obok klawisza home button.
Samsung1 pisze:3.O co chodzi z tymi szkłami hartowanymi?Kupiłem i załozyłem ,ale z każdej strony brakuje lekko 1cm.Przy górnym głośniku praktycznie nie ma żadnej ochrony.Ja rozumiem że nawet zwykły s7 ma lekko zakrzywione rogi LCD ,ale czy nie mozna było dodać po 0,5cm po bokach i zakryć górny głośnik?Ma ktoś namiar na takie szkła?Nie mówię o tych 3d bo to g.... straszne.
Bolączka ekranów 2,5D. Proponuję szkła Flexible Glass h7 lub coś z tego pokroju, ponieważ tanie szkła hartowane są niestarannie przygotowane a te lepsze są droższe i niekoniecznie opłacalne.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1034292  autor: Samsung1
 07 lis 2018, 23:56
Wielkie dzięki za odp:)
1.Historia rozmów to informacja jak ktoś dzwoni to pod numerem dzwoniącego wyświetla się: kiedy była ostania rozmowa ,data, godzina lub treść ostatniego sms-a.Parę razy jak ktoś dzwonił to wyświetliło mi się to info ,ale tak to nie pokazuje ,a bardzo jest to dla mnie istotna sprawa.
2.Aktywne aplikacje to funckcja gdzie wchodzę i pokazuje jakie obecnie mam otwarte aplikacje i przy każdej z nich była opcja kończenia lub zakończ całość.
3.Jeżeli chodzi o szkło to mógłbyś wysłać jakieś linki najlepszych?Cena raczej nie gra roli.Ważne żeby dobrze wypełniało LCD.
Z góry dzięki za pomoc.