DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1010808  autor: Pabloeq
 02 wrz 2018, 20:51
To nie wygląda na podróbę, ale to używka, nie kupuje się takiego szrotu z allegro, tam będzie kompletna loteria ze wszystkim od baterii zaczynając. Ja bym na twoim miejscu jednak dołożył i kupił coś nowego. Tego z tej aukcji naprawdę nie warto kupować, chyba że lubisz ryzyko.
 #1010812  autor: Pabloeq
 02 wrz 2018, 20:59
A już wystarczy poczytać negatywy tego kolesia i wszystko jasne. W skrócie źle opisuje towar i przychodzi co innego niż opisane. Nic dodać nic ująć.
 #1010816  autor: demo87
 02 wrz 2018, 21:15
Nie kupuj s5 to przestarzały model bez aktualizacji nie będzie długo służył


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #1010817  autor: t r o i p
 02 wrz 2018, 21:18
Ja radzę starsze telefony jednak kupować tylko osobiście, czy to na allegro, OLX, czy innym portalu
Ponieważ to co dla jednego będzie nie istotną wadą, dla innego będzie nie do zaakceptowania.
Dlatego przy zakupie sprzętu używanego, najlepiej sprawdza się zasada "Widziały gały co brały."
Używany samochód też ktoś by kupował bez oględzin z dostawą?
A zdarza się, że używane auta są tańsze od telefonów flagowych

Dictum sapienti sat est.
 #1010818  autor: Pabloeq
 02 wrz 2018, 21:22
Niczego w używce niewiadomego pochodzenia nie jesteś w stanie sprawdzić, ile razy to spadło na ziemię, jak była traktowana bateria, jaki syf był na tym instalowany, czy jakiś "janusz serwis" w tym grzebał i co zepsuł. Takich rzeczy się nie kupuje używanych. Ceny dziś są tak małe że naprawdę można kupić coś nowego.
 #1010831  autor: fkonopka
 02 wrz 2018, 22:44
To polećcie mi ,jeżeli możecie jakiegoś samsunga do 5-6 stówek.
Zależy mi na jak najlepszym aparacie do tej ceny i przeglądaniu internetu.