DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1010203  autor: Veganlol
 30 sie 2018, 15:23
Witam, chce zakupić nowy telefon podany w tytule. Lecz nie jest dostępny jeszcze na naszym rynku. Musiałbym go zamawiać z Wielkiej Brytani .I o to jest pytanie, czy Android Oreo będzie w języku polskim czy nakładka od Xiaomi zmieni język na angielski. :D
 #1010266  autor: t r o i p
 30 sie 2018, 20:05
Myślę, że powinien być język Polski, jak kiedyś kupowałem Motorolę z Anglii to w ustawieniach był język Polski. Tu powinno być podobnie.

Dictum sapienti sat est.
 #1010271  autor: harys
 30 sie 2018, 20:28
@trotip to nie tak. To jest dość świeży telefon. W przypadku wiekszosci Xiaomi ( i w tym też) zanim wyjdzie legitny global rom to sprzedawcy wrzucają jakieś fejkowe, różnie działające softy. Trzeba uważać bo na tych syfmiui potem ciężko jest nieraz wrzucić normalny soft bo bootloader zamiast być legalnie odblokowany to jest jakby łamany.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 #1010285  autor: Eragon
 30 sie 2018, 21:16
Ano Globala (jeszcze) brak.
Dlatego najlepiej by sprzedawca wysłał z oryginalnym China DEV Stable który zawiera w sobie angielski. ALE... jeśli moc jest w Tobie silna, jest Miui Polska na Maxa 3. No tylko musisz nauczyć sie wgrać, a i tak sam proces odblokowywania bl trwa 14 dni.

:smt006
 #1010287  autor: harys
 30 sie 2018, 22:01
@Eragon nie ma co straszyć :)
Proces trwa parę minut ale trzeba czekać 360h na odblokowanie bootloadera po przypięciu telefonu do konta Xiaomi w opcjach programistycznych.
Osobiście poczekalbym na globala. Lada chwila powinno się coś pojawic.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 #1058098  autor: Ra_Ald
 03 gru 2018, 19:23
I jak, zakupiłeś telefon? Pytam, bo też się do niego przymierzam, ale nie wiem jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu.

Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix
 #1059925  autor: antekwars
 20 gru 2018, 18:13
Miałem xiaomi redmi note 2 jakieś 4 lata temu kiedy nikt nie słyszał w Polsce o nich i wszystko działało idealnie jeżyk polski 100 proc. Dwa lata temu kupiłem mi max 1 z 6,4 cala wyświetlaczem także bez problemu wszystko teraz mam od miesiąca mi max 3 tu opisywany telefon ideał zero zastrzeżeń