DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1006491  autor: Kowal98
 07 sie 2018, 14:08
Witam,
W niedziele przyszła do mnie wiadomość SMS, w której zostałem poinformowany, że w poniedziałek mój numer zostanie bezpłatnie przeniesiony do systemu T-Mobile na kartę. Dzisiaj około 10 straciłem połączenie z siecią i nie mogę dzwonić ani odbierać telefonów. Czy przerwa w działaniu sieci jest normalna przy przenosinach i jak długo taka przerwa trwa?
 #1006526  autor: Karlos20
 07 sie 2018, 16:26
Tak, przerwa jest normalna w tej sieci, może potrwać do 72 godzin. Bądź cierpliwy.
Pamiętaj o jakimkolwiek doładowaniu, aby utrzymać przy życiu numer przeniesiony z abonamentu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1008801  autor: dawzim
 22 sie 2018, 08:05
Mam to samo choć 2 tygodnie wcześniej na infolinii zapewniano mnie ze przerwa potrwa maksymalnie kilka godzin w nocy i ze tego nawet nie zauważę.
Drugi dzień jestem bez telefonu, dzwoniłem 2 razy na infolinię za pierwszym razem się okazało że w ogóle nie wykonali zlecenia przeniesienia numeru tylko zakończyli kontrakt, oczywiście skorygowali to i zlecenie wyszło ale co z tego jak dobę później nadal jestem bez numeru. To są jakieś jaja dostali informacje i wypowiedzenie pól roku temu to chyba mieli dość czasu żeby wszystko przygotować. Mam jeszcze drugi abonament i jak mnie dzisiaj szlag jasny trafi to pójdę do pleya.
aha dzisiaj Pani na infolinie z uśmiechem mnie poinformowała że to może potrwać do pięciu dni :cry:
 #1008814  autor: Karlos20
 22 sie 2018, 09:52
To są kpiny. Przeniesienie numeru z karty do karty trwa najszybciej 2 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1008828  autor: Karlos20
 22 sie 2018, 10:51
Sprawa do UKE i kara.
Serio? To będzie się ciągnęło przynajmniej miesiąc. Do tego czasu numer z abo przejdzie na kartę albo w tym czasie przeniesiesz wiele numerów z karty do karty.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1008848  autor: dawzim
 22 sie 2018, 12:24
Dzisiaj jeszcze wysłałem oficjalne pismo mailem, przez ten ich burdel nie ma dostępu do konta i przelewów zrobić nie mogę. Jak tylko mi zaktywują ten numer to uciekam od nich gorzej niż komuna.
 #1009310  autor: shevchenko1987
 25 sie 2018, 13:50
Ale kaszana. Chyba są niepoważni... Tak jakby to była kara za to, że porzuciłeś abonament, a pieniądze karciarza im smierdziały...

iPhone 15 Pro | MacBook Pro 14" 2023 | Apple Watch Ultra 2 | Apple TV 4K 2021