DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1008658  autor: Marasek
 21 sie 2018, 12:11
Gdzie aktualnie kupie najtaniej i z Polskiego sklepu/dystrybucji z pełną gwarancją nowy 4x? W większości sklepów wyprzedany
 #1008939  autor: Eragon
 22 sie 2018, 22:55
Zapewne z ceneo umiesz korzystać ;)
(i Google).

Ale powiem Ci... warto?
Tel ma 1,5 roku, już nie produkowany, sklepy wyzbywają się leżaków magazynowych, bateria może nie mieć 100% oryginalnej sprawności - poza tym, drogi. W tych cenach masz RN5 z Chin... który jest pod każdym kątem lepszy.

Wiem - rozmiar się liczy. No to sorry, ale niestety Xiaomi idzie ostatnio w nieco większe sprzęty - nic nie zrobisz; /
Może Redmi 5 / Plus? To taki duchowy następca 4X'a...

:smt006
 #1008981  autor: Marasek
 23 sie 2018, 10:31
Eragon pisze:Zapewne z ceneo umiesz korzystać ;)
(i Google).
Nie, nie potrafię, dlatego pytam...
W tym problem, że w normalnej cenie wszędzie jest wyprzedany, a przede wszystkim zależy mi na zaufanym źródle.
I skoro pytam o ten telefon to jestem na niego zdecydowany, więc nie pytałem czy warto tylko o jego dostępność.
Moderator, a ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
ukefake pisze:Rok temu kupiłem w proline za 600pln. Obecnie chyba im się skończył (w cenie 700)
https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redm ... ja-p951230
Skontaktuj się z nimi, może coś uda się jeszcze załatwić
Dzięki, zapytam.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2018, 21:43 przez Eragon, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: A człowiek chce dobrze...
 #1009188  autor: maniek89
 24 sie 2018, 18:42
Jeszcze w styczniu, kiedy kupowałem swojego Redmi Note 4, był w Sferisie w granicach 550 złotych w wersji 3/32GB. Czy się pojawi? Trudno powiedzieć, ale jak już zostało powiedziane, w tej cenie można szukać Redmi 5.
 #1010059  autor: Kozik_7X
 29 sie 2018, 18:02
maniek89 pisze:Jeszcze w styczniu, kiedy kupowałem swojego Redmi Note 4, był w Sferisie w granicach 550 złotych w wersji 3/32GB. Czy się pojawi? .
Nie wydaje mi się żeby wrócił ponownie do oferty, a szkoda że tak wczesnie go wycofali, świetne urządzenie. Najbardziej zbliżona jest teraz Redmi 5, ale mimo to ma większy ekran (o innej przekątnej) oraz mniejszą baterię - co było chyba największą zaletą 4X'a.