DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1007121  autor: zbyszek80
 11 sie 2018, 01:35
Witam
Kupiłem J5 2017 i chciałbym go zabezpieczyć szkłem hartowanym. Możecie polecić coś konkretnego dobrego a jednocześnie optymalnego cenowo ? Ogólnie to nie są drogie rzeczy ale nie chciałbym zapłacić np 10 zł za szkło które inni sprzedawcy sprzedają po 2zł. I czy są może dobre szkła po ok 2zł a jakość ta sama jak tych po 10 zł Jak to z tymi szkłami bo na Allegro zatrzęsienie nie wiadomo co kupić. Chcę kupić silikonowe etui za 6 zł i tam już w gratisie jest szkło więc może takie będzie ok ? Kupowałem wcześniej takie etui do J3 szkło dostawałem ale nie naklejałem i wyrzuciłem więc nie wiem jak z jego ewentualną jakością. Pewnie to takie z tych najtańszych po 2 zł.
Ok więc co możecie polecić ?