DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1005010  autor: Gumis_81
 25 lip 2018, 08:34
Witam

Skończyła mi się umowa w plusie i w związku z tym, że nie ma już Smart Domu w takiej formie jakiej był stwierdziłem że chyba czas znów zmienić sieć szukałem więc dobrej oferty z telefonem zależało mi na Samsungu Galaxy S7 w kolorze złotym bo miał być dla żony ale w plusie nie mieli tego telefonu w T-mobile mieli ale strasznie drogi a inne sieci miały kiepskie oferty aż w końcu zobaczyłem ofertę T-mobile Outlet 24M umowa 80 zł w tym 4 miesiące gratis i telefon za 199zł hmmm zadzwoniłem i zapytałem o te telefony na infolinię Pani powiedziała że są to zwroty ale w żaden sposób te telefony nie są uszkodzone ani zarysowane tyle tylko że pudełko jest już otwarte ale oczywiście jest 14 dni na zwrot. Stwierdziłem że spróbuje zamówiłem praktycznie na drugi dzień dostałem telefon z umową.
Teraz szczegóły:
Telefon z dystrybucji czeskiej widać taki model mi się trafił, nie było na nim żadnej aktualizacji jeszcze, był stary android 6.1 ale szybko zaktualizowałem do 7 a później do 8. Wszystko działa nie ma żadnych rys jedyna różnica pomiędzy nowym telefonem to że pudełko sfatygowane ale doszło do nie z plombą t-mobile. Po konfiguracji wszystko działa nie ma najmniejszych wad. Także jak ktoś szuka taniego telefonu i nie będzie miało dla niego znaczenia pudełko to jest najlepsza opcja bo ma się telefon ze sprawdzonego źródła i nie zaskoczy mnie po paru miesiącach zablokowanie lub coś innego.
 #1005059  autor: piotrzet
 25 lip 2018, 16:24
A brand T-Mobile jest czy coś innego?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1005094  autor: f0ku5
 25 lip 2018, 19:54
Skąd w T-Mobile "zwrot" telefonu z dystrybucji czeskiej?
 #1005097  autor: mpiter
 25 lip 2018, 20:49
Nie ma czeskiej dystrybucji. Jest dystrybucja na europe środkową, później masz product code, który oznacza brand na dany kraj, ale to tylko specyficzne aplikacje.
Magazyn tej dystrybucji jest w Czechach, zwroty z Polski, Słowacji, itd idą do Czech.
 #1005098  autor: f0ku5
 25 lip 2018, 20:54
No dobrze, ale jeżeli T-Mobile sprzedaje coś w outlecie to raczej normalny człowiek pomyśli, że to jest zwrócony telefon z T-Mobile, a nie jakiś nie wiadomo skąd... ;)
 #1005152  autor: mpiter
 26 lip 2018, 10:56
Błagam, nie rób sobie krzywdy. Dostajesz telefon ze zwrotu w niskiej cenie, co cię obchodzi na jaki kraj jest przeznaczony? Działa? Działa. Ma gwarancję? Ma gwarancję. Jest możliwość zwrotu? Jest. Dzwoni i pisze? Dzwoni i pisze.

Więc w czym widzisz problem?
, że to jest zwrócony telefon z T-Mobile, a nie jakiś nie wiadomo skąd... ;)
I jest z T-Mobile. T-mobile to globalna marka.
 #1005233  autor: f0ku5
 26 lip 2018, 20:40
mpiter pisze:Więc w czym widzisz problem?
W tym, że jeżeli ma ustawiony CSC na Czechy to nie będzie działać ani VoLTE, ani VoWiFi.
 #1005396  autor: Archi334
 28 lip 2018, 11:28
f0ku5 pisze:
mpiter pisze:Więc w czym widzisz problem?
W tym, że jeżeli ma ustawiony CSC na Czechy to nie będzie działać ani VoLTE, ani VoWiFi.
Żaden problem. Użyj odina + org soft np z samifirmware i masz telefon z polskim csc bez utraty gwarancji. Inna sprawa że ja bym jednak na tel po zwrocie się nie skusił.
 #1006733  autor: Gumis_81
 08 sie 2018, 22:35
Żona korzysta już z telefonu prawie 2 tygodnie zaktualizował się do wersji androida OREO i powiem szczerze, naprawdę nie ma najmniejszej różnicy po za ceną pomiędzy nowym telefonem a tym ze zwrotu. Tak więc jak ktoś chce oszczędzić a nie chce ryzykować kupując np. używany na allegro który po paru miesiącach będzie zablokowany ze względu na to że ktoś przestanie płacić raty, to jest to najlepsza opcja.
mpiter pisze:Błagam, nie rób sobie krzywdy. Dostajesz telefon ze zwrotu w niskiej cenie, co cię obchodzi na jaki kraj jest przeznaczony? Działa? Działa. Ma gwarancję? Ma gwarancję. Jest możliwość zwrotu? Jest. Dzwoni i pisze? Dzwoni i pisze.

Więc w czym widzisz problem?
, że to jest zwrócony telefon z T-Mobile, a nie jakiś nie wiadomo skąd... ;)
I jest z T-Mobile. T-mobile to globalna marka.
 #1006751  autor: pavesi
 09 sie 2018, 05:08
Chyba coś się zmieniło bo widzę teraz nie ma opcji 4 miesiące gratis a co miesiąc 100 zł przez 24
telefon tylko kosztuje 9 zł
Wynegocjowałeś jakoś te 80 zł i 4 miesiące gratis ?
 #1006759  autor: Gumis_81
 09 sie 2018, 09:14
Nie interesowałem się tym teraz ale ogólnie to zadzwoniłem na infolinie sprzedażowa T-mobile bo na początek chciałem się dowiedzieć o telefonie i miałem wziąć ten sam ABO za 70 zł na 24 M ale mnie konsultantka przekonała do oferty 4M gratis + 80zł/M ta sama cena telefonu. Zadzwoń na infolinie powiedz że kolega zakupił u was w outlecie telefon za 199 w umowie za 80zł na miesiąc w tym 4M gratis. Może znajdą taka ofertę.
 #1006797  autor: pavesi
 09 sie 2018, 14:45
W t mobile mówią że ta oferta to abstrakcja owszem jest 4 miesiące gratis i abonament 80 zł ale telefon który kolega pisze kosztuje 790 zł .
Konsultant nigdy nie słyszał o tej ofercie i chętnie by zobaczył tą umowę
To tak w skrócie ..
 #1006856  autor: Gumis_81
 10 sie 2018, 00:12
Ale Ty z nim na pewno rozmawiałeś o ofercie na telefon Outletowy bo cena 790zł to jest cena za nowy telefon a nie z oferty outlet. Zresztą przed chwilą wszedłem na stronę T-mobile następnie w urządzenia zaznaczyłem Outlet wybrałem S7 złotą i odrazu pojawiła mi się oferta 80zł abo i telefon za 199zł. Więc chyba słabo szukałeś?

http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad ... d=cat10019#
 #1006988  autor: pavesi
 10 sie 2018, 20:35
Witaj
Tak rozmawiałem o tej ofercie wręcz mnie wyśmiał - mam nawet tą rozmowę nagraną
Wchodząc w link twój faktycznie jest ta oferta ale tylko złoty kolor dostępny
Dzięki za podpowiedź
Pozdrawiam
 #1007359  autor: MikiQQ
 11 sie 2018, 09:43
pavesi pisze:Witaj
Tak rozmawiałem o tej ofercie wręcz mnie wyśmiał - mam nawet tą rozmowę nagraną
Wchodząc w link twój faktycznie jest ta oferta ale tylko złoty kolor dostępny
Dzięki za podpowiedź
Pozdrawiam
To jak cię wyśmiał to zadzwoń jeszcze raz d< tego samego konsultanta i go zj...b żeby nie robił z Ciebie idioty.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 #1007383  autor: Gumis_81
 11 sie 2018, 12:44
Pewnie trafiłeś na jakiegoś konsultanta który wrócił po urlopie i myślał że nic się nie zmieniło.