DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1006283  autor: Mr. Allen
 05 sie 2018, 21:13
Witam serdecznie,

poszukuję abonamentu bez limitu rozmowy/sms/mms oraz internet przynajmniej 10 GB z lejkiem + telefon z jak najmniejszą opłatą na start bądź jak najmniejsze raty za ten telefon w skali całej umowy.

Co możecie polecić żeby opłacał się taki abonament? Sporo ofert jest bardzo drogich, ale chciałbym koniecznie wziąć telefon od operatora najlepiej za 1 zł, a całość opłat z abonamentem do 60 zł. Telefon taki, żeby po przesiadce z Galaxy S7 Edge nie dostać zawału :) Sieć dowolna.

Dzięki z góry, pozdrawiam.
 #1006340  autor: Karlos20
 06 sie 2018, 13:44
Nie lepiej wybrać ofertę bez telefonu z abonamentem 25 zł/mies, a widzę, że jesteś w Play, więc żaden problem przedłużyć umowę z tą opcją.
Do tego raty 0% w sklepie z wymarzonym telefonem. Wyjdzie dużo taniej, niż opcja abo z telefonem. Przepłacisz setki złotych na tym, głównie abo przy dopłacie na start albo z podwyższonym abo 2, 3 i wielokrotnie wyższym niż normalnie.
Ja taki błąd kiedyś popełniłem, a teraz ze 110 zł płacę 20 lub 25 zł miesięcznie za abonament, a ciesze się swoją S8, którą wygodnie spłaciłem.
Zastanów się.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1006347  autor: iphoneski
 06 sie 2018, 14:03
Skoro masz s7 to żeby przesiadka miała sens musisz kupić flagowca a te w abonamentach kompletnie sie nie opłacają, żeby było za złotówkę byś musiał chyba 200 zł tego abonamentu płacić. Niestety ale era dobrych telefonów za złotówkę dawno się skończyła, abonamenty są zbyt tanie i operatorzy odbijają to sobie na cenach słuchawek.
 #1006541  autor: Mr. Allen
 07 sie 2018, 17:26
Karlos20 pisze:Nie lepiej wybrać ofertę bez telefonu z abonamentem 25 zł/mies, a widzę, że jesteś w Play, więc żaden problem przedłużyć umowę z tą opcją
Mam taką ofertę na czas nieokreślony od dłuższego czasu :) Chciałem teraz zmienić na ofertę z telefonem.

Gdybym dostał z DUK ofertę to myślę, że byłoby porównywalnie z telefonem na raty w sklepie, a wtedy wybieram opcję z play jako jedna płatność, jednym przelewem :)

Są jakieś abonamenty teraz, np. ten co mam 25 zł będzie za 50/60 zł i telefon z małą dopłatą bądź za 1 zł?
 #1006542  autor: Mr. Allen
 07 sie 2018, 17:28
iphoneski pisze:Skoro masz s7 to żeby przesiadka miała sens musisz kupić flagowca a te w abonamentach kompletnie sie nie opłacają, żeby było za złotówkę byś musiał chyba 200 zł tego abonamentu płacić. Niestety ale era dobrych telefonów za złotówkę dawno się skończyła, abonamenty są zbyt tanie i operatorzy odbijają to sobie na cenach słuchawek.
Myślę, że przeceniasz ten telefon, oprócz aparatu i ładnego wyglądu, nie widzę dużej różnicy między tym telefonem a sporo tańszym, więc jeśli będzie w korzystnej cenie, to chętnie go zmienię, bo nie jaki by android nie był, rok i do zmiany :)
 #1006595  autor: SACZI
 07 sie 2018, 22:16
60*24=1440PLN.
Jaki telmożeszkupić za taką kasę?
Jaja sobie robisz tu na forum... ?
 #1006605  autor: Mr. Allen
 08 sie 2018, 00:21
SACZI pisze:60*24=1440PLN.
Jaki telmożeszkupić za taką kasę?
Jaja sobie robisz tu na forum... ?
Widzę że z matematyką coś kiepsko, pomijając jakiekolwiek myślenie.

60 zł to całość abonamentu, więc optymistycznie 35 zł to wartość telefonu ukryta w abonamencie (pozostałe 25 zł to opłata za usługi abonamentowe - i tak dobra cena):

35 zł x 24 = 840 zł. Pytanie czy wartość telefonów za 1 zł bądź do 100 zł dopłaty będzie w jakiejś sieci podobna w dobre ofercie? Czekam na odpowiedź.
 #1006757  autor: SACZI
 09 sie 2018, 08:29
To raczej u ciebie kiepsko z myśleniem...
1440 to faktycznie całość abonamentu, a ty w tych pieniądzach, bądź za 100 PLN dopłaty chcesz sprzęt klasy Galaxy S8 (bo niby masz S7 edge).
Możesz liczyć co najwyżej na jakiegoś p20 lite, ale czy to cię zadowala?

Jak chcesz flagowca, to musisz zwiększyć koszt umowy do co najmniej 3500pln, najlepiej do około 4tys lub określ jaki telefon cię interesuje i wtedy można szukać najlepszej oferty lub dyskutować na sensem zakupu telefonu u operatora.
 #1006812  autor: MikiQQ
 09 sie 2018, 16:52
iphoneski pisze:Skoro masz s7 to żeby przesiadka miała sens musisz kupić flagowca a te w abonamentach kompletnie sie nie opłacają, żeby było za złotówkę byś musiał chyba 200 zł tego abonamentu płacić. Niestety ale era dobrych telefonów za złotówkę dawno się skończyła, abonamenty są zbyt tanie i operatorzy odbijają to sobie na cenach słuchawek.
Przedluzalem abo w czerwcu. Dostałem 10 zł rabatu na abo i HTC u12+ w sumie za 2997 zł, gdzie ten tego w sklepie kosztował 3499 zł. Więc trzeba negocjować bo można naprawdę fajna ofertę dostać.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka