DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1006574  autor: Tomek35
 07 sie 2018, 19:22
Witam, posiadam telefon Samsung Galaxy A5 z 2015 roku i zastanawiam się, czy nie kupić oryginalnego etui Samsung Galaxy A5 S-View Cover (z okienkiem). Link do tego etui wymoderowano, ale nie wiem, czy warto kupić takie etui, bo nie miałem jeszcze takiego etui nigdy, więc proszę o poradę, czy warto kupić takie etui i czy dobrze chroni telefon przed upadkiem te etui i czy te okienko w etui nie pęknie, jak spadnie mi telefon i czy ktoś wie, czy w okienku pisze, ile procent baterii i jak się ładuje telefon to czy w okienku pisze ile procent jest naładowanej baterii i czy te okienko w etui się rysuje i czy te etui dobrze chroni telefon i czy etui nie zakłóca zasięgu telefonu i Wi-Fi i czy etui nie rysuje telefonu? Dlatego proszę o poradę w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2018, 19:25 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: wklejanie linków do konkretnych ofert to zbędna kryptoreklama