DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1006000  autor: forum_tg
 03 sie 2018, 07:15
Witam,

mam pytania odnośnie P20 lite:
- czy można ustawić wysyłanie wiadomości z opóźnieniem? czyli ustawić konkretną datę i godzinę o której ma zostać wysłana wiadomość?
- czy można na stałe przypisać konkretne numery w książce telefonicznej do konkretnej karty? czyli żeby przykładowo wszystkie połączenia związane z pracą, były wykonywane z karty nr 2 a rodzina z karty nr 1, a pozostałe be przypisania?
- czy można ustawić bez dodatkowych aplikacji korzystanie z klawiatury 3x4? :arrow:
 #1006003  autor: t r o i p
 03 sie 2018, 08:03
Jeśli nie ma opcji opóźnienia wysłania wiadomości w oryginalnej apce do smsów Możesz pobrać sobie ze sklepu play taką która posiada tą funkcję, prawdopodobnie mood ją ma. Co do drogiego pytania nie pomogę niestety, ponieważ nie posiadam smartfona Dual sim.

Dictum sapienti sat est.
 #1006097  autor: forum_tg
 03 sie 2018, 23:44
Ja w domyślnej aplikacji nie mogę odnaleźć to nie znaczy że nie ma
No i co ze stałym przypisaniem kontaktów do konkretnej karty sim podczas wykonywania połączeń?
 #1006450  autor: Morvius
 07 sie 2018, 11:12
Oryginalna apka od Google, która jest zainstalowana ( przynajmniej u mnie w P20 PRO), nie posiada funkcji opóźnienia wiadomości. Pewnie są, ale trzeba by było poszukać wraz z zainstalowaniem innej aplikacji. Co do przypisania kontaktu do odpowiedniej karty sim nie pomogę. Nie korzystam, więc nie mam jak sprawdzić.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1006543  autor: forum_tg
 07 sie 2018, 17:29
z tego co szukałem, pytałem znajomych to raczej nie da sie przypisać numerów do konkretnej karty SIM. Dr Google też w tym temacie nie pomaga, co najwyżej trzeba szukać w sklepie Google ;)

A jak na zablokowanym ekranie pojawiają się powiadomienia, np. że jest wiadomość sms czy też przypomnienie z kalendarza, to u mnie widocznych jest kilka pierwszych słów. Wiesz może jak zrobić żeby było powiadomienie że przyszedł sms / email, że jest jakieś wydarzenie z kalendarza, ale żeby treści nie było w ogóle widać??
 #1006871  autor: Morvius
 10 sie 2018, 08:47
Tak, wiem. Wejdź w ustawienia>aplikacje i powiadomienia> zarządzanie powiadomieniami>(wybierz dowolną aplikacje) np aktualizacja systemu> tam masz powiadomienia na ekranie blokady. I każda aplikacje możesz w ten sam sposób edytować. Każdej też możesz zabronić na wyświetlanie treści, co pomaga w utrzymaniu porządku.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1007694  autor: forum_tg
 14 sie 2018, 17:12
Kolejne pytania :)
Czy można ustawić jaki format ma mieć nazwa zdjęć? Chciałbym żeby była to data bez początku img_
Wiesz czy w kalendarzu można ustawić dodatkowo powiadomienie email oprócz dźwięku? Telefony LG i Samsung na to pozwalają a tutaj takiej opcji nie widzę
 #1007706  autor: Remington
 14 sie 2018, 18:54
Morvius pisze:Wejdź w ustawienia>aplikacje i powiadomienia> zarządzanie powiadomieniami>(wybierz dowolną aplikacje) np aktualizacja systemu> tam masz powiadomienia na ekranie blokady. I każda aplikacje możesz w ten sam sposób edytować. Każdej też możesz zabronić na wyświetlanie treści, co pomaga w utrzymaniu porządku.
Nie każdej. Niektóre systemowe, np. aktualizator, mają to zablokowane.
 #1007707  autor: Morvius
 14 sie 2018, 19:23
Systemowe owszem. Na myśli miałem aplikacje, doinstalowane ręcznie przez uzytkownika.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1007905  autor: Morvius
 16 sie 2018, 09:26
forum_tg pisze:Wiesz czy w kalendarzu można ustawić dodatkowo powiadomienie email oprócz dźwięku?
Niestety nie korzystam i się nie wypowiem.
forum_tg pisze:Czy można ustawić jaki format ma mieć nazwa zdjęć? Chciałbym żeby była to data bez początku img_
Tu raczej się ingerowac nie da, trzeba by było ręcznie zmieniać nazwy prawdopodobnie, coś w stylu zapisz jako. Nie korzystałem więc pewności nie mam. Zbyt wiele w tych sprawach nie pomogłem. Jeżeli szukasz pomocy możesz zawsze za pośrednictwem twittera zadać pytanie do Huawei. Znaja swoje produkty więc z pewnością pomogą. :) Mimo wszystko zachęcam innych użytkowników do pomocy, jeśli znaja odpowiedź na jego pytania. :)

Klasyczny obserwator wątku.