DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 23
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
 #1005500  autor: adacomp
 29 lip 2018, 19:15
darekka pisze: Co do tego czy można skorzystać jeśli się kiedyś dyszkę za podobną ofertę zarobiło-TAK można i robię to już kilkukrotnie ponieważ nie ma żadnego zapisu, który by tego zabraniał.
Włączyłem dziś ma 2 numerach zgody i 10zł nie dostałem.

Te 2 numery wcześniej dostały po 10zł za zgody które potem wycofałem.

Przyszedł tylko SMS "Potwierdzamy wyrażenie zgody/zgód marketingowych w trakcie kontaktu z TMPL. Wiecej inforamcji o zgodach znajdziesz na stronie t-moblile.pl/pl/zgody"

To jak to w końcu jest?
Numery oba z przeniesienia MNP i promo: 90dni za darmo.pl wiec oba musiały być doładowane kwotą 25zł aby promo zadziałała.
 #1005502  autor: darekka
 29 lip 2018, 19:20
Kasa zostanie wypłacona w ciągu 14dni(może to być natychmiast ale i może być pełne 14dni) od dnia wyrażenia zgód-tak stanowi regulamin. Jeśli po 14dniach kasy nie będzie to reklamacja i dadzą.

Moim skromnym zdaniem to aby kasę dostać to wystarczy wyrazić zgody i nie czekać 14dni tylko je wycofać dnia następnego ponieważ JEDYNYM warunkiem zdobycia bonusu jest tylko i wyłącznie WYRAŻENIE zgód(samo to wystarcza aby nabyć prawo do bonusu ale trzeba się liczyć z tym, iż reklamacja będzie konieczna na 100%). Po wycofaniu czekamy DO 14dni licząc od wyrażenia zgód i reklamacja, bo wątpię aby system sam kasę dał.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1005636  autor: wirtualny
 31 lip 2018, 13:37
Witam
Nie było mnie 3 miesiące :D Zalogowałem sie do miboa.t-mobile.pl i wchodząc w opcje taryfy frii - nie ma tam pozycji "Bez limitu za 1 zł dziennie..." - chodziło mi o włączenie i wyłączenie, tak by urwać jeden dodatkowy miesiąc.
Czyli rozumiem, że już po ptokach i nie ma ani roku ważności konta, ani nawet ten trik z jednomiesięcznym przedłużeniem nie działa? :(

Próbowałem włączyć to kodem *140*296#, ale komunikat zwrotny brzmi "funkcjonalność niedostępna".
 #1005637  autor: adacomp
 31 lip 2018, 13:45
wirtualny pisze:Witam
Nie było mnie 3 miesiące :D Zalogowałem sie do miboa.t-mobile.pl i wchodząc w opcje taryfy frii - nie ma tam pozycji "Bez limitu za 1 zł dziennie..." - chodziło mi o włączenie i wyłączenie, tak by urwać jeden dodatkowy miesiąc.
Czyli rozumiem, że już po ptokach i nie ma ani roku ważności konta, ani nawet ten trik z jednomiesięcznym przedłużeniem nie działa? :(
Możesz to zrobić za pomocą kodów USSD.
"półroczny" RWK w opcji Bez limitu za 1 zł dziennie nadal działa
Potwierdzone z wczoraj.
 #1005642  autor: wirtualny
 31 lip 2018, 14:10
Witam
adacomp, u mnie w panelu wygląda to tak:

Obrazek


i nie ma tam już tej opcji bez limitu za 1 zł. 3 miesiące temu jeszcze była.


Czy mogę prosić o kody (albo link do kodów/posta), którymi moge przedłużyć o te pół roku? Nie mogę sie połapać w tym wszystkim :(

Kodem *140*296# próbowałem dwukrotnie:
Za pierwszym razem - "funkcjonalność niedostępna".
Za drugim razem - "wystąpił błąd"

Wysłałem też sms'a o treści START na 466 i odpowiedź - "Przepraszamy, wystąpił błąd. Prosimy spróbować później"
 #1005658  autor: asdaf
 31 lip 2018, 15:40
wirtualny pisze:Kodem *140*296# próbowałem dwukrotnie:
Za pierwszym razem - "funkcjonalność niedostępna".
Za drugim razem - "wystąpił błąd"
Czyli jest postęp ;) Dwie próby to w przypadku tej sieci stanowczo za mało.
 #1005670  autor: wirtualny
 31 lip 2018, 17:56
asdaf pisze:Czyli jest postęp Dwie próby to w przypadku tej sieci stanowczo za mało.
:D :D Kurcze, dzięki, kod załapał za trzecim razem. Nie wiedziałem, że to jest takie debilne :/
Przedłużyłem o miesiąc :D

Pewnie sztuczna inteligencja, która za tym stoi, nie tak łatwo odpuszcza użytkownikowi i zależnie od poziomu zdenerwowania człowieka, w końcu decyduje się przyjąć kod :mrgreen:
 #1005932  autor: darekka
 02 sie 2018, 18:16
Ja zgody aktywowałem 29 lipca, a 1 sierpnia powyłączałem przez BOA-kasy nie widze jeszcze ale mają czas po dobroci wg.regulaminu max 14dni. Jak hajsu nie zobaczę to Oni zobaczą sporo reklamacji z uprzejmymi prośbami o bonusiki za błąd systemu.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1005944  autor: adacomp
 02 sie 2018, 20:27
Tak samo zgody włączyłem 29 lipca i do tej pory nie otrzymałem kasy na obu numerach.
Tez mam cierpliwość i mogę poczekać 14dni, a potem reklamacja i żądanie zadośćuczynienia.
 #1007914  autor: darekka
 16 sie 2018, 11:04
Operator zaczyna pogrywać(przynajmniej pracownicy od reklamacji), gdyż olewają reklamacje twierdząc, że "bonus jest jednorazowy" co wg. ich interpretacji znaczy tyle, że w kilku edycjach można tylko raz go uzyskać-już odpisałem, ze ja nie widzę nigdzie takiego obostrzenia(jesli taki zamysł miałby organizator to by jasno napisał, że dany numer może odebrać tylko raz taki bonus), a ich interpretacje to akurat mało znaczą. Czekam na dalsze wypadki(odpowiedź przyszła na 2 numery mojej mamuśki). Żeby nie było stoi jasno w Regulaminie, że w ramach Oferty(wg.mnie ofertą jest dana edycja promocji) bonus jest jednorazowy więc inna "oferta"(inna edycja promocji) nie wpływa na bieżącą edycję oferty.
P.S. dają 5kę za Zgody:
https://www.heyah.pl/regulaminy/na-kart ... 500be2d10f

P.S. zauważyliście, że ze strony HEYAH zniknął Regulamin poprzedniej edycji?

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1007964  autor: darekka
 16 sie 2018, 17:59
Właśnie na 4 moje reklamowane numery doładowali należne 10zł.-czyli reklamacja zasadna. W mamuśki przypadku odpisałem aby się kobitka z Działu Reklamacji zaznajomiła z Regulaminem i niech z hajsu wyskakuje. Czekam jeszcze na kasę na żony numer-ciekawe czy "mądra" Pani odpisze identyczne głupoty co u mojej mamuśki?

P.S. owszem regulamin poprzedniej edycji tam jest ale co dziwne inne starsze regulaminy są na widoku...hmm...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1008137  autor: darekka
 17 sie 2018, 21:22
Dostałem 2 odpowiedzi na reklamacje (moje i żony)-niby twierdzą, że bonus należy się tylko raz(w kwietniowej edycji skorzystaliśmy) ale "w związku z naszą dobrą współpracą"(myślę, że moja upierdliwość to ta niby dobra współpraca) niby wyjątkowo doładowali...nie wiem jak oni te regulaminy czytają ale ja nie widzę obostrzenia do 1 edycji, a zapis o jednorazowym bonusie w "Ofercie"(wg.mnie tą ofertą jest dana edycja obowiązująca w podanych terminach i tylko w niej należy się jeden bonus).

Swoją drogą to 5kę chyba przytule w nowej edycji oferty-ma ktoś może link do edycji dla T-mobile?

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1008168  autor: biala1991
 18 sie 2018, 08:59
Dla mnie też jest oczywiste, że zapis "bonus jednorazowy" odnosi się do konkretnej edycji oferty ale TM zawsze swobodnie interpretował własne regulaminy.
Podobne naginanie rzeczywistości stosują przy zapisie "niezwłocznie (maksymalnie w ciągu 14dni)". Wg TM niezwłocznie oznacza po 14dniach i kto bogatemu zabroni? :)
Ja promocje doładowań odpuściłam, pomógł mi w tym wiecznie niedziałający system :) Pobujam się jak będzie promocja RWK, tylko czy się pojawi?
 #1008171  autor: biala1991
 18 sie 2018, 09:10
To do mnie? Aktualnie nie mam co zgłaszać, bo jak pisałam nie korzystałam z ostatnie promocji :)

Edit. Rozumiem Twoje oburzenie :) i zgadzam się, to jest cebuliada :) ale na własne życzenie TM. Wystarczy właściwie sformułować warunki (np. wprowadzić ograniczenia) a nie potem interpretować wg tego co miało być w regulaminie ale autor schrzanił :)
 #1008175  autor: asdaf
 18 sie 2018, 09:40
biala1991 pisze:Dla mnie też jest oczywiste, że zapis "bonus jednorazowy" odnosi się do konkretnej edycji oferty
Powiem tak żartem: jesteście strasznie "cwani na swoją stronę" ;)
Dlaczego zapisu "bonus jednorazowy" nie odnosicie do numeru telefonu? Hę? ;;;)
  • Strona 21 z 23
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23