DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1003801  autor: Mystarnos
 15 lip 2018, 15:56
Cześć, jak w temacie:) Tym razem szukam telefonu dla żony.

Najważniejszy jest aparat. Potrzebny do pracy. Do tego Dual Sim.
A tak to ja chcę aby telefon chodził płynnie. (Nikt nie lubi słyszeć "skarbie muli")
W tym budżecie wiem że to możliwe:) Sam dzięki Waszym poradom mam Honora 8 i jestem zadowolony.

Niestety są pewne ograniczenia;)

Żonka ma firmę i chce telefon i abonament wrzucić koszty(kończy jej się mix)
Także zostaje tylko operator pomarańczy. Dotarłem do wykazu telefonów dostępnych w ofercie.

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/ ... fdec1e.pdf

Umowa na 24 miesiące będzie. I chcielibyśmy się zamknąć w kwocie 100 pln brutto za abo + tel.

Z tego co tam wyczytałem są jeszcze dostępne:
Huawei P9; Sony Xperia XA2; Z polecanych przez konsultanta to Huawei P20 Lite.
Jakieś inne propozycje?

Z góry dzięki:)
 #1003804  autor: vonski
 15 lip 2018, 16:15
Z wymienionych najlepszy aparat ma P9.

Tapatalk @ Google Pixel
 #1003806  autor: t r o i p
 15 lip 2018, 16:30
W p9 skończyło się wsparcie producenta, żadnej aktualizacji już raczej nie dostanie.
Huawei w ogóle zapewnia bardzo krótkie wsparcie

Dictum sapienti sat est.
 #1004007  autor: Lawrence72
 16 lip 2018, 20:00
P9 - sam z niego korzystam i aparat jest na wysokim poziomie. Na plus ciekawy tryb monochromatyczny (oryginalne zdjęcia czarno białe). Z mankamentów brak nagrywania w 4K oraz optycznej stabilizacji obrazu ( jest tylko cyfrowa), poza tym nie ma się do czego przyczepić.
 #1004028  autor: antonio7
 16 lip 2018, 22:21
P9 u żadnego opa już nie dostaniesz, problem jest już nawet z serią P10. Co innego oferta, a co innego stany magazynowe.

Trochę bym przekroczył budżet i wziął albo G6 albo HTC U11 - pięć razy lepsze telefony od P20 lite i tej śmiesznej XA2. Biorąc pod uwagę cennik pomarańczowych, prezentują te dwa modele przeze mnie wymienione najlepszy stosunek jakość vs cena.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #1004065  autor: JanPet
 17 lip 2018, 04:43
Ja też stawałbym za HTC u11. Nieporównywalna różnica.
 #1004481  autor: Mystarnos
 19 lip 2018, 23:16
Niestety trochę ubolewam ale z różnych przyczyn żona wybrała P20 Lite. po przeskoku z lumi 640 to i tak szok jakościowy wydajnościowy i każdy inny:)

Dzięki za poradę!!!!