DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1003870  autor: Karlos20
 15 lip 2018, 21:40
Oferta niezbyt rewelacyjna, mogliby dołożyć opcję blueconnect noc, aby zwiększyć atrakcyjność abonamentu, albo lejek 1 mbps po wykorzystaniu 20 GB.
Są od nich dużo lepsze oferty, aby mieć nie za dużo neta za małą kasę (nju mobile, Plush Internet Abo, a nawet oferty na kartę). Cieszy 1 złotowa opłata aktywacyjna, inne sieci niekiedy kasują od kilku do kilkunastu zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1003880  autor: lyncz8
 15 lip 2018, 22:12
W Play jest jeszcze "Internet Elastyczny" - za każde rozpoczętego 10 GB naliczają 10 zł, można ustawić górny limit do ilu takich pakietów w miesiącu chcemy dobić maksymalnie.
 #1003884  autor: Karlos20
 15 lip 2018, 22:32
lyncz8 pisze:W Play jest jeszcze "Internet Elastyczny" - za każde rozpoczętego 10 GB naliczają 10 zł, można ustawić górny limit do ilu takich pakietów w miesiącu chcemy dobić maksymalnie.
Ta oferta również nie jest rewelacyjna. Może przelicznik fajny, ale u konkurencji masz więcej GB. W nju po 3 miesiącach gdy masz aktywną usługę stażową nie ma faktur za schowanie karty do szuflady, poza tym GB jest więcej im jest się dłużej. W Plushu wystarczy 1 sms i też nie ma opłaty abonamentowej na 1 miesiąc, gdy nie korzystamy. Też jest więcej GB za staż. A T-Mobile? Nie korzystasz - płacisz, a za dodatkowy transfer trzeba zapłacić (aktywacja w BOA/aplikacji Mój T-Mobile), żeby nie mieć żenującego lejka 16 kbps.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1003888  autor: piokuk
 15 lip 2018, 22:44
Oferta nju byłaby fantastyczna gdyby dali jakieś szczęśliwe godziny w nocy.
 #1003922  autor: lyncz8
 16 lip 2018, 10:09
Karlos20 pisze:Ta oferta również nie jest rewelacyjna. Może przelicznik fajny, ale u konkurencji masz więcej GB.
Nie powiedziałem, że jest najlepsza. Wspomniałem o niej, ponieważ jest podobna do omawianej oferty, a sam temat zszedł na porównanie podobnych ofert konkurencji. Mi odpowiada w tej ofercie to, że karta przez 6 miesięcy może leżeć w szufladzie.
 #1003923  autor: piotrzet
 16 lip 2018, 10:15
Karlos20 pisze:Oferta niezbyt rewelacyjna, mogliby dołożyć opcję blueconnect noc, aby zwiększyć atrakcyjność abonamentu, albo lejek 1 mbps po wykorzystaniu 20 GB.
Są od nich dużo lepsze oferty, aby mieć nie za dużo neta za małą kasę (nju mobile, Plush Internet Abo, a nawet oferty na kartę). Cieszy 1 złotowa opłata aktywacyjna, inne sieci niekiedy kasują od kilku do kilkunastu zł.
Wiem, że nie jest rewelacyjna ale podałem to tylko w celach informacyjnych, żeby było wiadomo, że oferty za 10zł już nie ma.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png