DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1001116  autor: Przemowakcji
 28 cze 2018, 14:44
Witam,
Doradźcie mi proszę coś fajnego.
Mam obecnie 3 numery w Orange na kartę i chcę je przenieść tam gdzie przede wszystkim będę miał co miesiąc rachunek do zapłaty a nie doładowania, w których znienawidziłem Orange.
Interesuje mnie no limit, internet może być do 10 GB.
Natomiast nie chce podpisywać umów na 24 miesiące. Jeśli będzie fajna oferta to na 12 msc. max mogę.

Pozdrawiam.
 #1001614  autor: Karlos20
 01 lip 2018, 12:34
Nie widzę na ich stronie umowy krótszej niż 24m.
Pierwszy numer 49,99.
Drugi i trzeci po 29,99.
Łączne zobowiązanie 109,97 zł.
W ofercie wszystko bez limitu + na każdej karcie osobno po 10 GB, w przypadku przekroczenia GB, prędkość się obniża do 1 mbps bez dodatkowych dopłat, transmisja spowolniona jest bez limitu gigabajtów (nowość).
Dodatkowo czasowe promocje z darmowymi GB, np. mundial czy festiwale od Orange.

Alternatywnie:
nju mobile.
29 zł za jedną kartę + 9 zł za drugą kartę. Łącznie 38 zł/mies. Wszystko bez limitu + współdzielone 10 GB. Trzecią kartę trzeba dobrać osobno. Abo 29 zł.
Łączny koszt: 67 zł/mies.
Można też wybrać na obu kartach z pełną opłatą dobrać abo za 39 zł, wówczas na 2 karty będzie po 10 GB, a na trzeciej 20 GB. Łączny koszt 87 zł/mies za 3 karty.
Przy włączeniu oferty stażowej "im dłużej tym lepiej" GB rosną.
I najważniejsze w nju mobile: brak opłaty aktywacyjnej, umowa na czas NIEOKREŚLONY.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1001623  autor: Karlos20
 01 lip 2018, 13:03
papay pisze:Może premium mobile oferta rodzinna, 3 karty za 59.30
https://premiummobile.pl/abonament-rodzinny/
Radzę uważać na Premium Mobile, są kłopoty z działaniem usług/karty po przeniesieniu do nich numeru.
Dodając info o nju mobile. Nie trzeba do nich numeru przenosić, wystarczy migracja na ofertę na kartę na jednym numerze, a potem złożyć zamówienie na ich stronie internetowej. Opłat aktywacyjnych brak, umowa bezterminowa, nawet lepszy zasięg niż Plusa.
I jeszcze jedno: w przypadku wyjazdu na wakacje/urlop/ferie do krajów UE, nie ma dodatkowych opłat (a limit GB nie jest obarczony dopłatą), w PM są dopłaty, a czasem roaming może być zablokowany.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1001746  autor: Przemowakcji
 02 lip 2018, 12:08
Dzięki za odpowiedzi.
Karlos20 pisze:
papay pisze:Może premium mobile oferta rodzinna, 3 karty za 59.30
https://premiummobile.pl/abonament-rodzinny/
nawet lepszy zasięg niż Plusa.
Czyli orange ma najlepszy zasięg?
Ja dużo jeżdżę po Polsce i czasem mnie to wkurza, że nie mam neta.

No właśnie myślę o Plushu bo chyba najlepsza oferta.
A tam też trzeba doładowywać czy dostanę jakiś rachunek co miesiąc do zapłaty?
Ostatnio zmieniony 02 lip 2018, 12:26 przez f0ku5, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: proszę o edytowanie postów, a nie pisanie ich jeden pod drugim