DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 542 z 624
  • 1
  • 540
  • 541
  • 542
  • 543
  • 544
  • 624
 #1000638  autor: Monika1982
 25 cze 2018, 20:10
Mam 2 numery w T-mobile. Pierwszy negocjowałem w zeszłym roku i właśnie na takich warunkach przedłużałam za 19,99zł tylko wtedy z 8GB netu. Teraz od razu zapytałam o tą konkretną ofertę i od razu dostałam potwierdzenie.
 #1000672  autor: MikiQQ
 25 cze 2018, 22:04
Przedłużyłem dziś umowę w ofercie magenta M za 49,99 netto z HTC U12+ przy jednorazowej opłacie 99 brutto i racie 100 netto na 24 miesiące. Do tego router HUAWEI B525 10 zł/miesiąc i jednorazowo 149 brutto. Wydaje mi się dość dobra oferta?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #1000829  autor: Karwan
 27 cze 2018, 02:14
Przepraszam jeżeli pytanie już było, ale poda ktoś numer do DUK co by można było sobie zadzwonić i pogadać.
 #1000838  autor: mrbzyq
 27 cze 2018, 07:46
@Karwan - nie ma co przepraszać, tylko dobrze by było włożyć chociaż minimum wysiłku i przejrzeć ostatnich kilka stron ;)
Dla ułatwienia dodam, że info masz na 719 stronie tematu.
 #1000849  autor: Tomcis
 27 cze 2018, 09:24
Witam,

Dzisiejsza propozycja z SUK:

Abo 130 zł, wszystko no limit, 24 miesiące, Huawei P20 za 200 zł bez lojalki.

Z informacji jakie uzuskałem za lojalkę można dostać dodatkowo 280 zł upustu na telefon.
 #1000852  autor: piotrzet
 27 cze 2018, 09:38
Wszystko od tego zależy jaką lojalkę podpiszesz. To nie jest zależne od kwoty telefonu tylko zobowiązania jakie masz miesięcznie i na jakie podpiszesz lojalkę.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1000935  autor: Monika1982
 27 cze 2018, 13:54
Monika1982 pisze:Dostałam taką ofertę:
Jump ProFirma S 19.99 netto umowa na 24 miesiące(faktura na e-maila, zgoda na Elektroniczną Informacje Handlową)
-Nielimitowane połącznia do wszystkich sieci krajowych na komórki i stacjonarne,
-Nielimitowane SMS/MMS do wszystkich sieci w kraju,
-Nielimitowane rozmowy i SMS lub MMS w UE,
- Internet w UE - 2.2 GB
-Internet w kraju 15GB
Przedłużyłam na tych zasadach. :D
 #1000954  autor: Qubczyk
 27 cze 2018, 16:11
Jak to jest z tym abo dla osób fizycznych, bo pojawiają mi się tu różne zbieżne informacje... :D :D :D

W abo za 30zł jest 5GB czy 10GB?? Bo konsultanci proponowali tylko opcję 5GB, a tutaj na forum kilkukrotnie pojawiło się info o 10GB...

Jakiś regulamin jest??
 #1001006  autor: Tomcis
 27 cze 2018, 21:16
piotrzet pisze:Wszystko od tego zależy jaką lojalkę podpiszesz. To nie jest zależne od kwoty telefonu tylko zobowiązania jakie masz miesięcznie i na jakie podpiszesz lojalkę.
Tak wiem. Zostało mi to wszystko wytłumaczone. Ogólnie to od dłuższego czasu kulawe mają oferty z telefonem.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 #1001150  autor: Adventure
 28 cze 2018, 17:05
Mam dwa pytania odnośnie oferty biznesowej:

-czy ktoś może potwierdzić, że obecnie firma przy przedłużaniu umowy nie może już skorzystać z oferty dla klientów indywidualnych? Przy poprzednim aneksie była taka możliwość, teraz konsultant twierdzi, że nie (od maja 2018).

- czy udało się komuś wynegocjować taryfę Jump ProFirma M specjalna w cenie 64.99 netto dla umowy na 24 miesiące? Konsultant twierdzi, że jest to cena dla umowy na 36 miesięcy.
 #1001183  autor: mrbzyq
 28 cze 2018, 21:57
Dla zainteresowanych mam nowe cenniki z dzisiejszą datą:

1. dla przedłużających - https://www.easypaste.org/file/yV0Z4r6Q ... df?lang=pl

2. 2w1 i 3w1 - multisim - https://www.easypaste.org/file/0jdfa3Lc ... df?lang=pl

Czy prawdą jest, że można przedłużyć abonament już 6 m-cy wcześniej, ale TYLKO z opcją wyższego rachunku niż do tej pory ?
Ponoć dopiero 4 miesiące przed końcem umowy można zmienić rachunek na niższy.

I czy możecie mi potwierdzić czy jedyną różnicą między taryfą T2 a Bez Limitu jest wielkość pakietu danych ? No i oczywiście wysokość abonamentu oraz cena słuchawek :)
 #1001184  autor: piotrzet
 28 cze 2018, 22:16
Rachunek musi być taki sam albo większy zawsze tak było

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1001192  autor: epingle
 29 cze 2018, 06:45
Czy ktoś się orientuje czy jest jakiś pakiet danych, minut, sms w roamingu w UE w tym abo za 30zł z 10GB internetu bez urządzenia. Jeśli tak to ile...Wczoraj dostałam taką propozycję a nie dopytałam. Kolejna rozmowa w poniedziałek.

I jeszcze jedno. Pani do mnie zadzwoniła po tym jak wysłałam mailem zapytanie o wypowiedzenie umowy. Chciałam przejść na kartę bo urządzenia nie potrzebuję a pakiety na kartę są korzystne. Gdy jej to powiedziałam poinformowała mnie, że osoby posiadające abonament mają przywileje i tu podała przykład sylwestra. W tym czasie sieć jest obciążona i powiedziała, że w takich sytuacjach (lub gdy sieć ma awarię) w pierwszej kolejności dodzwoni się osoba z abo, a ograniczają łączność dla osób korzystających z oferty na kartę, czyli krótko mówiąc dla tych którzy najmniej płacą i mogą to robić nieregularnie. Czy sądzicie, że to prawda?
 #1001193  autor: t r o i p
 29 cze 2018, 07:28
Nie wiem jak jest obecnie w T-Mobile, natomiast ja nie zauważyłem ani w p4, ani w Polkomtelu, ani w Orange takiego ograniczenia, ogólnie kilka lat temu w sylwestra o północy był problem z dodzwonieniem się, bez względu na to czy był to abonament czy karta, ale tak gdzieś od 2015 roku ten problem zniknął i nie ma absolutnie żadnego problemu z korzystaniem z telefonu na kartę.
Powiem więcej.

Abonament to przeżytek minionej epoki.
Abonamenty to nieodzowna część oferty operatorów komórkowych, były one bardziej opłacalne kilka – kilkanaście lat temu aniżeli dzisiaj. W obecnych czasach królują oferty na kartę lub z rachunkiem, z których można w łatwy sposób zrezygnować lub je zmienić na inne.

Zdecydowanie „swobodniej” się czuję posiadając usługi z których mogę zrezygnować w każdej chwili. Ponadto są za przystępną cenę 20 – 29 zł i mam tam nieograniczone praktycznie wszystko i pakiety Internetu sięgające 30 GB i więcej.

Czy jakikolwiek abonament daje tak wiele za tak niewiele? Wątpię.

Do tego oferty prepaid w przeciwieństwie do ofert abonamentowych, które od dłuższego czasu praktycznie nie zmieniają się na lepsze, są co chwilę przez operatorów polepszane, organizowane są promocje i różnego rodzaju bonusy.

Wielu ludzi obawia się prepaida, błędnie myśląc, że mając telefon na kartę, złotówki na niej będą się notorycznie kończyć wcześniej niż powinny.
Argumentują swój lęk tym, że nigdy nie wiesz, kiedy skończą ci się środki na koncie, a w rezultacie nie będziesz mógł dzwonić i zostaniesz z pustą kartą i bez kontaktu ze światem, szukając po nocy jakiegoś doładowania.

Tak było kiedyś. Teraz jednak czasy zupełnie się zmieniły. Oferty na kartę doczekały się nielimitowanych połączeń, SMS-ów, dużych pakietów Internetowych, oraz cykliczności odnawiania się taryf, a także rocznej ważności konta.

Dzięki cyklicznie odnawianym taryfom konto doładowuje się samo co miesiąc. Wystarczy w naszym banku zrobić stałe polecenie zapłaty, czy podpiąć naszą kartę płatniczą.
My musimy zadbać tylko o to, by odpowiednie środki znalazły się na naszym koncie bankowym.
Czy dowolna osoba posiadająca abonament nie ma w tym momencie 29 zł na koncie bankowym? No właśnie, tak myślałem.
To oznacza również wygodę dla tych którzy Np nie posiadają konta w banku. Można sobie kupić doładowanie w praktycznie każdym sklepie, co więcej można zasilić konto prepaida większą kwotą i zapomnieć nawet przez rok o konieczności doładowania, dzięki właśnie rocznej ważności konta i cyklicznym taryfom, które same się odnawiają, dopóki środki są na koncie.

Reasumując, korzystanie z oferty na kartę przez ostatnie lata się znacznie zmieniło. Jest to rozwiązanie tańsze, równie wygodne jak abonament i bardzo elastyczne. W razie konfliktu z operatorem, lub gdy konkurencja zaprezentuje lepszą ofertę, nie będę mieć żadnych skrupułów przed zmianą operatora.

A tego, mając abonament, niestety nie mogę tego zrobić z powodu wysokiej kary umownej za zerwanie kontraktu.

Dictum sapienti sat est.
 #1001226  autor: mrbzyq
 29 cze 2018, 10:52
t r o i p pisze:Reasumując, korzystanie z oferty na kartę przez ostatnie lata się znacznie zmieniło. Jest to rozwiązanie tańsze, równie wygodne jak abonament i bardzo elastyczne. W razie konfliktu z operatorem, lub gdy konkurencja zaprezentuje lepszą ofertę, nie będę mieć żadnych skrupułów przed zmianą operatora.
Nie che mi się teraz sprawdzać warunków ofert na kartę - ale czy wygląda to równie kolorowo w przypadku rozmów i smsów roamingu? Wydaje mi się, że za to już trzeba płacić w prepaidach.
  • Strona 542 z 624
  • 1
  • 540
  • 541
  • 542
  • 543
  • 544
  • 624
  • 1
  • 540
  • 541
  • 542
  • 543
  • 544
  • 624