DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #1000499  autor: Ewelunia
 24 cze 2018, 22:52
I tu się mylisz. Wiem o takich oddzielnych uchwytach. Ale zauważ, że jak przyklejasz oddzielny uchwyt do etui, to odstaje i to mega. Położenie takiego telefonu płasko na stole odpada. A zobacz uchwyt wykonany w specjalnej obudowie, z wyciętym do tego otworem, w którym uchwyt się chowa. Nic nie przeszkadza, ładnie płasko można położyć telefon.

Przykład:

Obrazek
 #1000505  autor: jarekb11
 24 cze 2018, 23:35
No i? co to daje?spełnia swoją funkcję tzn można na palec nałożyć ,można postawić aby jakaś film obejrzeć. A ze nie da sie płasko położyć??
 #1000507  autor: Ewelunia
 25 cze 2018, 00:14
No właśnie takie. Tylko czy to nie jest przypadkiem to samo etui, co w linku z pierwszego mego posta? Bo dziś na próbę kupiłam z tego linku. Wyglądają identycznie, ciekawe jak z wymiarami.

Edit: Z tego co czytam w tytule i opisie, to powinien pasować. Dla pewności jeszcze zapytałam się sprzedawcy. Zresztą 10 zł etui to mały pieniądz.

Edit2: Tak, etui będzie pasować na Redmi Note 5, sprzedawca z AliExpress odpisał.
Dzięki za pomoc.