DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1018500  autor: batch
 22 wrz 2018, 01:37
Witam serdecznie,

wymieniam mojego zasluzonego Iphona 5s na nowy model. Wymagania sa nastepujace:

-to musi byc demon predkosci, nie chcialbym, zeby aplikacje wolno sie ladowaly lub co gorsza cos zacinalo...
-dobrze by bylo, zeby touch id dzialal plynnie i najlepiej, zeby znajdowal sie z przodu urzadzenia
-bateria, ktora wytrzyma co najmniej jeden dzien przy zwyczajnym uzytkowaniu (od czasu do czasu muzyka, internet itp) - obecnie nie ruszam sie z domu bez power banka :(
-wszystko co piekne wizualnie, tylko na plus

Przedzial cenowy: okolo 1500 z mozliwoscia dorzucenia paru groszy. W ostatecznosci do 2000 (jesli by sie okazalo, ze dorzucenie paru stowek zrobiloby jakas drastyczna roznice)

moi faworyci to: HTC U11, Honor 10, Xiaomi mi Note 2 i Xiaomi mi 6 (ale kosztuje w okolicach 2000 wlasnie)

Bede wdzieczny za pomoc! :)

EDIT: Odpadaja wszelkie SAMSUNGI i LG G6
 #1018667  autor: Eragon
 22 wrz 2018, 10:55
Podoba mi się ostatni wers Twej wypowiedzi :D

Hm...
Od Xiaomi, średnio. Jak wspomniałeś, Mi6 byłby naprawdę idealnie pasującym urządzeniem - ale ten sprzęt znika z rynku, i jest dwukrotnie za drogi przez to.
Może Mi8? Ale czytnik z tyłu, chyba że postawisz na "FaceID".

Huawei P10/P20 mają czytniki z przodu - ale tutaj nie wypowiem się co do prędkości działania i baterii, bo Kirin jak to Kirin jest nieco specyficzną jednostką a i same Huawei'e nigdy mnie nie interesowały.

Mi Note 2 byłby warty zakupu ale za 1 tysiąc złotych, nie więcej.

Fantazjując, może poradzę Ci czytnik w ekranie? ;)
Dzięki temu poszerzy się zakres telefonów, których i tak jest obecnie mało, ale z miesiąca na miesiąc, przybywa więcej.
Wtedy warto spojrzeć na Mi8 Pro (zakup z Chin),
oraz OnePlus 6T (niewydany). Oczywiście o ile Ci się nie spieszy z zakupem, na teraz.

:smt006
 #1018786  autor: batch
 22 wrz 2018, 20:46
Eragon pisze:
Fantazjując, może poradzę Ci czytnik w ekranie? ;)
Dzięki temu poszerzy się zakres telefonów, których i tak jest obecnie mało, ale z miesiąca na miesiąc, przybywa więcej.
Wtedy warto spojrzeć na Mi8 Pro (zakup z Chin),
oraz OnePlus 6T (niewydany). Oczywiście o ile Ci się nie spieszy z zakupem, na teraz.
Właśnie rzecz w tym, ze chcialbym kupic telefon w ciagu tygodnia lub dwoch. Szczerze mowiac, wolalbym nie kupowac nic bezposrednio z Chin.

A co bys powiedzial, jesli chodzi o HTCu11 i Honora 10? O nich nic nie wspominales :P