DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #9931  autor: xplayer01
 01 sie 2005, 22:25
witam
tak jak w temacie... bitwa e300 z e700 - który lepszy ?
oba mają zewnętrzny wyswietlacz i ponoć dobre fotki - e300 widziałem ale niewiem jak e700
czy w e700 tesh jest tak ze da sie robić fotki przy zakmnietej klapce i czy jak ktoś dzwoni to wysietla sie nazwa czy fotka tesh ?
a co wy na ten temat powiecie ?
pozdro!
pX

 #10693  autor: Pablo Romero
 09 sie 2005, 14:36
E700 ma kilka ciekawych efektow jesli chodzi o aparat, a w E300 tego nie ma. E300 za to ma Java 2.0 a E700 - Jave 1.0
E700 ma slabszy ekarn zewnetrzny niez E300 ale chyba wiekszy.
W obu modelach mozna ustawic portret osoby dzwoniacej.
Roznia sie jeszcze wymiarami i wygladem. E700 jest troszke wiekszy ale za to bardzo elegancki.
Poza tym roznic chyba nie ma.

 #16624  autor: tomekk
 10 wrz 2005, 16:43
Mimo ze e300 jest nowszy to ja wziol bym e700. Według mnie jest duzo ładniejsze.