DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1008655  autor: Milord83
 21 sie 2018, 11:38
antonio7 pisze:
Milord83 pisze: Czy w moim budżecie wybranie Sony Xperia Z5 bedzie miało sens?


Jak znajdziesz jakiś dobry egzemplarz w tym budżecie to brałbym śmiało, telefon prawie, że już trzyletni, a i tak wydajnościowo dalej lepszy niż większość obecnych średniaków czy chińczyków.
Właśnie miałem Z5 trzy lata temu i byłem bardzo zadowolony. Zrezygnowałem z neigo jak zaraz po tym jak wymieniłem ekran za 350,- upadł mi ponownie.
Nadal wygląda fajnie i aparat z tego co czytałem nadal w porządku. 3/32 powinno mi wystarczyć na jakiś czas.
Na Allegro są nówki sztuki za 1100-1200,-. Mówisz, że warto czy lepieć iść w coś świeższego?
 #1008656  autor: t r o i p
 21 sie 2018, 12:00
Z5, ma już swoje lata, ale to był całkiem dobry telefon, jeśli nie przeszkadza ci brak wsparcia producenta to czemu nie. Musisz pamiętać tylko o tym że nie wiadomo jak długo jeszcze pociągnie, aplikacje z każdą aktualizacją są coraz większe i cięższe, 2 lata temu wystarczyło 1,2 GB pamięci RAM, żeby telefon działał płynnie, teraz 3 GB RAM to standard. Nie wiadomo co będzie za rok. Jeżeli nosisz się z zamiarem kupna telefonu na dłuższy czas, to powinieneś sięgnąć po najnowsze technologicznie urządzenia. Natomiast jeśli za rok i tak planujesz zmianę telefonu to taka xperia nie będzie złym wyborem.

Dictum sapienti sat est.
 #1008663  autor: Milord83
 21 sie 2018, 13:22
Właśnie po cichu liczyłem, że wytrzyma ten telefon u mnie minimum dwa lata ze wskazaniem na trzy...
 #1023881  autor: Milord83
 04 paź 2018, 14:01
Ok, odgrzejemy kotleta...

Na dzień dzisiejszy stoję przed wyborem jednego z poniższych. Decyzję muszę podjąć w tym tygodniu:
1. LG G6
2. Huawei p20 lite
3. Xiaomi Mi Max 2
4. Samsung Galaxy S7
 #1028305  autor: greenrs
 24 paź 2018, 17:06
I co wybrałeś?
Szkoda, że nikt Ci nie polecił Motoroli G6/G6 Plus. Obydwa świetne, na pewno spełniałyby Twoje wymagania.