DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #5772  autor: McPiteroS
 20 maja 2005, 18:41
Witam !
Już zbliżają się moje urodzinki (połowa czerwca), więc myśle że zbiorę troszkę kaski :D Zastanawiam się nad tymi dwoma fonami. Który polecacie (ale tak szczerze SX1 konta 6600, a nie Siemens kontra Nokia). U mnie telefon to jest przynajmniej na rok, więc nie chciałbym się rozczarować. Prosiłbym użytkowników o opinie (sx1 to tylko czarny)
Prosze o pomoc

;)

 #5783  autor: piotrz
 21 maja 2005, 08:26
Jeśli potrzebujesz telefon "takim jaki jest"(nie bedziesz wgrywał do niego aplikacji) to lepszy bedzie sx1-przynajmniej z funkcji.Jesli potrzebujesz telefonu, w którym możesz wszystko zmienić, to lepsza bedzie 6600.Poza tym oba te telefony się nie róznią zbytnio w kwestii użytkowej(oba muszą się czasami zawiesić, bateria w nich trzyma około 2-3 dni)
aha, sx1 jest bardziej podatny na zmiany-możesz o tym przeczytać tutaj ( http://www.symbianonline.com/sol_mambo/ ... &catid=102 )jest wiele tematów na ten temat :D

 #5785  autor: Dragon
 21 maja 2005, 12:17
ja bym wybral SX1, te telefony sa do sibie bardzo podobne technicznie, a jesli chodzi o wyglad to ten czarny SX1 jest extra !! W dodatku zeby wyciagnac karty w SX1 nie musisz wyciagac baterii (w 6600 musisz) ogolnie lepszy jest Siemens

SX1

 #5818  autor: Pablo Romero
 22 maja 2005, 09:45
Ja tez wzialbym SX1. Mimo nieladnej klawiatury(to moje zdanie). Nie ma zbyt wielkiej roznicy pomiedzy telefonami. Oba sa bardzo zaawansowane technicznie.

 #5819  autor: McPiteroS
 22 maja 2005, 10:26
I tak chyba zrobie... SX1 jakoś bardziej mi się podoba i wogóle :D Ale zastanawiam się jeszcze, jaką max pojemnościowo karte moge do niego wsadzić ??

;)

 #5825  autor: Dragon
 22 maja 2005, 11:20
wydaje mi sie ze nie ma zadnego ograniczenia, bez problemu powinienes wsadzci karte 512mb

 #5839  autor: Yakuza
 22 maja 2005, 20:58
na 100% wejdzie karta 1GB i z tego co pamietam to wejdzie tez 2GB.