DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #16662  autor: norz
 10 wrz 2005, 22:23
Bardzo prosze o rade ktory wybrac,a moze ktos mial obydwa telefony i ktory mu lepiej "podpasil" :lol:
Dzieki wiem ze mi pomozecie :D

 #16664  autor: zol82
 10 wrz 2005, 22:26
Ja bym wybrał T630 ludzie go bardziej chwalą. I wg mnie bardziej funkcjonalny.

 #16665  autor: WitekT
 10 wrz 2005, 22:30
Zdecydowanie T630. Bez dwóch zdań. :)

 #16667  autor: norz
 10 wrz 2005, 22:32
No z tego co przeczytalem to ma slabszy aparat ale za to bateria lepsza i wyglad super,a oprocz tego chyba obudowa "stabilniejsza". Jesli sie myle niech ktos mnie oswieci :wink:
A za ile sie teraz oplaca kupic set630,bo patrzylem w komisie 3 miesieczny za 400 zl bez gwarancji i simlocka.Co wy na to?? :P

 #16674  autor: Irek
 10 wrz 2005, 22:39
Bierz T630! Jest bardziej solidny niż Siemens! a co Ciekawe znajoma niedawno w Dublinie kupiła T630 za 55 Euro!

 #16675  autor: Bobb
 10 wrz 2005, 22:49
Przychyle sie do zdania wiekszosci. Wez SE. Ja ogolnie nie ufam Siemensom. W koncu Firma Siemens robila instalacje elektryczna w Auschwitz...

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #16676  autor: norz
 10 wrz 2005, 22:52
haha :lol: dobre :-)
No ja mam c60 to wiem cos o tej firmie :cry:

Ej ludziska a co myslicie o k500i,moze dozbieram ta stowke i kupie wlasnie ten... :? Mam pytanie do posiadaczy tego fona: czy jak ktos puszcza pikalke to od razu slychac czy dopiero po x sec?? I czy jestescie zadowoleni z tego fonika :wink:

 #17031  autor: Frasio
 13 wrz 2005, 20:38
Norz z tela jestem zadowolny BARDZO.

Wracając do tematu to zależy siemens ma wiekszą pamięć ale SE jest jednak lepszą marką.

Obrazek

 #17500  autor: piotrz
 15 wrz 2005, 17:01
wziąłbym se, mimo, że jest troche gorzej wypasiony :-D ale za to stabilniejszy !

 #17524  autor: luukkaassz
 15 wrz 2005, 17:37
A ja bym wybrał cx65. Więcej pamięci, przez jego irde można przesyłać wszystko więc bluetooth jest zbędny, ma większy wyświetlacz, no i mi się bardziej podoba, a co do stabilności to nie wiem czy jest to dobre kryterium, w końcu niekażdy simens musi mieć słabego soft'a to zależy od wybranego przez ciebie jednostkowage modelu. Czy gdyby niewiadomo z jakiego powodu zaczeła by Ci szwankować Nokia to nie kupił byś jej więcej??

 #17597  autor: Dragon
 15 wrz 2005, 22:04
luukkaassz pisze: Czy gdyby niewiadomo z jakiego powodu zaczeła by Ci szwankować Nokia to nie kupił byś jej więcej??
Ja bym tak zrobil, zrazilbym sie do tej marki gdyby sie psula nawet po wizycie w serwisie

 #17603  autor: Irek
 15 wrz 2005, 22:13
Bobb pisze:Przychyle sie do zdania wiekszosci. Wez SE. Ja ogolnie nie ufam Siemensom. W koncu Firma Siemens robila instalacje elektryczna w Auschwitz...
Przestałem już dawno ufać Siemensom! A to info mnie dobiło!

"And one more thing..."

 #17619  autor: Wojt2004
 15 wrz 2005, 23:34
jesito pisze:
Bobb pisze:Przychyle sie do zdania wiekszosci. Wez SE. Ja ogolnie nie ufam Siemensom. W koncu Firma Siemens robila instalacje elektryczna w Auschwitz...
Przestałem już dawno ufać Siemensom! A to info mnie dobiło!

Jesito to juz dosyc dawno bylo wiadomo, i jest to jeden z powodow dla ktorych nie kupuje produktow tej firmy